Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
Jak tam gracze Plose się dzisiaj czują? Zaakceptowali już nowy porządek świata?
Wczoraj nie miałam okazji napisać, ale dzisiaj to zrobię - niezmiernie mnie cieszy, iż możemy grać teraz pod wspólną banderą, w koalicji PEŁNEJ DOMINACJI <piwo>
Czuje się świetnie wiedząc że wróg ma gorzej w końcu i musi się chwytać manipulacji faktami a fakty są takie że tPK ma już wykupiony bilet w jedną stronę na Arkadie. :)

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.248
Hej, na świecie zaszły pewne nieuniknione zmiany. Podpowie ktoś jak wygląda obecnie rozkład sił i jak trzymają się niektóre plemiona?

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.872
Nie umiem grać w wioski, repka nie dla mnie bo ja bociarz wstrętny jestem przecież. Wole grać w drużynie PEŁNEJ KOMPROMITACJI
Oskytheworst też leciał na bocie przeprosił i teraz nawet w repce jest a przynajmniej się zapisał ;)
Każdy zasługuje na 2 szansę ;)
Nie przejmuj się tymi hejterami ja cb akurat lubię ;)

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
5.954
Jesteście pieluchą, która wystartowała z 3 członami bez wyboru kierunku, związani z połową świata :)
Takie są fakty. My nadal nie jesteśmy związani na pół świata ;-)
Koalicja na ćwiartkę prawie była wymuszona przez MISIE(3+2 członów obok siebie na start) I TICKET. Nie, że postanowili związać na wczesnym etapie gry koalicję na 2 plemiona jednoczłonowe, ale to, że wszystko pozamykali inne. To pokazuje obecne realia gry plemiona.pl

[...]

Poszliście na łatwiznę i macie szczęście, że macie obok siebie między innymi takie plemiona jak BEZ obok siebie, które chcą wygrać ten świat bez żadnej walki. Ich RO po pół roku wszystko mówi za siebie.. ;-)
Cytat PoliszPłaczka na dziś, o odważnej grze, niepodpisywaniu się z połową świata oraz o tym co mysli o swoim nowym sojuszniku.