Dyskusja o sytuacji na świecie 147

ja takie masóweczki biała czapeczko na każdym świecie przerabiam.
i pionków których piecze stulejka jak ciebie, też.

nie próbuj robić wrażenia bo ja już dawno jestem tym znudzony.
jak masz taki ból pupy to nie graj nędzy, a jak ci to odpowiada to nie popiskuj i mi nie płacz tutaj;]

kaloryfer dobrze prawi, ale już dawno się staliście, przynajmniej dla tych którym takie granie jest obce;]
dlatego szczekające na fo zakompleksione nupy tak bawią;]
Zwaliles już sobie tego konia ?

Ogólnie świat tutaj jest strasznie mały, gdyby był to świat bez farmy mógłby być rekordowo zamknięty :)
Dawno z farma nie grałem i strasznie w plecy jestem :(
Właśnie ze względu na to, że jest z farmą to może być rekordowo szybko zamknięty bo jest prędkość 1,6 + nieograniczona farma.
Świat trwa 9 dni, a pewnie jutro będzie stawiany już jakiś pałac o ile nie dziś :D

Radens III

Rycerz
Wszystkie plemiona z K54 :p
Nie wszystkie
Ave Ponury!!!!!!

Tam gdzie grałem - czyli na s79.
HEG to było jedno wielkie pato plemię. I grali tam gracze głównie z tych światów o których wspominałes.
Zaskoczę Cię - ten świat też wygrali. Ale niesmak pozostał, bo robili za koło u wozu całej koalicji XD Gdzie byli ciśnięci dość mocno na froncie przez OJków.
O 99 to nawet nie wspomnę XD
Zgadzam się ze szału nie zrobiliśmy tam ale akurat nie dostawalismy od OJków aż tak jak myślisz bym napisał że było wyrównanie

crvena zvezda

Lekki Kawalerzysta
Zemsta ludzi ze 137 za wbijanie speedow na ich fo :(

Smutek sam jestem zażenowany że tyle ludzi wbiło z darmami, stało się i ukrocilem je, osoby które mają te człony darm zostały usunięte z dyplomacji i pozwolilem im wybrać kilka wiosek , reszta do ścięcia . Niestety takie mamy czasy że ludzie sobie pomagają:) borowik 300 grabieży a jaki wynik farmy ma :) nie tylko speedy są źle tylko każde plemię, na 150 jak będzie przedmiot do przenosin to każde plemię będzie miało darmy no oprócz niby twojego :p
kierunek dobry ale właściwie niczego nie poprawiasz. bo i tak będą was wyśmiewać że na darmach startujecie pomimo tylu członów.
to czy będzie ich 300 czy 50 to nieszczególnie istotne.
a trzeba było upieprzyć wszystkie, łącznie z łajzami które nie potrafią grać uczciwie, nie mają rączek i generują takie rzeczy.
nie dbasz w ogóle o renomę. a przecież możesz.
przynajmniej tym byście się spośród tych godnych politowania masóweczek wyróżniali.
i nie bardzo wiem czego się boisz.. że nie uskładasz 40 osób które nie dadzą się sklepać bez darm..
nie wierze w to że sposród tych 350 orzeszków nie znajdzie się choć kilkudziesięciu samodzielnych.

ja wiem że nie tylko speedy są złe,pełna zgoda. nie rozumiem tylko dlaczego masz taki opór przed tym żeby się ponad tę nędzę wybić.
choć trochę. i zacząć budować jakąś renomę, ambitnie. to naprawdę dużo lepsze niż klepanie jakiś ogryzków w 6 plemion na 1 z masą darm na start.
no wybacz ale jest to żenujące. dla mnie.
bo dla tych zakompleksionych nupiarzy to oczywiście jakiś kosmos,to o czym piszę. oni nigdy nie widzeli innej gry niż totalgówno z podkulonym ogonem.
ale myślę że dla ciebie nie.