Dyskusja o sytuacji na świecie 147

gabi111777

Miecznik
Śmieszne, że ludzie cisną Speed, a nikt nie śmieje się ze Sparty. Dzisiaj Cyrk 3 wioski na froncie podbiło, przy RA 15k razem.

Ostatnia edycja:

gabi111777

Miecznik
"Słuchaj, wierz mi lub nie, ale niedawno "wyleciałem" ze SPEED. "Wyleciałem" w sensie dostałem bana od jednego z naszych, za to, że sprzeciwiłem się niesprawiedliwemu banowaniu przeciwników. Nie wiem czy zauważyliście ostatnio falę banów wśród waszych. Nie jest to przypadek. Wśród nas grał admin i nie ukrywał faktu banowania niewygodnych wrogów. Jest to niedopuszczalne. Postarajcie się nagłosić sprawę na forum plemienia."

Co do SPEED :) Jestem ciekaw czy to prawda, czy po prostu ktoś bardzo chce pobawić się w kreta. Jeśli rzeczywiście te bany(jeden ziomek dostał za to, że ma takie samo hasło co jego żona) są z ręki SPEED, to pozdrawiam serdecznie za sposób na szybkie wygranie świata. Dlaczego nie można zagrać jednego normalnego świata bez głupich przekrętów i innych?

lordkins

Szlachcic
"Słuchaj, wierz mi lub nie, ale niedawno "wyleciałem" ze SPEED. "Wyleciałem" w sensie dostałem bana od jednego z naszych, za to, że sprzeciwiłem się niesprawiedliwemu banowaniu przeciwników. Nie wiem czy zauważyliście ostatnio falę banów wśród waszych. Nie jest to przypadek. Wśród nas grał admin i nie ukrywał faktu banowania niewygodnych wrogów. Jest to niedopuszczalne. Postarajcie się nagłosić sprawę na forum plemienia."

Co do SPEED :) Jestem ciekaw czy to prawda, czy po prostu ktoś bardzo chce pobawić się w kreta. Jeśli rzeczywiście te bany(jeden ziomek dostał za to, że ma takie samo hasło co jego żona) są z ręki SPEED, to pozdrawiam serdecznie za sposób na szybkie wygranie świata. Dlaczego nie można zagrać jednego normalnego świata bez głupich przekrętów i innych?
Te bany to prezenty od supportu z okazji urodzin Keymila.

Keymil1990

Szlachcic
Xd wczoraj u nas dostalo bana 5 osób tak samo niby za multi konta :) trochę to dziwne skoro mamy niby ,,znajomości,, w supporcie :)

Ludzie ze SPEED dostają masowo bany -> wreszcie ich złapali, dobrze im tak hehe bociarze
Inni dostają masowo bany -> niesłuszne, dyskryminacja, spiseg i żenada, spidy mają kumpluf w supporcie

Ludzie ze SPEED robią dobrą akcję -> wow przejęliście swoich kretów pewnie, gdzie są te wielkie spidy, granie na samych przekrętach, oszuści!
Inni robią dobrą akcję -> bardzo ładnie, gratulacje, to +3 z dzisiaj będzie kluczem do przełamania frontu

Ludzie ze SPEED przejmują darmy -> jak tak w ogóle można, kompletne zabijanie sensu gry, tak każdy potrafi grać, zero skilla
Inni przejmują darmy -> żadne darmy, po prostu kolega skończył grę i wziąłem wioskę, miałem odmówić? inni mogą to ja też mogę lul

Ile razy już to przerabialiśmy ¯\_(ツ)_/¯

BędeKozak

Szlachcic
Ludzie ze SPEED dostają masowo bany -> wreszcie ich złapali, dobrze im tak hehe bociarze
Inni dostają masowo bany -> niesłuszne, dyskryminacja, spiseg i żenada, spidy mają kumpluf w supporcie

Ludzie ze SPEED robią dobrą akcję -> wow przejęliście swoich kretów pewnie, gdzie są te wielkie spidy, granie na samych przekrętach, oszuści!
Inni robią dobrą akcję -> bardzo ładnie, gratulacje, to +3 z dzisiaj będzie kluczem do przełamania frontu

Ludzie ze SPEED przejmują darmy -> jak tak w ogóle można, kompletne zabijanie sensu gry, tak każdy potrafi grać, zero skilla
Inni przejmują darmy -> żadne darmy, po prostu kolega skończył grę i wziąłem wioskę, miałem odmówić? inni mogą to ja też mogę lul

Ile razy już to przerabialiśmy ¯\_(ツ)_/¯
Czas zapieprza
Świat się zmienia
Ciągle ten sam
Ból istnienia
Ból przegrywów
Wciąż rozpędza
Karuzelę
Spierdolenia

zielonias

Ciężki Kawalerzysta
@Keymil1990 piszesz,że to osoby które grały już w Speed,to pytanie o kilka osób,gdzie oni grali z Speed?
- I LiKe SmOkE WeeD =D -tego Pana pamietam z setnego,dostał kontre odemnie i skończył grę,grał w Zetkach,nigdy w Speedach
- Amarenka
-Kreduś
-Maegor Okrutny.
-kazik p
-DWÓCH POTĘŻNYCH GRACZY
-zielonias
-Paweł Katalończyk
-Pelcia
-Hermitowski
-TaiF
-BabkaBezKlapka
- Haniball i Yaqbc

Wypisałem nicki które znam i wiem ,że nie grali u Ciebie w plemieniu,czy się jednak mylę i wszyscy bez wyjątku w Twoim plemieniu już grali wcześniej z Speedami?? Już raz na tym świecie perfidnie nam kłamałeś jak pisałeś na FO że macie 4 człony,a w grze mieliście wpisanych 5 członów w profil plemienia.
Ja na s133 biłem się ze Speed? Ale co to ma do rzeczy?