Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Black Snow

Szlachcic
Black Snow z RiGCzem, Paczaj jak zwykle nie.

:)
Wiem, że to co piszę można uznać za 'oklepane' i większość o tym wie i to rozumie. Jednak jak widać są jednostki, które nie pojmują w jakich realiach żyjemy. Dla nich są to bzdety a świat polega na pójściu na 8h do pracy i wywaleniu wieczorem 4-paka harnasia. A w międzyczasie jak ktoś ich wykiwa w grze, albo odbierze wioskę, to wtedy rozumieją to jako pojęcie problemu.
No ale nie każdego takie życie interesuje i ludzie mają rzeczywiste trudności.
Dlatego dużo zależy od nas graczy, powinniśmy tutaj autować osoby, które tak postępują. I wyraźnie dawać odczuć, że nie będzie akceptacji tak bezmyślnych tekstów i zachowań.

Gate

Miecznik
To czyli to Ty sprzedałeś info, jak zawołałem o klina i Lodziki przejęły wioskę rozbijając sobie z 5 lub 6 grubych z paroma offami? Mistrzowski ruch :)
My chociaż atakujemy szlachcicami a nie nimi bronimy.

Screenshot_20191112-114702_Chrome.jpg

Niedługo minie miesiąc odkad przyjales bla pod swoj sztandar - i jak nie bylo tak nie ma zadnej akcji.

Ave LODZIK!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Black Snow

Szlachcic
Rozumiem zawiłości do pojedynczych graczy. Nawet w jednym Plemieniu przecież nie wszyscy muszą się lubić...

Mądre rzeczy pisaliście w weekend! :)
Odniosę się tylko do tego zdania, z którym zgadzam się w 100%. Sam coś o tym wiem;)
Jestem (delikatnie mówiąc) nielubiany przez pewną grupę kucykowych topkowiczów, bo napisałem co o nich myślę :) Teraz niczym myśliwi tropią każdy mój post na forum, żeby tylko o coś się 'dowalić'. Jak nie rozumiem decyzji rady to piszą do mnie - 'jak się nie podoba, to wypad'
Jak się zgadzam z radą, to jestem włazodupem <shrug>

Zatem potwierdzam, nie każdy musi się w plemieniu lubić!

Ostatnia edycja:

Gate

Miecznik
Akurat to nie ja, ja Wam wioski przejmuje za darmo i na murku 20lv =)

Takich raportów gdzie grubaski bronia wioski jest naprawde sporo - mysle ze sam o tym doskonale wiesz. Chyba przyznasz, ze takie ubicie cieszy oko, prawda? Przynajmniej z naszej strony =)

Zgadza się, takie ubicia są wartością dodaną w każdej akcji, nie mniej jednak w końcowym rozrachunku liczy się ilość przejętych wiosek, a patrząc na bilans z ostatnich 9 dni (odkąd trwa wojna oficjalna) jesteście 8 wiosek do przodu.

JoteSKa

Rycerz
I właśnie tak rozpoczynają się wojny
Tak też trwają i tak też się kończą.
Przy browarze, chmurze czy soku.
Tu ludzie dla relaksu głównie się plączą
Lecz na forum w tym gownoburzy tłoku
Trudno już o dyskusję jak temat zakladki wskazuje
Dlatego ta zakladka zmienić nazwe powinna już dawno temu
Bo od światów kilkunastu tu niestety krew w żyłach buzuje
Bo niestety plemiona i forum kierują się w linii spadkowej ku złemu.
Już brak jest szacunku do wroga, wroga miesza się tu z błotem
Zamiast pochwalić się akcją i pogratulować akcji z ataku i z obrony
Wchodzą tu trolle co szczycą się na kretach blaszkami ze złotem
Dlatego projekt dyskusje na FO uważam z całkowicie skończony.

Mądre rzeczy pisaliście w weekend! :)
Odniosę się tylko do tego zdania, z którym zgadzam się w 100%. Sam coś o tym wiem;)
Jestem (delikatnie mówiąc) nielubiany przez pewną grupę kucykowych topkowiczów, bo napisałem co o nich myślę :) Teraz niczym myśliwi tropią każdy mój post na forum, żeby tylko o coś się 'dowalić'. Jak nie rozumiem decyzji rady to piszą do mnie - 'jak się nie podoba, to wypad'
Jak się zgadzam z radą, to jestem włazodupem <shrug>

Zatem potwierdzam, nie każdy musi się w plemieniu lubić!
jak pisałeś cos głupiego to takie otrzymywałeś odpowiedzi, po co robić z siebie ofiarę? Ale masz racje, nie wszyscy musza się w plemieniu lubić

Black Snow

Szlachcic
jak pisałeś cos głupiego to takie otrzymywałeś odpowiedzi, po co robić z siebie ofiarę? Ale masz racje, nie wszyscy musza się w plemieniu lubić

Tak, tak, napisanie że trącicie chamówą gdy ktokolwiek spoza topki zadaje obojętnie jakie pytanie jest zapewne czymś 'głupim'. Pewnie szczególnie dlatego, że uderzało to głównie w Ciebie. Przecież czujesz się lepszy.
Chociaż przyglądając się Twoim postom i temu co masz zwykle do przekazania, to pojęcie 'czegoś głupiego' nabiera nowego znaczenia i można odbierać jako komplement.
O zgrozo, przecież nawet tutaj jak widać odzywasz się tylko wtedy, gdy trzeba napisać coś złośliwego i badziewnego. Idąc wytyczonym przez Ciebie szlakiem zlosliwości zapytalbym czy .......... i tu powstrzymam się od Twojego stylu wyrażania swoich myśli:)
Dużo lepszym rozwiązaniem jest unikanie jakiejkolwiek konwersacji, co jak widać jest dla Ciebie bardzo trudnym zadaniem.
Warto również dodać, że moja opinia nie jest jednostkowa, świadczyła o tym chociażby ilość podziękowań pod moimi postami. To niebezpieczne sądzić, że duża część osób jest głupia i zadaje głupie pytania:)
Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to trochę naiwne:)
Ale już starczy, wracaj tam bić topkę żebyś mógł się w zdecydowany sposób czuć lepszym :) Bo przecież to nas kształtuje jako ludzi tutaj:)

Ostatnia edycja: