Dyskusja o sytuacji na świecie 146

DeletedUser199876

Guest
Roite to słaby gracz, jazda z nim!!
Najwięcej widzę szczekają osoby co najmniej mogą.

Tak wg warzywa upadły, co teraz? Tam z 200ludzi było :x where is yoxanek

DeletedUser195986

Guest
,,Jazda z nim" ? Po co? Przecież to tylko kwestia jak i tu pozostana po Tobie jedynie wspomnienia. Nie ma co się jakoś specjalnie fatygować bo sam sobie dołek i tak wykopiesz. Twoje ego nie dopuści do świadomości tego jaki jesteś słaby i za parę światów historia się znów powtórzy. Tam też Ty będziesz bez skazy, a wszyscy inni będą itd...

Szkoda czasu by się do Ciebie wybierać :p Chcesz to sam podbij, gdzieś koło mnie. :p Z takim nakładem pp napewno sprawnie Ci to pojdzie :p

DeletedUser199876

Guest
no pp lecą, cały czas :D
na koniec świata po większości zostaną wspomnienia, więc niczym się w tej kwestii nie różnimy xD

DeletedUser195986

Guest
hmm no ja z miesiac jeszcze moze cos poklikam niemniej jednak nie przyznam Ci racji. Mnie raczej nikt wspominać nie będzie, gdy Ty już jesteś niczym legenda. :d

Chwalisz się typ pp czy co?

DeletedUser199876

Guest
ja do wigili/ nowego roku(jak wytrwam) potem wioski zgarnie nasz wspólny leader :)
chwale się, sami mi piszecie, że jadę na PP, więc to popieram

nie kupuj każdego słowa co tu piszę, bo zeŚwirujesz kobieto ;]

Prosze Ciebie- ja nie wybieram wrogów, to oni wybierają mnie za wroga..

DeletedUser195986

Guest
Ja to tutaj raczej jednym uchem wpuszczam, a drugim wypuszczam to cale fo.

Nie zdziwię się jak do nowego roku przyszły właściciel twoich wioch zmieni się u Ciebie jeszcze z trzy razy :d

DeletedUser199876

Guest
jak to Boguś Linda mówił.. Życie..

tak jak nazwa twojego starego plemienia- ToTylkoGra, więc wiesz ;p

DeletedUser195986

Guest
ej ej nie takie stare. Według mnie to nadal faworyt do zamknięcia świata

DeletedUser195986

Guest
150, może być ciężko bo nie wiem czy z tym się wyrobią by go zamknąć

DeletedUser198851

Guest
Wszedłem tylko na FO, żeby potwierdzić Wasze oskarżenia co do wariatów. Faktycznie fałszywi ludzie xD Tzn konkretnie mam na myśli jednego reprezentanta, ale to już może taka mentalność plemienia :rolleyes:

AvantiSQuad

Pikinier
Ja to się dziwie, że ludzie idą do takiego beater, tfu na nich

są tu jacyś dumni reprezentanci tego badziewskiego plemienia, jak i calej koalicji ? bo papieru nie mam toaletowego by sie podetrzeć

DeletedUser195986

Guest
Jestem jestem ^^ Duma mnie przepełnia, gdy widzę jak flustracja u kolejnego gracza sięga zenitu i musi on sobie na FO ulżyć wyładowując swoje żale :p Niby tylko gra, a dla niektórych jakby skrawek życia

DeletedUser195986

Guest
Cicho xd pozwólmy chłopakowi wylądować gniew :p dawno nie było żadnych spin :p