Dyskusja o sytuacji na świecie 150

pawelgrom1

Zwiadowca
Wynik reakcji
706
Pawełku to że jesteś na tyle ograniczony że jak robisz włam i potem sam sobie zasta wrzucasz to już twoja wina
Bo zamiast wbić w nocy i że 2/3 diody wbić z dogranym defdem ty wbijasz o 11 i kilka minut po zabraniu mi zasta przerzycasz go do siebie ;)

Dziwna akcja że po paru h jak właściciel wrócił to zasta znowu nam oddał ;)
mam jeszcze wstawić screana z messengera? że właściciel mi dał zasta? beka z ciebie dzieciaczku.

ps. jakbym miał passy to po co mi zast? przecież nawet wiosek nie mogę przejąć jak mam zasta.

tpk już na psy schodzi, myślałem że niżej nie stoczycie się ale......

Wynik reakcji
867
Pisać takie rzeczy o jakimś plemieniu codziennie, nawet jeśli byłoby to prawdą - walić to i posrać się przed tym plemieniem w tyle plemion z renomą na plemionach ;-)

Litości.
Dajcie spokój.

Sami się nie popisaliście i każdy z was unika weryfikacji jak tylko może ;-)

Qrk Shooya2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.512
Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy khorinis, na rozkaz wielmożnego lord Nuppko ogłasza się co następuje:
Chłopaki z sin nie wbijają na FO, ponieważ muszą pracować więcej niż dotychasz, powodem jest odszkodowanie które muszą zapłacić Lordowi NUPPO, naszemu kochanemu Lordowi właśnie złamał się kręgosłup, ponieważ całe sin i poco wskoczył mu na plecy.

@scott.ca mam nadzieję, że Ty przyjacielu dbasz o siebie i regularnie chodzisz do fizjo?

Wynik reakcji
17.994
Pisać takie rzeczy o jakimś plemieniu codziennie, nawet jeśli byłoby to prawdą - walić to i posrać się przed tym plemieniem w tyle plemion z renomą na plemionach ;-)

Litości.
Dajcie spokój.

Sami się nie popisaliście i każdy z was unika weryfikacji jak tylko może ;-)
No bez kitu boimy się weryfikacji i dlatego TPK walczy tylko 1vs cała ćwiartka, a PPK walczy z 2,5x większą masą (nie liczę członów Plose niezaangażowanych w walkę z PPK, bo wtedy byłoby 6x większa masa).

Wystarczy spojrzeć na ranking obrońcy, tak bardzo się boimy walki, że wyprzedzamy drugie plemię jedynie o 1/3 pokonanych jednostek :(

rank obro.png

scott.ca

Rycerz
Wynik reakcji
2.016
Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy khorinis, na rozkaz wielmożnego lord Nuppko ogłasza się co następuje:
Chłopaki z sin nie wbijają na FO, ponieważ muszą pracować więcej niż niż dotychasz, powodem jest odszkodowanie które muszą zapłacić Lordowi NUPPO, naszemu kochanemu Lordowi właśnie złamał się kręgosłup, ponieważ całe sin i poco wskoczył mu na plecy.

@scott.ca mam nadzieję, że Ty przyjacielu dbasz o siebie i regularnie chodzisz do fizjo?
Plecy mnie bolą ostatnio właśnie :mad: