Dyskusja o sytuacji na świecie 148

Blerin

Topornik
Wynik reakcji
98
Kolego Czyngis Chan.

Jak rzucasz, że z kimś obrzeży mieliśmy Pona to prosiłbym o konkrety. Jakby nie patrzeć byłem na tych obrzeżach i własnie ciekawą bajeczkę mi napisałeś.
 

Mergio

Topornik
Wynik reakcji
284
@Młot na NP

Z tymi Aresami to dałeś mi do myślenia. Jak dobrze wówczas wiedzieliście latałem tam po zastach próbując ratować to co się dało - i kupiłem w ten sposób trochę czasu, tego mi nie odbierzecie - rzecz w tym jednak, że przywództwo dało mi pełne możliwości przeglądania wiadomości(pytałem o to) i jak się okazuje Twoje wspomnienie perypetii walki AWW i APO z Aresami przypomina mi pewne rozmowy... rozmowy gdzie APO proponowało pona, ale to jeszcze na takich zasadach, że obok było jakieś inne plemię, z którymi Aresy miały podjąć ścisłą współpracę(czy to nie były jakieś dziki czasem? bo gtw to odpada, bo oni chyba dalej na zachód byli). Powiem lepiej, nieformalny pon między apo, a Aresami istniał, tylko właśnie... był nieformalny i został złamany.

Oczywiście "dowodów" w postaci screenów nie posiadam, więc zapewne nikt tego powyżej w żaden sposób nie weźmie na poważnie, jednak co dygresja to dygresja...
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.035
Nie, to nie tak. Tym razem zapobiegliśmy!
Opuściliśmy świat w zorganizowanym pośpiechu tak, żeby nikt nie mówił, że klątwa Miksy się sprawdza xD
<3
 

Marcin.98

Topornik
Wynik reakcji
103
Oświadczenie Bandy Łajki dotyczące bieżącej Sytuacji

Witam Serdecznie jak każdy wyjaśnia pewną kwestię na temat sporu China- Champion. Głos musimy zabrać także i my.

Wiadomo było, że Azjata nie złożył broni podczas pierwszej konfrontacji, zbierał siły i werbował największych zwyroli i koxów. Pierwszym jego żołnieżem był nie jaki Arczi, który swą brutalnością wielokrotnie pokazał, że nie wolno z nim igrać. Podobno kiedyś Kawankowi ukradł grabie z piaskownicy. Azjata nie poprzestał na nim wiedział, że potrzebuje pierdolnięcia jakim jest Banda Łajki która ma już w swoim zanadrzu doświadczenie w wbijaniu Kosy. Prezes Łajka stawiał stanowczy opór nie chciał Championa zdradzać, Azjata został zmuszony dokonać drastycznych środków. Porwał dziecko Eloszki i postanowił nas szantażować, że nie wypuści go wolno jeśli nie przejdziemy na jego stronę. Rozpłakany Cygan (Guzik) prosił nas o wyrozumiałość byśmy Zrobili to z czego Banda Łajki jest znana. Madam jako jeden z Generałów przypomniał nam motto „Cechuje nas pojęcie którego wy nie znacie, Dzisiaj Wrogu ! Wczoraj Bracie” Wtedy zapadła decyzja o opuszczeniu Szeregów APO i Wstąpienie do Chiny Szeregów. Na szczęście Dziecko Eloszki wróciło całe i zdrowe do domu. Cygan z radości ponoć znów zalał formę, kolejne 500 plus w drodze, China zaciera ręce bo będzie na nowe PP. Niestety to nie koniec Historii niejaki Marcin.98 znalazł Tatiankę, byłą kobitę Szefa i zmusił ją by ta szantażowała Szefa, że jak nie wypłaci zaległej pensji, to Naśle Ivana Nicipuroka Jebiewdenko by ten przestawił nos Szefowi. Szef aktualnie ukrywa się w bunkrze i czeka, aż Madam wróci z zapasem Paprykarza Szczecińskiego oraz śledziami i dostarczy Łajeczce pożywienia na najbliższy czas, a sam zajmie się Ivanem. Co do reszty ekipy Bandy Łajki nie będę ujawniał szczegółów, pracują nad tajnym planem Szefa! Kiedyś Łajeczka wyjdzie z Bunkru i wróci silniejszy wraz z Ekipą!

TYLKO BANDA ŁAJKI!
WIERNOŚĆ
„Cechuje nas pojęcie którego wy nie znacie, Dzisiaj Wrogu! Wczoraj Bracie!

E6CA0088-2ABE-4ADE-A360-BA84CBD320D4.jpeg
 

Marcin.98

Topornik
Wynik reakcji
103
Skoro wszyscy wydają jakieś oświadczenie, to Banda Łajki która jest ważnym graczem na arenie s148 postanowiła wydać własne oświadczenie.
 

Bobek4ju

Topornik
Wynik reakcji
156
Trzymajcie się ciepło, nawet po tej kosie wbitej przez was kropkom.
Wszystkim życzę powodzenia i pozdrawiam.

tylko ty @Bobek4ju nie zasługujesz na nic. Elo cwelo "nobku" dla ciebie.
O ja, co ja teraz zrobię? Jakiś noob, który na froncie nic nie zrobił coś o mnie pisze. Weź się zabunkruj bardziej w piwnicy noobie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora: