Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Miszqua

Miecznik
A ja czekam na poemat Miszqui, napisze, że tak miało być, poklepie po plecach xd

Tymczasem misie szykujcie się na kolejny schodek od dziubka :p
Ad.1. Taka moja rola dbam o morale i dobrze mi idzie :), co do Bodzia zawiniłem ja i się przyznaje przespałem budzik na 3 rano. Życie zdarza się.

Ad. 2. A mi ptaszki ćwierkają, że 6 osób od nas jeszcze ma przejść podobno, więc wiemy o tym ;) Poza tym pożegnałeś się tak ładnie w wiadomości z ludźmi i dalej jeszcze robisz swoje?

EDIT:

Mam prośbę, jak masz problem, żeby nick napisać to pisz Michał :p będzie prościej, bo raczej nie zasługuję na przekręcanie :)
 

dziub

Chłop
Wyciągnaleś im juz rade, graczy i darmy, nie starczy ?
Co teraz, do starych esy porozsyłane ?
Nie, ale mam jeszcze dużo asów w rękawie na misie xd póki co delektuje się propagandą, że misie stanęły na nogi :p niedługo mały dowodzik, że, ,oświadczenie, Miszqui to był stek bzdur i nic nie było zaplanowane :p no ale powoli, dajcie mi się jeszcze nacieszyć xd

To masz słabą matematykę kolego xd bo liczba jest dwucyfrowa xd

Pożegnałem się bo zrobiłem swoje i czas odpocząć, ale to nie znaczy, że skończyłem z Wami xd z Wami skończę jak rozwiążecie plemię :)
 

Qrk Shooya2

Ciężki Kawalerzysta
Z naszej strony poszła tylko akcja lokalna na kilkanaście offów z obrzeży, a @Qrk Shooya2 już nie chce się kumplować.

To co będzie jak wjedziemy całym potencjałem? :eek:

#ZBURZNASTROJEAPK

Kosa jest kosa, nieważne czy poleciało 500ofa( jak teraz) czy 1500 jak wynosi wasz potencjal.

Ale nie mam wam za zle, po sportowemu, 3x5 to przecież kulturka :eek: Widzę chlopcacy jesteście nowi na FO.
 

Frezee

Rycerz
Strona: 1:
Plemiona: A.P.K
Strona: 2:
Plemiona: BeZ, BeZ2

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :
Strona 1: 48
Strona 2: 74
Różnica: 26Bez Szans te kleksy
 

Pogorzel2

Topornik
Co gorsze? Całe fo zaspamowane przez dziewczynki z APK gdy są +2 po akcji z marzycielami czy taka cisza jak pouciekali bo front z bez na minus i nuppki już zaczynają pukać do drzwi
+2? Co za żałosną propagandę tu uprawiasz. Chciałeś kiedyś rozmawiać tu w oparciu o fakty, a co raz większa żenada od Ciebie bije. +2 to największa akcja Marzycieli więc pomyliłeś strony.
 

Pogorzel2

Topornik
@5gramTHC
Chociaż teraz może przyszyjecie Marzycielom rączki w sojuszu i więcej zrobią może niż +2 w Wielkanoc :) Jednak ci rozmarzeni też powinni uważać, nie każdemu może się ich paktowanie z sinonupkami spodobać i żeby przypadkiem to dla nich drugim frontem nie poskutkowało ;) miłej soboty wszystkim życzę!
 

5gramTHC

Łucznik na koniu
+2? Co za żałosną propagandę tu uprawiasz. Chciałeś kiedyś rozmawiać tu w oparciu o fakty, a co raz większa żenada od Ciebie bije. +2 to największa akcja Marzycieli więc pomyliłeś strony.
O Ty cwaniaku, ja będę produkował się nad faktami a Twoja banda wpadnie i mi napisze PEŁNA DOMINACJA. No ładnie to sobie wymyśliłeś.. żeby ze mną wejść w dyskusję na poziomie co najmniej przyzwoitym trzeba mieć cohones i ćwierć mózgu