Dyskusja o sytuacji na świecie 148

miodek1004

Pikinier
Wynik reakcji
68
i to jest najlepsze : "Jak podejmujecie jakąś decyzję, to miejcie chociaż jaja się do niej przyznawać." Ja jakos nigdy nie balem sie powiedziec ze dogadalem sie z aww zeby apo przegrala tylko Ty nie umiesz przyznac ze od razu po skonczeniu gry przez MIkse zaczeliscie dogadywac sie z APO o wspolpracy ale Ty to ladnie nazywasz tylko PONem.
Kolejna rzecz moglismy isc z wami ale czy ktos nas poinformowal co planujecie ? (jedynie byla wiadomosc grasz dalej czy nie, powiedz co ona mowi graczowi ? wytlumacz mi) ? odpowiem za Ciebie: nie, nikt nas nie informowal a ja mialem tyle przyzwoitosci ze napisalem wszystkim w czlonie ze jestem w stanie dogadac sie z amatorem i jak ktos chce na to sie zgodzic to niech mi odpisze, nigdy nie ukrywalem jak to bedzie wygladac
jeszcze te sciemnianie ze nigdy nie atakowalibysmy np, sory ale jak z kims sie dogadujesz to w ktoryms momcie bedziesz musial przyjac jego polityke i albo spodziewaliscie sie ze My oddamy wam wioski dobrowolnie albo szybko upadniemy i nas nie bedzie bo inaczej wiadomo ze kiedys dojdzie do tego ze bedziecie musieli bic graczy z np

sie smiales z aww i apo jak to oni mowili ze nie prowadza dyplo i tylko podpisuja pony to w tym momencie robisz to samo co oni

i jakos malo kto oprocz Ciebie ma pretensje za to co jest teraz, razem z janeczkiem chcielismy sie rozejsc w milej atmosferze i kazdy wesprzec tego "wroga" ktorego wybral i kto chce to mial szanse powalczyc nawet miedzy soba ale w normalnych warunkach, normalnej atmosferze tylko ty wolisz robic caly czas gownoborze i jeszcze wielce podkreslac ze "ja juz nie gram, tylko flagi bije",to po co bierzesz darmy (no tak bo masz grube) ale duza czesc graczy pamieta wiadomosc ze odpowiednia "marchewka" przekona CIebie do gry.

Wynik reakcji
283
Dobra dobra przypominam ze kazdy z WKG i NP (dwoch najlepszych plemion 14<cfaniak> ma wstep na impreze organizowana prze ze mnie i Mikse - napijemy sie wodeczki, zapalimy cos od Miksy, a nastepnie milo pogadamy. Michal stworzyl bardzo dobry projekt i z samego szacunku do niego przeniescie sie na PW bo mi by napewno przykro bylo ze plemie ktore budowalem nie caly rok wylewa smutki dla atencji. Nie walczmy miedzy soba, pamietajcie raz razem, raz przeciwko sobie.

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
Jak widzicie na załączonym obrazku czar prysł.
Bardzo szybko się okazało, że mam rację.

Tw stats jakby ktoś nie wierzył w screeny
To akurat mogę bardzo łatwo wytłumaczyć...
Doszedł w głównej mierze przeze mnie już tłumaczę, wysyłałem w jego rejon na strachy mase offów i karet, wiec do doszedł z 3 powodów:
1. Żebym mu nowych zdobyczy nie odbijał
2. Żebym mu z wiosek nie robił ruin
3.Żeby mieć łatwiejszą współprace gdyby na wioski które przejąłem leciały odbitki.
Pasuje??

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
A pisać tutaj więcej nie zamierzam.
Wystarczy że czytam.
Pamiętam jak na forum wspólnym napisano cudowne słowa:
Rodowici gracze NP nigdy pierwszy nie zaatakują swoich byłych kolegów czyli WKG. Więc czekam jak ta narracja długo trwać będzie:p

Pozdrawiam

Trochę wstyd, że tak znane, szanowane i lubiane plemię jak WKG podpisało się z oszustami z apo.
trochę wstyd że tak znane,szanowane i lubiane plemię jak NP podpisało się z oszustami z AWW.
Można to również ująć w ten sposób.
My mamy dyplo z APO, NP z AWW, po co to rozpamiętywać i dalej ciągnąc temat?

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
3.152
trochę wstyd że tak znane,szanowane i lubiane plemię jak NP podpisało się z oszustami z AWW.
Można to również ująć w ten sposób.
My mamy dyplo z APO, NP z AWW, po co to rozpamiętywać i dalej ciągnąc temat?
W AWW chyba są porządni ludzie, jedynie jest jeden klałn na forum, ale to wystarczy rzucić ignore
za to w apo jest kosiarz i oszust wielki asasyn :) jakby apo wygralo to wam ladnie podziekuje, da jedna blache z litosci i do nazwy nie wrzuci nawet :)
a, że champion go trzyma u siebie to zakładam, że jest takim samym człowiekiem :)

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
W AWW chyba są porządni ludzie, jedynie jest jeden klałn na forum, ale to wystarczy rzucić ignore
za to w apo jest kosiarz i oszust wielki asasyn :) jakby apo wygralo to wam ladnie podziekuje, da jedna blache z litosci i do nazwy nie wrzuci nawet :)
a, że champion go trzyma u siebie to zakładam, że jest takim samym człowiekiem :)

ale my nie gramy z nimi dla blaszek
i nigdzie nie padła taka propozycja, gramy z nimi bo chcemy grac dalej i się bawić, decyzje o współpracy z apo podjęliśmy gdy spora część osób graczy z np zadeklarowała koniec, nie przed
i mówiąc szczerze, nigdy nie miałem problemów z APO, z większością graczy dało się normalnie pogadać, ale to tylko moje osobiste zdanie
za to do aww mam lekki niesmak albo raczej do jednego jak to ująłeś klauna, ale to stare dzieje z czasów gdy z KKR przeszedłem do WKG wiec nie zamierzam o tym pisać

I am Legion

Miecznik
Wynik reakcji
44
Czułem, że bycie pomiędzy NP a WKG źle się skończy ^^
Ale nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem - krytykowałem działania APO, ale personalnie nikogo nie wyzywałem, czego niestety nie można powiedzieć o innych.

No chyba, że ciśnięciem jest stwierdzenie, że ktoś jest nadmiernie pewny siebie mimo braku efektów, to być może.

Już tyle razy mówiłem to samo, że wybacz, ale nie mam ochoty enty raz z telefonu wyklikać znów słów, że każdy niedobitek NP mógł z nami grać.
Nie chcecie w to wierzyć, to nie.

Kierunek rozwoju...
Skoro zanosiło się z początku, że większość kończy grę, to rozwój byłby wewnątrz plemienia i żaden kierunek nie byłby potrzebny przez pewien czas.
Z resztą grałeś w NP i wiesz jak wyglądała organizacja, więc jakbyśmy upchnęli w plemieniu wszystkich grających, to znów zapleczowi polecieliby na zaplecze, frontowców przeniosłoby się na front - z AWW lub APO w zależności od dyplomacji i po problemie.
Upieracie się, że to niemożliwe i to Wasza decyzja.

Przez większość świata milczałem, czytałem jak wspomniane przez Miodka osoby typu Wino, czy Apiś, czy paru innych - były wiecznie niezadowolone, bo Esb3k, bo grolas, bo Szakir, bo ten rine wrócił, wcześniej jeszcze kreo lub wysłannik, a potem syf w plemieniu, bo Nanszetka... a teraz sami święci... wszyscy niewinni ^^
W ogóle pewnie... WKG samo sobie winne i już ^^

Widzę co się dzieje i ilu krzykaczy teraz przyleciało, więc odpowiadam tylko krótko, a reszta... i tak przyzwoitości tutaj nie będzie.

Z jeszcze większym Miodkiem już rozmawiałem i wybacz, drugi raz nie mam ochoty.
Jak podejmujecie jakąś decyzję, to miejcie chociaż jaja się do niej przyznawać.

Jakoś RC grało w mało opłacalnym sojuszu z Kropkami, które miały PON z ich wrogiem i nie oznaczało to wojny.
Teraz nagle PON oznacza według Was coś zupełnie innego ^^

Wyjaśnij mi coś Uniq...
Serio, bo akurat po Tobie się nie spodziewałem i miałem o Tobie lepsze zdanie.
Powiedz, po co pisałeś do KtoŚ-TaM, żeby im nawrzucać?

Szczerze, bo przypominasz mi jednego radnego Buu, który przed wojną też do nas napisał się odgrażać, a potem sam w tej samej wiadomości przyznał, że w sumie nie wie po co pisał... i mam tutaj trochę deja vu :/

Graliście razem, a Ty i nie tylko Ty... no takie teksty na pw poszły, że aż się dziwię.
Nie mówiąc już o tym, że prowokujące pytania typu - „Kim Ty w ogóle jestes?” - zadane do jednego z najlepszych frontowców frontu zachodniego... no wiesz, że trochę iks de, nie?

Ale domyślam się, że pisałeś to pod wpływem emocji, jak już zaczęliście się z xbydlakiem przepychać...
Niemniej, nie widzę sensu tej wiadomości... tej i paru innych.

I żeby nie było xbydlak też tu jest winny, bo mógł Cię olać i zablokować, a niepotrzebnie wszedł w dyskusję.

No na początku był PON, a po tym co się odwaliło... nie wnikam, jestem poza plemieniem i nawet nie wiem, co się teraz dzieje, ale nie dziwi mnie, że skoro NP gra z AWW, to została podjęta bliższa współpraca.
To raczej naturalny rezultat...

Elo
Interesuje mnie fragment-bo Szakir?? Można jaśniej, ale to może na PW na plemsach jeśli możesz mój drogi bo o ile mi wiadomo Miksa był zadowolony z mojej gry

Wynik reakcji
2.540
Stacja IX: Rinne upada po raz trzeci.

Swoją drogą to muszę oddać honor, bo rzeczywiście Miksa wywalił Rinnego na zbity pysk, bo wcześniej publicznie wyrażałem swoje wątpliwości w tym zakresie.

Ostatnia edycja: