Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
4.371
Speedy podobno chwilowo grają warzywniak, bo dorabiają na Tour de Pologne. Kolarze cenią sobie ich wytrzymałość i przyczepność buta do części przy rowerze ;| To prawda @Kanarinios. ?
Speedow tutaj praktycznie juz nie ma, a co robia na 147 to juz ich sprawa :D ale pedalsy to tak prawda.

I co dla was ma za znaczenie ranking danego plemienia? Bo nie bardzo rozumiem.

To jest jakis wyznacznik czegos?
Bo obecnie chyba kazda ekipa dazy do redukcji skladu, przy czym to tez dzieje sie samoistnie (wakacje itd i ludzie koncza.)

Wiec kazdy moze sobie wejsc na ta smieszna topke w rankingu.

Ostatnia edycja:

Tomcio1928

Łucznik
Wynik reakcji
293
Trochę też to zagranie z wzięciem do Sb graczy zagrało nam wtedy na nosie , bo zostało odciętych kilku graczy nie mniej jednak uważam , że taki krok , mógłby okazać się dla niektórych ekip projektem kamikadze, natomiast z obecnym składem myślę że śmiało mogliśmy sobie na to pozwolić , ale przede wszystkim czas to zweryfikuje .
Najważniejsza osoba W !N! została odcięta od frontu. Powiedziałem Agnieszce, że jak nie wypowie ponu to idę do KRÓLEWSKI WSCHÓD i mają PRZESRANE na obrzeżach. SZYBKO SIĘ OTRZĄSNĄŁ

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
1.978
Dawaj na tą wyspę co macie koło nas śmiesznie będzie jak kolejny raz będziesz defa zasysał na każdą akcje pod fejki XD
defik robi brrr :) bunkry are coming :)
śmiesznie będzie jak znowu będę Cie robił jak małe dziecko :)

Swoja droga, gdyby BEZ przeszli na druga strone razem z Nkami, to nowa Koalicja Pielucha+ mialaby pierwsze 5 miejsc w rankingu plemion.

a i tak pewnie mowiliby, ze walka nierowna, bo sa w gorszej sytuacji
jesteśmy w gorszej sytuacji bo apk to przecież takie wymiatacze. prawda? ;)

Najważniejsza osoba W !N! została odcięta od frontu. Powiedziałem Agnieszce, że jak nie wypowie ponu to idę do KRÓLEWSKI WSCHÓD i mają PRZESRANE na obrzeżach. SZYBKO SIĘ OTRZĄSNĄŁ
dziękuję że tak o mnie myślisz ;)