Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
1.978
„Dogadamy się”. Ciekawe jak się czuja będąc takim nie szanowanym i traktowanym z góry. Nie ładnie tak kogoś przed faktem dokonanym stawiać. To tak jakby zgwałcić pannę, ale później jako zadośćuczynienie postawić jej kino na pocieszenie. Trochę naplucie w twarz. Czy to już teraz zaczyna się wykorzystywanie Nieobliczalnych czy to jeszcze nie ten moment? @Kornix93 jak sądzisz?
ja to dobrze wiem jak to jest być nieszanowanym i traktowanym z góry także dla mnie nic nowego ;)

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.205
Ciekawe co taka sunia sobie myśli nigdzie go nie chcą, musi się ukrywać na jakichś coopach potajemnych żeby gdzieś pograć XDD
Ukrywa się i jeszcze chwali się na FO tym niezly braindead

OskyTheBeast

Miecznik
Wynik reakcji
88
To świetny nabytek był. Napisal nie do tego gościa co trzeba z zapytaniem czy razem z nim przechodzi do TPK. Chciałbym podziękować z tego miejsca całemu TPK ze wzięli go do siebie XDDD koledzy z Nek pewnie szczęśliwi ze skrociliście im front rekrutacją takiego boba
Skoro bob to czemu zadefowaliście go na zicher zamiast obstawić bardziej wartościowych graczy? :v

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
5.954
Miałem nie pisać tutaj bo jest kółko wzajemnej adoracji tutaj ale odniosę się do tego,
TPK było tak miłe że daje nam kolejny prezent albo może inaczej, tańczy do nupkowej muzyki xD
W sensie że liczysz na to, że ktoś się zlituje i wyłamie z wygrywającej koalicji żeby rzucić się wam na pomoc jak zobaczy jak bardzo jesteście maltretowani na frontach? No nie wiem xD

Skoro bob to czemu zadefowaliście go na zicher zamiast obstawić bardziej wartościowych graczy? :v
To akurat prosta sprawa, jaki by to bob nie byl, miał dużo wiosek. Jak dasz tam 60k defa to nawet jak gość czerwoną kropę będzie miał to trzeba po kilka offów na wieś - zawsze to jedną akcję dłużej będą mieli spokój ludzie którzy są następni w kolejce do golenia :D