Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Snuffy83

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.113
Palestyna chyba psycha siadła, fejk karety na luzie
View attachment 15346
Serio z rapkiem na forum? Śmiałeś się z postu że ktoś Cię wyjaśni A robisz większą wioche. Wiem jaka u Was jest sytuacja i że potrzebujecie nawet drobnych sukcesów ale nawet obicie małego PPK na nikim wrażenia nie zrobi. Wychodzisz raz na miesiąc przy okazji bicia w plemię co ma prawie tyle wiosek co Ty sam... Więksi bracia z WO i SPIN zaraz Was sprowadzą do parteru...

Ostatnia edycja:

Zły Sarissa

Zwiadowca
Wynik reakcji
856
Serio z rapkiem na forum? Śmiałaś się z postu że ktoś Cię wyjaśni A robisz większą wioche. Wiem jaka u Was jest sytuacja i że potrzebujecie nawet drobnych sukcesów ale nawet obicie małego PPK na nikim wrażenia nie zrobi. Wychodzisz raz na miesiąc przy okazji bicia w plemię co ma prawie tyle wiosek co Ty sam... Więksi bracia z WO i SPIN zaraz Was sprowadzą do parteru...
Jestem facetem. A teraz sam się ośmieszasz. Bo jak BERBEC czy Paciuuu troluja że fejk karetami coś przejmują jest beczka. Jak na wstawię to od razu napinka i się burzysz to jak to jest. Niby macie dystans a teraz zabolało coś takiego nie wiedzieć czemu trochę hipokryzja

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.274
Serio z rapkiem na forum? Śmiałaś się z postu że ktoś Cię wyjaśni A robisz większą wioche. Wiem jaka u Was jest sytuacja i że potrzebujecie nawet drobnych sukcesów ale nawet obicie małego PPK na nikim wrażenia nie zrobi. Wychodzisz raz na miesiąc przy okazji bicia w plemię co ma prawie tyle wiosek co Ty sam... Więksi bracia z WO i SPIN zaraz Was sprowadzą do parteru...
Najlepsze jest to że ten paź wyskakuje na Fo jak jego plose wychodzi +10 na akcji xd
Teraz akcje latają na +30-50 ale wiadomo 10 przejętych wsi to też mega sukces <lol>

Snuffy83

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.113
Jestem facetem. A teraz sam się ośmieszasz. Bo jak BERBEC czy Paciuuu troluja że fejk karetami coś przejmują jest beczka. Jak na wstawię to od razu napinka i się burzysz to jak to jest. Niby macie dystans a teraz zabolało coś takiego nie wiedzieć czemu trochę hipokryzja
Ok czyli wyjasniles mnie że twój maks to poziom Berbecia:) Wysokie aspiracje ale nie dorownasz mu:)

Araagorn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.274

Loss

Miecznik
Wynik reakcji
232
Optaa ja nie przyszedłem tu się chwalić akcja i zupełnie nie taki mój cel. Wywołaliście nas do tablicy a w zasadzie akcje, że pełna kompromitacja. Wpadło 18 na 25 rozpisanych wiosek.

Atakowaliśmy jednym czlonem i to nie podlega wątpliwości. Niecałe 400 offów. Mogę Ci rozpiskę wysłać jak nie wierzysz.

Zwykla normalna akcja bez polotu, nie ma się czym chwalić ale na bank nie jest to kompromitacja. Nie napisałem, że źle bronicie bo bronicie dobrze. Cały czas bronicie się świetnie bo 7 na 10 plemion już dawno wywiesiłoby flagę. Szanuje

makaoq6

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.157
1597441128568.png

Ehh ale u bnk na zascie musze dlugo odbudowywac po burzeniach wielkiego TPK

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Optaaa

Chłop
Wynik reakcji
99
Poniżej masz dowód na ile członów lecieliśmy, więc chociaż nie manipuluj faktami, a defa dostajecie od spinów oraz a.p.k i to są fakty.

Jeżeli 600k RA uważasz za akcję, bo tyle nabiły inne człony niż p:lose, to nie mamy o czym rozmawiać.

Bardzo nie lubię, gdy ktoś kłamie na mój temat, ale jeszcze bardziej nie lubię, gdy ktoś zarzuca mi, że to ja kłamię :)

Mówicie, że lokalna akcja jednego członu, a mnie odwiedzają ofy z trzech Waszych członów (postanowiłam jednak się poświęcić i zajrzeć w te raporty).

Proszę bardzo (tak teraz ja wkleję rapki :D):

P!lose

P.lose

P:lose

Takich raportów mogę tutaj powklejać więcej, ale zwyczajnie mi się nie chce, ani nie mam na to czasu. Jak już mówiłam wcześniej, proszę szanujmy się nawzajem :) Nie zarzucaj mi manipulacji, tam gdzie jej nie ma :) i nie kłam na mój temat.

A co do faktów, to zapomniałeś jeszcze o WO, WO też nam dało mobila, bo mamy szczęście otaczać się dobrymi i lojalnymi sojusznikami :) którzy nie będą stali bezczynnie patrząc jak 7112 wiosek bije 917 wiosek obnosząc się z tym jacy to Ci drudzy są niegarnięci. Jak już mówiłam - nie jesteśmy.

A co do jak ich nazywacie "nieogarniętych" graczy P.P.K, to powiem Ci, że życzę Ci byś kiedyś miał możliwość zagrać w plemieniu z takimi graczami, żebyś przynajmniej raz miał możliwość zobaczyć jak to jest, bo takich nie łatwo znaleźć. Z taką wolą walki, zaciętością i umiejętnością niepoddawania się, takich którzy w dzień akcji w 100% frekwencji meldują się po 6:00 rano jak jeden, a gdzie zastów w sezonie urlopowym, w środku tygodnia potrzebujesz raptem 4 na jedyne kilka godzin pobytu w pracy tych, którzy nie mają w niej możliwości bronić. Połowa graczy tego serwera będąc w takiej sytuacji w jakiej PPK jest od początku tego świata już dawno by się poddała, zrezygnowała, poszła gdzie indziej. Ale nie Oni, Oni walczą do końca, choć już 3 miesiące temu wszyscy mówili, że zaraz nas nie będzie.

Tak też jeszcze raz z całego serca Ci życzę byś kiedyś miał okazję zagrać z takimi graczami. A póki co walczcie swoje, atakujcie nas, przejmujcie nam wioski, skoro potraficie, a my będziemy się bronić najlepiej jak potrafimy. Ale proszę Was bardzo nigdy nie kłamcie na nasz temat i nigdy nie obrażajcie graczy PPK.

Sajlenterinho

Chłop
Wynik reakcji
5
Bardzo nie lubię, gdy ktoś kłamie na mój temat, ale jeszcze bardziej nie lubię, gdy ktoś zarzuca mi, że to ja kłamię :)

Mówicie, że lokalna akcja jednego członu, a mnie odwiedzają ofy z trzech Waszych członów (postanowiłam jednak się poświęcić i zajrzeć w te raporty).

P!lose

P.lose

Takich raportów mogę tutaj powklejać więcej, ale zwyczajnie mi się nie chce, ani nie mam na to czasu. Jak już mówiłam wcześniej, proszę szanujmy się nawzajem :) Nie zarzucaj mi manipulacji, tam gdzie jej nie ma :) i nie kłam na mój temat.

A co do faktów, to zapomniałeś jeszcze o WO, WO też nam dało mobila, bo mamy szczęście otaczać się dobrymi i lojalnymi sojusznikami :) którzy nie będą stali bezczynnie patrząc jak 7112 wiosek bije 917 wiosek obnosząc się z tym jacy to Ci drudzy są niegarnięci. Jak już mówiłam - nie jesteśmy.

A co do jak ich nazywacie "nieogarniętych" graczy P.P.K, to powiem Ci, że życzę Ci byś kiedyś miał możliwość zagrać w plemieniu z takimi graczami, żebyś przynajmniej raz miał możliwość zobaczyć jak to jest, bo takich nie łatwo znaleźć. Z taką wolą walki, zaciętością i umiejętnością niepoddawania się, takich którzy w dzień akcji w 100% frekwencji meldują się po 6:00 rano jak jeden, a gdzie zastów w sezonie urlopowym, w środku tygodnia potrzebujesz raptem 4 na jedyne kilka godzin pobytu w pracy tych, którzy nie mają w niej możliwości bronić. Połowa graczy tego serwera będąc w takiej sytuacji w jakiej PPK jest od początku tego świata już dawno by się poddała, zrezygnowała, poszła gdzie indziej. Ale nie Oni, Oni walczą do końca, choć już 3 miesiące temu wszyscy mówili, że zaraz nas nie będzie.

Tak też jeszcze raz z całego serca Ci życzę byś kiedyś miał okazję zagrać z takimi graczami. A póki co walczcie swoje, atakujcie nas, przejmujcie nam wioski, skoro potraficie, a my będziemy się bronić najlepiej jak potrafimy. Ale proszę Was bardzo nigdy nie kłamcie na nasz temat i nigdy nie obrażajcie graczy PPK.

Czy to znaczy, ze akcja kasacja zostaje przelozona?

PS. siema ja chłop

MówMiTadzio

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
570

P!lose

P.lose

Ja ani razu nie napisałem o nieogarniętych graczach p.p.k, więc nie wiem dlaczego mnie o to oskarżasz.

Kilka osób wysłało pojedyncze offy pomiędzy fejkami ze skryptu i od razu piszesz o akcji na 3 człony. Troszkę komicznie to brzmi. To jest właśnie definicja manipulacji. Wyolbrzymiasz Wasze osiągnięcia jak i wielkość wroga. Dziś uderzał jeden człon, reszta to już inicjatywa indywidualna pojedynczych graczy.

Zresztą przypominam o argumencie z 600K RA, bo nadal się do niego nie odniosłaś. No chyba, że przepuszczacie wszystkie offy z innych członów prócz z p:lose xd

Lext

Zwiadowca
Wynik reakcji
760
Przecież nie jeden off kuznie i zagrody zbija na 2 lini xd jak wbija na czysto to ra sie nie nabije. Ale nawet nie o to chodzi :) dla mnie normalne jest to, ze musicie nas bić z taka przewaga w 3 człony bo w normalnej sytuacji byście dostali W P I E R D O L <lol>
No tak inne człony wbiły 600k RA na akcji bo wchodziły na kuźnie a akurat offy z członu z którego atakowaliśmy wbijały w waszego deffa i wbiły 8mln RA hahah no komicznie to brzmi nie sądzisz?