Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Tryup

Łucznik
Wynik reakcji
169
dziś świat zamarł z zapartym tchem oglądając wydarzenie który zmienić miały bieg dziejów...

KtoŚ-TaM

Chłop
Wynik reakcji
1
Ahhh nastepnt gracz ktory nie mial czasu grać i konczyl gre a nagle czas znalazl i checi.

Ha tfu na ktos tamke i innych ktorzy czasu na nic nie mieli a nagle chca cale fronty przenosic leje na was cieplym moczem
Mrrrr, Miksa tęskniłam <3
Już Ci złotko tłumaczę :) W sumie to racja, miałam kończyć bo obecnie mam mniej czasu. I w sumie miało do tego dojść tylko Janeczek zaoferował swoją pomoc a ja miałam szukać kogoś w zastępstwie za mnie aż nie wrócę. A to,że miałam kończyć to było ze względu na was bo konto nie dawało tyle ile może.
(tak naprawdę Rinne mnie cisnął ,że mało przejmuję <help> )

Lejesz ok , w sumie całe plemię na Cb lało jak siedziałeś każdemu na zastach i nie miałeś życia prywatnego. :x
I co mam rozumieć ,że czasu nie mieli ? Z tego co pamiętam moje konto działał bez zarzutów ? A front miałam łatwy.
A jeśli masz na myśli ,że mamy oddać się grze tak jak Ty to zrobiłeś to powodzenia.<szampan>
Jak sobie pomyślę ,że Ty siedziałeś po 16 h przed kompem to mi słabo. Oj Miksa ja w tym czasie balowałam , spędzałam czas z rodziną , znajomymi albo fajny wieczór z chłopakiem itp.

A druga kwestia ,że ja zawsze byłam anty NP. I głównie grałam tylko dla graczy z WKG bo maja u mnie w serduszku +(Rinne ma nawet ++)
Raz zjarałam się i miałam chwilę słabości i nawet coś pisałam ,że szkoda bd tracić to wszystko co udało się zbudować. Faza zeszłą i jednak nie szkoda.

"a nagle chca cale fronty przenosic " Mhhhh? To mnie głównie interesuje. Z tego co wiem to nic nie wiem. Od 2 tygodni mam wakacje i warzywie bo mogę. :cool:
A co do frontu to uniq zobaczył ,że grolas się przenosi obok i biedny się wystraszył. I w sumie to jest zabawna sytuacja :)
Nie bój się uniq :p Kotów swoich ściągniesz obok i bd git <glaszcze>.

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
„Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy!” '

Ja to tylko tu zostawię

Ostatnio edytowane przez moderatora:

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
3.152
Mrrrr, Miksa tęskniłam <3
Już Ci złotko tłumaczę :) W sumie to racja, miałam kończyć bo obecnie mam mniej czasu. I w sumie miało do tego dojść tylko Janeczek zaoferował swoją pomoc a ja miałam szukać kogoś w zastępstwie za mnie aż nie wrócę. A to,że miałam kończyć to było ze względu na was bo konto nie dawało tyle ile może.
(tak naprawdę Rinne mnie cisnął ,że mało przejmuję <help> )

Lejesz ok , w sumie całe plemię na Cb lało jak siedziałeś każdemu na zastach i nie miałeś życia prywatnego. :x
I co mam rozumieć ,że czasu nie mieli ? Z tego co pamiętam moje konto działał bez zarzutów ? A front miałam łatwy.
A jeśli masz na myśli ,że mamy oddać się grze tak jak Ty to zrobiłeś to powodzenia.<szampan>
Jak sobie pomyślę ,że Ty siedziałeś po 16 h przed kompem to mi słabo. Oj Miksa ja w tym czasie balowałam , spędzałam czas z rodziną , znajomymi albo fajny wieczór z chłopakiem itp.

A druga kwestia ,że ja zawsze byłam anty NP. I głównie grałam tylko dla graczy z WKG bo maja u mnie w serduszku +(Rinne ma nawet ++)
Raz zjarałam się i miałam chwilę słabości i nawet coś pisałam ,że szkoda bd tracić to wszystko co udało się zbudować. Faza zeszłą i jednak nie szkoda.

"a nagle chca cale fronty przenosic " Mhhhh? To mnie głównie interesuje. Z tego co wiem to nic nie wiem. Od 2 tygodni mam wakacje i warzywie bo mogę. :cool:
A co do frontu to uniq zobaczył ,że grolas się przenosi obok i biedny się wystraszył. I w sumie to jest zabawna sytuacja :)
Nie bój się uniq :p Kotów swoich ściągniesz obok i bd git <glaszcze>.
Jeśli woli sobie grać w plemiona niż wychodzić z domu czy spędzać czas ze znajomymi to co w tym złego? Pewnie mu to wypominasz bo Miksa się świetnie bawił a ty nie i mu zazdrościsz HAHAHAHSHASHSAGHHSAHAHAHHA

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
niezbyt w porządku obwiniać graczy gdy skończył dowodzący, tam zawsze za wszystko odpowiadał Cone, być może to jest powodem że po jego skonczeniu się posypali, tak samo jak tutaj po skończeniu miksy

Ale ze dogadac sie ze sleepami:p

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
3.152
z nikim sie nie dogadalismy
cone sie obrazil, asmin to samo i teraz probuja sie wybielic

a bez cone to byloby lepiej tbh bo chlop ma zerowe pojecie o prowadzeniu plemienia i ma zenujacy charakter to nikt go nie lubil i ludzie grali jak grali

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
Asmin to mój brat:p
i nigdy nie miał za wiele do powiedzenia w darmie, nawet w radzie był od całkiem niedawna.
Szczerze nie rozumiem ludzi którzy chcą robić wszystko w plemieniu sami, na dłuższą metę jest to nierealne. I każdy kiedyś padnie