Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
Przecież nie jeden off kuznie i zagrody zbija na 2 lini xd jak wbija na czysto to ra sie nie nabije. Ale nawet nie o to chodzi :) dla mnie normalne jest to, ze musicie nas bić z taka przewaga w 3 człony bo w normalnej sytuacji byście dostali W P I E R D O L <lol>
No tak inne człony wbiły 600k RA na akcji bo wchodziły na kuźnie a akurat offy z członu z którego atakowaliśmy wbijały w waszego deffa i wbiły 8mln RA hahah no komicznie to brzmi nie sądzisz?

Aerodynamiczny Dzwon

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
694
No tak inne człony wbiły 600k RA na akcji bo wchodziły na kuźnie a akurat offy z członu z którego atakowaliśmy wbijały w waszego deffa i wbiły 8mln RA hahah no komicznie to brzmi nie sądzisz?
No akurat po Was to mozna sie wszystkiego spodziewać xD worldcrestor mnie dzis atakował offami bez taranow takze xd

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
No akurat po Was to mozna sie wszystkiego spodziewać xD worldcrestor mnie dzis atakował offami bez taranow takze xd
Dobra czekam na argument 600k RA inne człony a 8mln człon z którego atakowaliśmy czyli 58 osób. Proszę tu nie siać dezinformacji że bijemy was całą masą bo byś widział jak by szło na was 1k+ offów, z tego co wiem atakowało was około 55 osób więc lepiej usiądźcie i się zastanówcie 2x zanim napiszecie coś o skali akcji jak na was leci

Kensey*

Łucznik
Wynik reakcji
1.502
Tatuś plemion ]:->]:-> Obiecał że front zapłonie !

trzymaj sie tam @WorldCreator mam nadzieje ze dotrwasz do czasu az się obiecanie spotkamy i wyjaśnimy xD

Dobra czekam na argument 600k RA inne człony a 8mln człon z którego atakowaliśmy czyli 58 osób. Proszę tu nie siać dezinformacji że bijemy was całą masą bo byś widział jak by szło na was 1k+ offów, z tego co wiem atakowało was około 55 osób więc lepiej usiądźcie i się zastanówcie 2x zanim napiszecie coś o skali akcji jak na was leci
Jak atakowaliście na tylko 350 offów to słabo z waszej strony, bo znając życie 150 to wystawił sam sarissa i norbello xd reszta dałą po 1 ? :D Ciężko tam macie faktycznie

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
Jak atakowaliście na tylko 350 offów to słabo z waszej strony, bo znając życie 150 to wystawił sam sarissa i norbello xd reszta dałą po 1 ? :D Ciężko tam macie faktycznie
To słabo to życie znasz i podszkól się w liczeniu bo według Twoich wyliczeń sarissa/norbello 150 offów(350-150=200) czyli na pozostałe 50 osób zostaje po 4 na łebka a nie 1 co i tak jest bzdurą ale widzę że mamy tutaj wszechwiedzących i matematyków z "wyższej" półki

Ostatnia edycja:

Kensey*

Łucznik
Wynik reakcji
1.502
też słabo liczysz bo tam niby 58 osób + offy z innych członów jedziemy na jednym wózku chopie

Z tym że ty na kwadratowych kółkach ;)

Emixx

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.815
ten uczuć, gdy piluz się spuszcza ile to wiosek nie przejęło plemieniu 9x mniejszemu od nich
brzmi trochę jak POGI, ile to trwało zanim się ich pozbyliście? ahhh... wait... Przecież oni dalej są!

Dostaniecie kolejną akcję na łeb od nas to żaden z was nie przyjdzie, nie będzie pisał, a dzisiaj jest was co najmniej 5ciu, co jest po prostu zabawne.
Wasze przepychanki wyglądają mniej więcej w ten sposób:

I wszyscy w spinach cieszymy się, że się z wami nie podpisaliśmy, byłoby nam wstyd

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
też słabo liczysz bo tam niby 58 osób + offy z innych członów jedziemy na jednym wózku chopie

Z tym że ty na kwadratowych kółkach ;)
i co że 58 osób jak nie wszystkie konta zostały rozpisane bo mamy sporo rozbiórek i nieaktywnych graczy? Pomyśl czasem, napisałem że w akcji brało około 55 osób razem z naszym i innymi członami

I wszyscy w spinach cieszymy się, że się z wami nie podpisaliśmy, byłoby nam wstyd
Wzajemnie

Ostatnia edycja:

CHAPON.

Łucznik
Wynik reakcji
935
i co że 58 osób jak nie wszystkie konta zostały rozpisane bo mamy sporo rozbiórek i nieaktywnych graczy? Pomyśl czasem, napisałem że w akcji brało około 55 osób razem z naszym i innymi członami

Wzajemnie
55 osób, a to na ilu kontach oni siedzieli to już 2 sprawa.

ArhelanLUKASZ

Łucznik
Wynik reakcji
548
ten uczuć, gdy piluz się spuszcza ile to wiosek nie przejęło plemieniu 9x mniejszemu od nich
brzmi trochę jak POGI, ile to trwało zanim się ich pozbyliście? ahhh... wait... Przecież oni dalej są!

Dostaniecie kolejną akcję na łeb od nas to żaden z was nie przyjdzie, nie będzie pisał, a dzisiaj jest was co najmniej 5ciu, co jest po prostu zabawne.
Wasze przepychanki wyglądają mniej więcej w ten sposób:

Za krótki spermix jestes. Ny jest tylko i wyłączenie kulą u nogi i deffowka dla p!.

Emixx

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.815
Za krótki spermix jestes. Ny jest tylko i wyłączenie kulą u nogi i deffowka dla p!.
Widzisz łukaszku, ciebie boli odrobina prawdy. Wystarczy delikatnie napisać, a już lecą wyzwiska, bo tylko na tyle cię stać. Byłem przekonany, że nie zniżysz się do pewnego poziomu kilku osób z pewnego plemienia, jak widać psycha ci siada.
Gdyby tak było, to nie siedzielibyśmy razem, ale co ty możesz wiedzieć, skoro nie widzisz nic poza czubkiem twojego noska

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.257
Beka raczej piluz same sobie wizytówkę wystawia skoro 7k wiosek atakuje niecałe 1k, przejmują 15 i sie brandzlują na fo do tego XD

szynkaa123

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
5.688
reszta graczy w plose nie ma wojska, rozwijają wioski jak najszybciej zeby radni mieli co przejmować ;/

Ostatnia edycja:

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.872
Nie ogarniam tych ludzi z plose zamiast być mili dla reszty świata to tylko plują jadem :/
Za takie zachowanie nikt was nie weźmie pod swoje skrzydła
Musicie brać przykład z BNK albo scotiego bo chłopaki już zapke do TPK już mają załatwiona :)

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
Nie ogarniam tych ludzi z plose zamiast być mili dla reszty świata to tylko plują jadem :/
Za takie zachowanie nikt was nie weźmie pod swoje skrzydła
Musicie brać przykład z BNK albo scotiego bo chłopaki już zapke do TPK już mają załatwiona :)
No tak bo inni są dla nas mili wyśmiewając się z naszego plemienia. My tylko odbijamy piłeczkę czasem choć akurat przeciwnicy tutaj mają większą masę :)