Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Speedmaker

Ciężki Kawalerzysta
prosta matematyka

masz 11394 przejęcia do przodu, w tym SPEED pojawia się 17563 razy, jak odejmiesz speed po stronie przejmującej zostaje Ci 6169 przejęć na swoich, nawet jak założymy, że 1000 wiosek nazywa się SPEED (co jest mocno zawyżone) to masz prawie 50% przejęć plemienia na darmach.

PIĘĆDZIESIĄT, POŁOWA WIOSEK TO SĄ DARMY, CZAISZ?
To jeszcze nic!!! Patrz na to, ja mam 19 przejęć mając 17 wiosek, CZAISZ? XDD

Hannibal..

Szlachcic
no trzeba było podbić, ale to już była formalność, a dla połowy plemienia to były jedne z pierwszych przejęć na wrogu przez cały świat, dotrwali tam tylko dlatego, że było granie masą

schemat gry w plemiona
logujesz się w 300 osób - każdy zżera darmy które ma na start, potem barby i komu się znudzi to go przejmuje reszta, powtarzaj schemat do skutku aż się skończy świat, wtedy ewentualnie karety na typów którzy się pokasowali lub tych, którzy tego nie zrobili i przejmują kolegów, którzy się pokasowali.

ewentualnie jeszcze wchodzi w grę "ratowanie" sojusznika, bo bez niego się nie obędzie poprzez rekrutację najlepszych graczy i wcinanie darm po "warzywach"

nosz w mordę, nie widzicie, że to jest żenada?
Pokaż jakiś świat gdzie speed wbiło w 300 osób :D
Widzę, że lubicie sobie do swoich historyjek dopasowywać i pomniejszać oraz powiększać to co wam pasuje xD
6 członów + 6 darm też niezła jazda

DestructionSL

Lekki Kawalerzysta
300?to tam nic. Z wypowiedzi kolegi wynika, że blisko 60 procent wiosek na świecie 100 to były darmy speed.
Toz to wałek jak siemasz, widać znajomości Kamila w supporcie, jak tak można.

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Ogólnie to taka podpowiedź, że jak wpisujesz hasło wioska barbarzyńska to wyskakuje ona również w nazwie wioski, więc musisz podzielić wynik przez 2, ale najpierw sprawdź jeszcze ile razy gracze nazwali wioskę "wioska barbarzyńska".
Edit: Podpowiedź Shocky miał 3 sprawdziłem, będziesz miał łatwiej :D
FlasU miał wioska barbarzynska wymieszane wyłapałem na szybko 2, dodatkowo 15 wiosek SPEED, dalej nie szukam, teraz możesz sobie zaczynać odejmowanie.

Na 133 trzeba było przejmować na koniec swoich żeby osiągnąć wymagana dominację stąd tak to wyglada

Taa i pamiętaj że top 1 tego świata miał nick wioska barbarzynska :)

Taa i pamiętaj że top 1 tego świata miał nick wioska barbarzynska :)
wziąłem 133, bo to się nie czyta

tu masz 21k frazę sin na 19k przejęć, czyli 2k na 19k przejęć, jest różnica, co? odejmij jeszcze przejęcia samego siebie i nazwy wiosek, 10% nie będzie nawet

dlaczego?

przecież sam 2 posty wyżej pokazałeś niezrozumienie prostych założeń

zadanie z dodawania, odejmowania i dzielenia, raczej na politechnice takiego nie dostaniesz

E: a proszę bardzo, zawsze jakaś rozrywka na tym świecie

Akurat do całej rady pisałem zarówno do Nupka jak i Aniti itp ale wtedy nie mieli czasu a jak zaczęły wioski padać to sami się odezwali.
Ja w radzie nigdy nie byłem. Dwa posty temu wspomniałeś, że pisałeś do każdego, teraz już tylko do rady- z 3 pełnych członów zrobiło sie 8-10 osób:)

Mało wiesz a się wypowiadasz jak oskarżali mojego copika o kretowanie i wywalili po chamsku z rady bo wielkie Hegi były złe za słowa krytyki to nic nie wiedziałeś a okazało się , że to ktoś się włamał na 1 z kont HEG-a. Potraktowali mnie jak potraktowali i nie miałem nawet ochoty im pomagać.
Wiem więcej niż ci sie wydaje, bo jednak wiadomości miałem z pierwszej ręki.

Co jak co P! dostałem od was ładne lanie a to jaki mam charakter i lubię zaczepiać ludzi tego nie zmienicie i jak będę chciał będę to robił dalej. Gratulacje za to , że przetrwaliście naprawdę trudny okres i myślę , że to jeszcze bardziej wyklarowało wam ekipę którą i tak macie mocną czego nie można negować. Śmieszne było jedynie to jak szukaliście kreta którego nie mieliście w swoich szeregach a te screeny które miałem to od tego radnego z DUE który na początku był taki aktywny a później bana dostał bez ochrony i została mu 1 wioska.
Pokonanie mnie to nie jest wyczyn gdzie od 7 rano do 17 jestem w pracy w sezonie bez dostępu nawet mobilnego ponieważ w pracy nie mam czasu się odrywać myślałem , że Alamo wam się wygada na temat tego co robię i jak łatwo mnie pokonać ale Lamka to spoko koleś ;D
To po co wsysałeś darmy jak wiedziałeś, że później i tak tego nie obronisz? Logika debila...
@Apodyktyczna Lama Czemu dziadzia Holda zaczepiasz ?
Bez powodu tego nie robie:)

Bez powodu tego nie robie:)
A to czasem front nie padł przez to, że Earen stwierdził "nie potrzebuje deffa"? On stracił większość wiosek gdzie rozebral cała VonDee a rada na to pozwoliła zamiast podzielić to na kilku graczy gdzie łatwiej było by o odbitki z bliska ze względu na ilość szlachty której już wtedy brakowało przez wojnę z Mojo jojo? Chyba pamięć masz kiepska. Dzień przed akcja na nasz rejon rada mi zostawiła zasta Showteka jak dobrze pamiętam podczas gdy sam miałem u siebie sporo roboty u mnie 2k ataków na zascie coś około 4k nagle nikt nie mógł wziąć zasta siedziałem od samego rana zero info od Earena o odbitki ja wysłałem całego swojego deffa do Showteka Earen miał ogarnąć nie szło klinowac ani odbijać bo nie było info a północ zakisila deffa gdy pisałem, że najważniejsze dla P! Będzie połączyć się jak najbardziej terenem z Mojo jojo...