Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Wynik reakcji
1.050
Sylwuś nie lubię się powtarzać, ale na kij wafla Ty się na tym FOncie wypowiadasz, jak ewidentnie każdy ma Twoje zdanie gdzieś xD

Chłop co nawet nie potrafił napisać swojej decyzji wcześniej, tylko "wyjechał" na przysłowiowy urlop który okazał się banem, a potem siup fuzja - teraz pisze jakieś elaboraty próbując bronić swoje zdanie & decyzje. Totalnie nikogo - chyba, że stado pelikanów, ale nim to już Bizon przewodzi, więc z nim musisz na ten temat dywagować jeśli chcesz przejąć prowadzenie.

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
4.378
Ja już mowilem jedyne co zrobilem to zrobiłem fuzje i staram sie budować z tego co zostało. Dyplomacje jak i te sprawy wypowiedzień ja sie tym nie zajmuje, jakby kazał tam nasz nowy dyplomata 30 dni trzymać to byśmy musieli trzymać, skoro wynegocjował 10 i 14 to już sprawa między dyplomatami, a jakiś umów czy obietnic przy wódce nie będe spełniał bo to nie ja je zawiązywałem, dadzio by ich dotrzymał bo to on je ustanawiał, obiecywał wiele rzeczy jak i to że będzie grać a skończy pewnie jak juz wszystko bedzie dograne za 2-3 miesiace a tu niespodzianka najwazniejsza decyzja dyplomatyczna wielki płyn i spakowane walizy. Nie będe się rozliczał z umów i aneksów na gębe przy wódeczce, spytaj czy mi chociaz numer zostawił do kogokolwiek z NY albo P albo ustawił jakąs rozmowe bo nie przypominam sobie nic takiego. Bezy sie rozleciały nie ma już takiego plemienia jest tylko wspomnienie i gracze zostali którym nie zmarnuje 7 miesięcy gry bo kolega od wódki coś obiecał.
Nr telefonu tutaj nie ma nic do tego, wystarczy sie przeciez odezwać na pw w grze.
Co do dadzia on pisze nadal, ze klamiesz i probujesz sie wybielic ale najlepiej zeby on sam przyszedl to sprostowac.

Dla nas wbiliscie kose i tyle.

Vodka nie siej propagandy, bo ta akurat jest mega słaba serio xD

scott.ca

Rycerz
Wynik reakcji
2.684
Haha jaki płacz o to, ze ktoś umie lepiej dyplo ułożyć. Cry cry. Nikt nie bronił APK złożyć propozycji Bezom jeśli chodzi o pomoc ogarnięcia KD i KO po tym jak dadzio skończył. A ze oni chcieli tylko deffa pociągnąć to poszli tam gdzie ktoś im pomoże. Nie ma nic za darmo. Każdy płacze o offy i deffa z PoCo, ale nikt na tym świecie nie chciałby ogarniać takiego burdelu jaki tam był. Na wszystko trzeba zapracować.

CHAPON.

Łucznik
Wynik reakcji
935
Sylwuś nie lubię się powtarzać, ale na kij wafla Ty się na tym FOncie wypowiadasz, jak ewidentnie każdy ma Twoje zdanie gdzieś xD

Chłop co nawet nie potrafił napisać swojej decyzji wcześniej, tylko "wyjechał" na przysłowiowy urlop który okazał się banem, a potem siup fuzja - teraz pisze jakieś elaboraty próbując bronić swoje zdanie & decyzje. Totalnie nikogo - chyba, że stado pelikanów, ale nim to już Bizon przewodzi, więc z nim musisz na ten temat dywagować jeśli chcesz przejąć prowadzenie.
chłopie przecież gdyby wyszło że ma bana na 5 dni, to @FailTry by mu z 3 wioski na krzyż zostawił xdd

Sylwan23

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.823
Nr telefonu tutaj nie ma nic do tego, wystarczy sie przeciez odezwać na pw w grze.
Co do dadzia on pisze nadal, ze klamiesz i probujesz sie wybielic ale najlepiej zeby on sam przyszedl to sprostowac.

Dla nas wbiliscie kose i tyle.

Vodka nie siej propagandy, bo ta akurat jest mega słaba serio xD
Ta kłamie może przesadziłem z tym określeniem, że ,,zlecił'' wykonanie fuzji bo nic nie zlecał, ale nie będe dawał robić się teraz w bambuko w białych rękawiczkach, że nic nie wiedział XD Siedział na jednym discordzie kiedy omawiany był pomysł fuzji nie słyszałem protestów, że nie wolno bo coś obiecał. Musiał skończyć to skończył bo ważniejsze było dla niego jego życie prywatne niż pare obiecanek w gierce komputerowej, dobrze wiedział co sie stanie dobrze wiedział co zrobi plemię i rada, ja sie nie wybielam dokonałem fuzji, ale pisanie mi teraz ze zszokowany dadzio nic nie wiedział doprowadza mnie do smiechu, a co do okresu wypowiedzenia powtarzam nie ja za niego odpowiadam wszystko od a do z omawia agniesz z dyplomatami innymi. Cięzko do ciebie dociera widzę, że twój kolega od wódki wybrał rodzinę i życie prywatne niż koleżkę od wódeczki, im szybciej sie z tym pogodzisz tym szybciej przestaniesz szukać kogos na kim mógłbyś się wyżyć :)

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
4.378
Ta kłamie może przesadziłem z tym określeniem, że ,,zlecił'' wykonanie fuzji bo nic nie zlecał, ale nie będe dawał robić się teraz w bambuko w białych rękawiczkach, że nic nie wiedział XD Siedział na jednym discordzie kiedy to było omawiane nie słyszałem protestów, że nie wolno bo coś obiecał. Musiał skończyć to skończył bo ważniejsze było dla niego jego życie prywatne niż pare obiecanek w gierce komputerowej, dobrze wiedział co sie stanie dobrze wiedział co zrobi plemię i rada, ja sie nie wybielam dokonałem fuzji, ale pisanie mi teraz ze zszokowany dadzio nic nie wiedział doprowadza mnie do smiechu, a co do okresu wypowiedzenia powtarzam nie ja za niego odpowiadam wszystko od a do z omawia agniesz z dyplomatami innymi.
Tak jak napisałem, moze sam przyjdzie i to sprostuje bo obecnie jest slowo przeciwko slowu- jak on sam to okreslil.

Własnie wbiłem na F.O zobaczyłem post @Kanarinios. jak komuś zarzuca kose .

Uwaga Poziom Hipokryzji i żenady osiągnął 100% <nonono> <nonono> <nonono>
A czy ja komus tutaj wbilem kose? Dowodze Spinami od niedawna.
Nie wbilem na tym swiecie nikomu żadnej kosy i nie zamierzam tego zrobic.

Ale co jakis niszczyciel spod gwardii xxx filipa xxx co mial range giermka w niszczycielach moze o tym wiedziec xD

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
6.681
Ta kłamie może przesadziłem z tym określeniem, że ,,zlecił'' wykonanie fuzji bo nic nie zlecał, ale nie będe dawał robić się teraz w bambuko w białych rękawiczkach, że nic nie wiedział XD Siedział na jednym discordzie kiedy omawiany był pomysł fuzji nie słyszałem protestów, że nie wolno bo coś obiecał. Musiał skończyć to skończył bo ważniejsze było dla niego jego życie prywatne niż pare obiecanek w gierce komputerowej, dobrze wiedział co sie stanie dobrze wiedział co zrobi plemię i rada, ja sie nie wybielam dokonałem fuzji, ale pisanie mi teraz ze zszokowany dadzio nic nie wiedział doprowadza mnie do smiechu, a co do okresu wypowiedzenia powtarzam nie ja za niego odpowiadam wszystko od a do z omawia agniesz z dyplomatami innymi. Cięzko do ciebie dociera widzę, że twój kolega od wódki wybrał rodzinę i życie prywatne niż koleżkę od wódeczki, im szybciej sie z tym pogodzisz tym szybciej przestaniesz szukać kogos na kim mógłbyś się wyżyć :)
Ja to juz widziałem na discordzie, że wybierzecie sobie inną stronę.
Brak jaj w grze :) Gra tylko tam gdzie jest pewna wygrana.

WorldCreator

Miecznik
Wynik reakcji
204
A czy ja komus tutaj wbilem kose? Dowodze Spinami od niedawna.
Nie wbilem na tym swiecie nikomu żadnej kosy i nie zamierzam tego zrobic.

Ale co jakis niszczyciel spod gwardii xxx filipa xxx co mial range giermka w niszczycielach moze o tym wiedziec xD
Od początku świata do dnia dzisiejszego jestem k.deffowym w swoim członie i w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuje rozpisek akcji wroga aby mieć dobre wyniki.

I rączek nie umywaj każdy wie że leszcz jesteś. Nadmuchałeś sobie opinie dobrego k.offa tylko dzięki wjazdowi w puste wioski wariatów po kosie wiliama. I jeszcze z dokładnym stanem wojsk od niego.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

CHAPON.

Łucznik
Wynik reakcji
935
Ja to juz widziałem na discordzie, że wybierzecie sobie inną stronę
plany były z dadziem, bez dadzia te plany musiały się w jakimś stopniu zmienić, bo nie było głowy dobrze funkcjonującego organizmu. Nie oszukujmy się ale @Sylwan23 nie byłby dobrym liderem plemienia, nie było żadnego kandydata który mógłby się tym zająć.

Kensey*

Łucznik
Wynik reakcji
1.502
Haha jaki płacz o to, ze ktoś umie lepiej dyplo ułożyć. Cry cry. Nikt nie bronił APK złożyć propozycji Bezom jeśli chodzi o pomoc ogarnięcia KD i KO po tym jak dadzio skończył. A ze oni chcieli tylko deffa pociągnąć to poszli tam gdzie ktoś im pomoże. Nie ma nic za darmo. Każdy płacze o offy i deffa z PoCo, ale nikt na tym świecie nie chciałby ogarniać takiego burdelu jaki tam był. Na wszystko trzeba zapracować.
Sylwan23 23.08. 17:05
jutro wypowiadamy pona N-kom

Sylwan23 23.08. 17:06
1600 offow poleci w nich na obrzeza, na jeden termin z waszym uderzeniem spinow i WO, ale wiesz co to oznacza, my bedziemy mieli gromny front i duzą szanse ze to my dostaniemy te akcje wielka a nie wy. Deff musi caly u nas zostac niech WO podsyła oni nie maja z nikim frontu bo p!lose to zaden front nawet ich nie atakuja

Wywalone w waszą zmiane stron chodzi o okoliczności. Typ uzgodnił dogadał na discordzie podpisał się pod tym i do samego końca wypowiedzenia obliczalnych czekał i sobie zrobił fuzje nic nie mówiąc i jeszcze łaskawie 10 dni wypowiedzenia dali bo oczywiscie zmiana nazwy plemienia skreśla wszystko - beka z tych waszych masówek xDD
Mieli problemy wewnętrzne trzeba było je rozwiazać, sojuszników nie brakowało na pewno do pomocy.

Gdybyście od razu powiedzieli że bez gra z wami to na pewno nie było by takiej gównoburzy jaka powstala, bo każdy przecież czekał na decyzje bez od 2 tygodni i kazdy brał obie opcje pod uwagę

A jak typ 2 tygodnie kręci dogaduje ustala akcje dogaduje na discordzie a na koniec robi fuzje idąc do koalicji wspólnego wroga to jak to ma nie być kosa xD

I wy Naszą koalicję od krętaczy wyzywacie pls xD

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
4.378
Od początku świata do dnia dzisiejszego jestem k.deffowym w swoim członie i w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuje rozpisek akcji wroga aby mieć dobre wyniki.

I rączek nie umywaj każdy wie że leszcz jesteś. Nadmuchałeś sobie opinie dobrego k.offa tylko dzięki wjazdowi w puste wioski wariatów po kosie wiliama. I jeszcze z dokładnym stanem wojsk od niego.
Jak myslisz, ze rozpisuje akcje tylko tutaj i robie to pierwszy raz i nie robilem tego nigdy na poprzednich swiatach, to sobie zyj tam w swoim swiecie giermka i tyle.
Nie korzystalem z zadnego przegladu wojsk bo nie byl mi on potrzebny, gdyz byl to przeglad wojsk poludniowego czlonu Wariatow, a ja bilem caly czas w polnocy.

I gdybym nawet z niego skorzystal, i uderzyl w czlon poludniowy to nie bylaby zadna przyjemnosc z tego.
Sam wiliam pisal, ze nie korzystalem z tego :p

Jestes mega zabawny z tym co tutaj wypisujesz, bo tutaj chodzi o kose w sojusznika a nie o wykorzystaniu kreta u wroga.
Nawet tak prostej rzeczy nie potrafisz zrozumiec.

To moze jak robilem teraz akcje na plose i wpadalo po 50 wiosek to tez arhelan albo ktos dal mi dostep do rady i przegladu wojsk?
Masz mozg, czy gdzies go zapodziales i wypadl Ci podczas ostrej jazdy bez trzymanki?

Sylwan23

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.823
Sylwan23 23.08. 17:05
jutro wypowiadamy pona N-kom

Sylwan23 23.08. 17:06
1600 offow poleci w nich na obrzeza, na jeden termin z waszym uderzeniem spinow i WO, ale wiesz co to oznacza, my bedziemy mieli gromny front i duzą szanse ze to my dostaniemy te akcje wielka a nie wy. Deff musi caly u nas zostac niech WO podsyła oni nie maja z nikim frontu bo p!lose to zaden front nawet ich nie atakuja

Wywalone w waszą zmiane stron chodzi o okoliczności. Typ uzgodnił dogadał na discordzie podpisał się pod tym i do samego końca wypowiedzenia obliczalnych czekał i sobie zrobił fuzje nic nie mówiąc i jeszcze łaskawie 10 dni wypowiedzenia dali bo oczywiscie zmiana nazwy plemienia skreśla wszystko - beka z tych waszych masówek xDD
Mieli problemy wewnętrzne trzeba było je rozwiazać, sojuszników nie brakowało na pewno do pomocy.

Gdybyście od razu powiedzieli że bez gra z wami to na pewno nie było by takiej gównoburzy jaka powstala, bo każdy przecież czekał na decyzje bez od 2 tygodni i kazdy brał obie opcje pod uwagę

A jak typ 2 tygodnie kręci dogaduje ustala akcje dogaduje na discordzie a na koniec robi fuzje idąc do koalicji wspólnego wroga to jak to ma nie być kosa xD

I wy Naszą koalicję od krętaczy wyzywacie pls xD
Zerknij daty w niedziele, w poniedzialek mielismy ustalone wypowiedzenie i dokladnie w ten sam poniedzialek dowiedziałem się pytajac gdzie to wypowiedzenie usłyszałem od dawida, że kończy najlepsze jest to, że on umył od tego rączki i jeszcze kanarowi nawypisywał, że jest zszokowany XD Czemu ja w ogóle do was piszę, nie ważne co bym powiedział i przedstawił wy macie już dawno wyskrobaną opinie w głowach, teraz dawid to widzę święty a ja judasz, ciekawe było nastawienie gdzie wypisywały do mnie 2 osoby gdzie obiecany deff bo dawid im nie odpisywał na wiadomości XD

CHAPON.

Łucznik
Wynik reakcji
935
@Kensey* powołuję na świadka twojego coopika, @OverLord. Chłop słyszał ode mnie info że wypowiadamy sojusz enkom 24.08, dopiero później usłyszałem że są jakieś komplikacje że się wstrzymujemy.

PS. dla ciekawskich usłyszał to info w momencie rozmowy między dyplomatami i sylwanem na discordzie

Gdzie jest @Kodeks Rycerski Smutka kiedy go trzeba

WorldCreator

Miecznik
Wynik reakcji
204
Jak myslisz, ze rozpisuje akcje tylko tutaj i robie to pierwszy raz i nie robilem tego nigdy na poprzednich swiatach, to sobie zyj tam w swoim swiecie giermka i tyle.
Nie korzystalem z zadnego przegladu wojsk bo nie byl mi on potrzebny, gdyz byl to przeglad wojsk poludniowego czlonu Wariatow, a ja bilem caly czas w polnocy.

I gdybym nawet z niego skorzystal, i uderzyl w czlon poludniowy to nie bylaby zadna przyjemnosc z tego.
Sam wiliam pisal, ze nie korzystalem z tego :p

Jestes mega zabawny z tym co tutaj wypisujesz, bo tutaj chodzi o kose w sojusznika a nie o wykorzystaniu kreta u wroga.
Nawet tak prostej rzeczy nie potrafisz zrozumiec.

To moze jak robilem teraz akcje na plose i wpadalo po 50 wiosek to tez arhelan albo ktos dal mi dostep do rady i przegladu wojsk?
Masz mozg, czy gdzies go zapodziales i wypadl Ci podczas ostrej jazdy bez trzymanki?
No tak jak Wiliam daje ci Alibi po tym co zrobił na tym świecie to faktycznie tak było ;D Tak było nie ściemniam ! <luzik>

Czasami siedzę u was na koncie i czytam co wypisujesz to zdecydowanie jesteś złotoustny chłopak. Nawet gówno byłbyś w stanie opakować w papierek i sprzedać niczym najdroższe czekoladki.

Snuffy83

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.920
Skąd wiesz jak było przyjacielu ? 24.08 była złożona propozycja Dawidowi obiecał że przedstawi to na plemiennym disc, dzień później dostałem informację o jej odrzuceniu. Mieli sporo opcji wybrali tą łatwiejszą i jeśli w przypadku Nek nigdy nie napiszę o Kosie tak w przypadku BeZ to jest Kosa. I wytłumaczcie jak to było z tym wypowiedzeniem bo inną wersję przedstawiał Sick a inną na FO forsuje Sylwan...