Dyskusja o sytuacji na świecie 148

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
39
„Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy!” '

Ja to tylko tu zostawię

Ostatnio edytowane przez moderatora:

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
2.846
Mrrrr, Miksa tęskniłam <3
Już Ci złotko tłumaczę :) W sumie to racja, miałam kończyć bo obecnie mam mniej czasu. I w sumie miało do tego dojść tylko Janeczek zaoferował swoją pomoc a ja miałam szukać kogoś w zastępstwie za mnie aż nie wrócę. A to,że miałam kończyć to było ze względu na was bo konto nie dawało tyle ile może.
(tak naprawdę Rinne mnie cisnął ,że mało przejmuję <help> )

Lejesz ok , w sumie całe plemię na Cb lało jak siedziałeś każdemu na zastach i nie miałeś życia prywatnego. :x
I co mam rozumieć ,że czasu nie mieli ? Z tego co pamiętam moje konto działał bez zarzutów ? A front miałam łatwy.
A jeśli masz na myśli ,że mamy oddać się grze tak jak Ty to zrobiłeś to powodzenia.<szampan>
Jak sobie pomyślę ,że Ty siedziałeś po 16 h przed kompem to mi słabo. Oj Miksa ja w tym czasie balowałam , spędzałam czas z rodziną , znajomymi albo fajny wieczór z chłopakiem itp.

A druga kwestia ,że ja zawsze byłam anty NP. I głównie grałam tylko dla graczy z WKG bo maja u mnie w serduszku +(Rinne ma nawet ++)
Raz zjarałam się i miałam chwilę słabości i nawet coś pisałam ,że szkoda bd tracić to wszystko co udało się zbudować. Faza zeszłą i jednak nie szkoda.

"a nagle chca cale fronty przenosic " Mhhhh? To mnie głównie interesuje. Z tego co wiem to nic nie wiem. Od 2 tygodni mam wakacje i warzywie bo mogę. :cool:
A co do frontu to uniq zobaczył ,że grolas się przenosi obok i biedny się wystraszył. I w sumie to jest zabawna sytuacja :)
Nie bój się uniq :p Kotów swoich ściągniesz obok i bd git <glaszcze>.
Jeśli woli sobie grać w plemiona niż wychodzić z domu czy spędzać czas ze znajomymi to co w tym złego? Pewnie mu to wypominasz bo Miksa się świetnie bawił a ty nie i mu zazdrościsz HAHAHAHSHASHSAGHHSAHAHAHHA

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
39
niezbyt w porządku obwiniać graczy gdy skończył dowodzący, tam zawsze za wszystko odpowiadał Cone, być może to jest powodem że po jego skonczeniu się posypali, tak samo jak tutaj po skończeniu miksy

Ale ze dogadac sie ze sleepami:p

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
2.846
z nikim sie nie dogadalismy
cone sie obrazil, asmin to samo i teraz probuja sie wybielic

a bez cone to byloby lepiej tbh bo chlop ma zerowe pojecie o prowadzeniu plemienia i ma zenujacy charakter to nikt go nie lubil i ludzie grali jak grali

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
39
Asmin to mój brat:p
i nigdy nie miał za wiele do powiedzenia w darmie, nawet w radzie był od całkiem niedawna.
Szczerze nie rozumiem ludzi którzy chcą robić wszystko w plemieniu sami, na dłuższą metę jest to nierealne. I każdy kiedyś padnie

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
2.846
to szkoda, ze strzelil nam kose i sie splakal o to, ze ich gracz oddal nam zasta
fajnie, ze probuje sie wybielic, ale wszyscy wiedza jak bylo, inaczej ex gracze Dharmy by nie chcieli z nami grac ;)

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
39
nie wiem czy strzelił, z tego co wiem zapomnieliście o tym że ma dostęp do waszego chatu i pisaliście sobie o darmach od nich a potem o dogadaniu sie ze slepp
tyle wiem

Lord Miksa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.701
@KtoŚ-TaM uaaa czyli sama pokazujesz ze wkg bylo nie chetne do nas i z tego co wiem bylo o wiele wiecej takich graczy ktorzy mieli problemy z tyłu tylko dlatego ze np.

Najlepsze ze teraz rinne od kilku stron pisze o np jako o tych zlych i tych co nigdy nie chcieli wspolpracowac, a tutaj prosze bardzo pierwszy lepszy przyklad.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.402
Lejesz ok , w sumie całe plemię na Cb lało jak siedziałeś każdemu na zastach i nie miałeś życia prywatnego. :x
I co mam rozumieć ,że czasu nie mieli ? Z tego co pamiętam moje konto działał bez zarzutów ? A front miałam łatwy.
A jeśli masz na myśli ,że mamy oddać się grze tak jak Ty to zrobiłeś to powodzenia.<szampan>
Jak sobie pomyślę ,że Ty siedziałeś po 16 h przed kompem to mi słabo. Oj Miksa ja w tym czasie balowałam , spędzałam czas z rodziną , znajomymi albo fajny wieczór z chłopakiem itp.
Śmieszny ten Miksa, ja to jak mi wrzucają jakiegoś zasta, to patrzę czy trzeba się starać i siedzieć i w zależności od tego działam. Wreszcie ktoś rozumiejący, dlaczego mi się nie chciało.
+1
Zamiast bronić tego ominda, to zrobiłem sobie pyszną jajecznicę, pobawiłem się z psem, a taki śmieszny Miksa by siedział i bronił.
Bk z typa

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.987
@KtoŚ-TaM uaaa czyli sama pokazujesz ze wkg bylo nie chetne do nas i z tego co wiem bylo o wiele wiecej takich graczy ktorzy mieli problemy z dupy tylko dlatego ze np.

Najlepsze ze teraz rinne od kilku stron pisze o np jako o tych zlych i tych co nigdy nie chcieli wspolpracowac, a tutaj prosze bardzo pierwszy lepszy przyklad.
Dobrze wiesz Michał, że to było po obu stronach i w WKG też cisnąłem ludzi, że mi przykro, że jest taki syf.
Tak samo, jak tu skrytykowałem postawę NP... dlatego mówiłem o neutralności, bo cisnąłem o to zachowanie jednych i drugich.

To prawda, że KtoŚ-TaM, z którą bardzo dobrze mi się współpracowało, była niechętnie nastawiona do NP... Trochę mnie to bolało, teraz mi to obojętne.
Nightmarish z resztą też i kilku innych graczy, o których wiesz... ale są powody, bo sam wiesz jakie było powitanie na początku współpracy.
Nawet sam mimo, że cieszyłem się z podpisania sojuszu między WKG i NP, bo naprawdę cieszyłem się, że znów zagramy razem, to mimo wszystko pierwsze wejście na tsa po klepnięciu sojka było dość... niekomfortowe... bardzo delikatnie mówiąc i wiesz dlaczego ;)

Obie strony są winne, że się jeden na drugiego nakręcały...
Nie chce mi się już nawet pisać więcej, co o tym wszystkim myślę, a jedynie żałuję, że tak długo tu zostałem, bo może faktycznie lepiej byłoby się skasować razem z Tobą i przynajmniej oszczędziłbym sobie patrzenia na to bagno.

KtoŚ-TaM

Chłop
Wynik reakcji
1
@KtoŚ-TaM uaaa czyli sama pokazujesz ze wkg bylo nie chetne do nas i z tego co wiem bylo o wiele wiecej takich graczy ktorzy mieli problemy z dupy tylko dlatego ze np.

Uaa

Nie WKG a tylko Ja ]:->]:->

A mimo wszystko potrafiłam przedłożyć dobro plemienia nad własną nie chęć do was.
A w sumie to Miksa jedynie za co was nie trawię to stosunek do graczy przepełniony wywyższaniem się. Przypomnij sobie jak się z nami przywitaliście i w jaki sposób od samego początku chcieliście pokazać kto jest lepszy. Ewentualnie sytuacja TimeBandit (gdzie dobrze wiesz jak się to skończyło). Pomimo tego schowałam dumę do kieszeni i grałam dla dobra NP.

A skoro już nie gram pod szyldem NP to mogę sobie pozwolić na buractwo którym raczyliście swoim zaszczytnym gronem.:x

Miksa dobrze ,że jesteś .......... przynajmniej na forum. <sciana>

Wynik reakcji
752
Gdy dwa wrogie plemiona zaprzestają walki i postanawiają stanąć ramię w ramię i zaczynają dzielić forum, zawsze pada wiele słów. Zawsze potrzeba czasu na dotarcie się dwóch plemion.

Xd trochę śmiesznie wyszło. Odejście z tego świata NP miało skutkować kłótnią apo z aww, co faktycznie się stało ale na FO jest więcej kłótni wkg z np niż apo z aww... Jestem zawiedziony

Tithiel1404

Miecznik
Wynik reakcji
117
Gdy dwa wrogie plemiona zaprzestają walki i postanawiają stanąć ramię w ramię i zaczynają dzielić forum, zawsze pada wiele słów. Zawsze potrzeba czasu na dotarcie się dwóch plemion.

Xd trochę śmiesznie wyszło. Odejście z tego świata NP miało skutkować kłótnią apo z aww, co faktycznie się stało ale na FO jest więcej kłótni wkg z np niż apo z aww... Jestem zawiedziony
My swoją kłótnie mieliśmy na 800+ wiadomości na forum haha :D