Dyskusja o sytuacji na świecie 145

ArcioKMaster

Miecznik
Na naszych oczach ( ciężko było przewidzieć) pada noobskie plemię bez organizacji - NWE. Założyciel siedzi tylko na forum ogólnym i tyle go widać Alek siedzi po kilkanaście godzin na grze i myśli tylko kogo i jak rozebrać żeby mieć kolejną darme :/ Tyle osób od Was odchodzi a jeszcze więcej narzeka. Takie z Was kozaki że świat trwa 2 miesiące a Wy nawet żadnej akcji nie przeprowadziliście.
Nie bez powodu radni lub bliskie Wam osoby odchodzą lub pisza jak sytuacja wygląda.

Przejmujemy Wam wioski na murku 20 i ubijamy grube w wioskach fejkami lub offami 2k ( Przy froncie). Chyba wiecie co to znaczy obstawa stała i aktywność?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Świetlisty Władca

Łucznik na koniu
To dobrze że wczoraj pięć osób Lodziki podebrały i skazały na rozebranie (z 6 wiosek już padło) a dzisiaj się rózbiły na takiej wiosce :D idź tam dalej lizać Pacika po butach, bo zdecydowanie ma problem, jeśli Jutro ubija Wam deffa w stosunku 1:1 w pokonanych :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

musaraj

Topornik
Na naszych oczach ( ciężko było przewidzieć) pada noobskie plemię bez organizacji - NWE.

Pada? XD

Strona: 1:
Plemiona: .NWE., NWE, -NWE-, !NWE!, EWN
Strona: 2:
Plemiona: PONY C, PONY E, PONY S, PONY W, LODZIK, SP4RTA, SPARTA

Timeframe: Ostatnie 48 godzin

Przejęcia :

Strona 1:
9
Strona 2: 5
Różnica: 4Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
43,567
Strona 2: 21,039
Różnica: 22,528

Albo dobra, bo statystyki kłamią. Porównajmy sobie dwie mapki:NWE rozrosło się grubo ponad dwukrotnie. Z każdym kolejnym dniem jest coraz silniejsze, coraz lepiej zorganizowane i zgrane. I przychodzą jakieś ... [gdzie właściwie grasz? nie wiem jakie plemię tu wstawić] ... i mówią jak to NWE upada.

No upada aż miło mieć takiego sojusznika.
 

Makaoq6

Zwiadowca
Na naszych oczach ( ciężko było przewidzieć) pada noobskie plemię bez organizacji - NWE. Założyciel siedzi tylko na forum ogólnym i tyle go widać. Jego przydupas Alek siedzi po kilkanaście godzin na grze i myśli tylko kogo i jak rozebrać żeby mieć kolejną darme :/ Tyle osób od Was odchodzi a jeszcze więcej narzeka. Takie z Was kozaki że świat trwa 2 miesiące a Wy nawet żadnej akcji nie przeprowadziliście.
Nie bez powodu radni lub bliskie Wam osoby odchodzą lub pisza jak sytuacja wygląda.

Przejmujemy Wam wioski na murku 20 i ubijamy grube w wioskach fejkami lub offami 2k ( Przy froncie). Chyba wiecie co to znaczy obstawa stała i aktywność?
E tam, nie upada. Wczoraj przeprowadzili pierwszą akcję, szkoda, że na swoich byłych graczy, ale... Liczy się. XD
 

Frejas933

Chłop
Gratulacje dla Jutra za ładną akcję, nie wiem czy jesteście, ale powinniście być zadowoleni ;)
Z "obrony" wyciągniemy wnioski i teraz kolej na naszą odpowiedź:)
 

Dejwu

Miecznik
Nikt nie będzie pamiętał za miesiąc czy na darmach czy nie. PONY ma teraz taki teren, że zaplecza deffowego to im na pewno nie braknie, jak mądrze zagrają to będą mieli olbrzymią przewagę nad resztą stawki.