Dyskusja o sytuacji na świecie 145

YaqbC

Rycerz
Mniopen to jeden z większych wodzów-dzbanów jakich znam na plemionach :D

Odwiedzili mnie smutni panowie w garniturach i powiedzieli, że mam do wyboru przestać robić konkurencję dla @YaqbC albo pożegnać się z życiem.

A tak serio to mi się nie chce xd
Widzę że koledzy Cię znaleźli.. Ale ciężko było, chowasz się gdzieś w Bośni.. :/

DeletedUser98354

Guest
Wolę być dzbanem niż szują Kubuś. Każdy ma swój kręgosłup moralny, Ty akurat w tej kwestii jesteś bezkręgowcem.

eragon2201

Łucznik
Możesz już na mnie karetę wysyłać :)
Dziś się wybilem z grubych na szalbaku :7 Ogółem chce oficjalnie pochwalić gracza, pięknie bronił na ciulasku wiosek - klasa :) od nocy aż do teraz w końcu udało mi się podbić, ale mega się namęczyłem :D Gdyby nie te antykliny, to myślę, że by nie wpadła. Aż sobie nabiłem koleją blaszke za RA
Najlepszy wynik: dnia 28.10.2019 (7.312 jednostek)
16.172 / 16.172
16.172 / 16.172
Jesteś na czele! Następny gracz w rankingu ma wynik 14.845. Utrzymaj prowadzenie do północy, aby otrzymać odznaczenie!

Szalbak

Pikinier
Dziś się wybilem z grubych na szalbaku :7 Ogółem chce oficjalnie pochwalić gracza, pięknie bronił na ciulasku wiosek - klasa :) od nocy aż do teraz w końcu udało mi się podbić, ale mega się namęczyłem :D Gdyby nie te antykliny, to myślę, że by nie wpadła. Aż sobie nabiłem koleją blaszke za RA
Najlepszy wynik: dnia 28.10.2019 (7.312 jednostek)
16.172 / 16.172
16.172 / 16.172
Jesteś na czele! Następny gracz w rankingu ma wynik 14.845. Utrzymaj prowadzenie do północy, aby otrzymać odznaczenie!
:D cóż bywa, udało ci się

DeletedUser197568

Guest
Jak wygląda wojna NWE, Poniacze i Lodziki?:} Świetlik coś nic nie analizuje

Dostajemy ostro a taki Alek czy device(Alek v2) nic tylko obiecują złote góry i wzywają graczy od debili itd. To plemię to parodia na froncie pełno warzyw kolejne osoby kończą bo nikt nie potrafi już zapanować nad tym syfem nwe to taka tykająca bomba niedługo wybuchnie i upadnie wystarczy że pony będzie miało porządny front z nwe wtedy RIP nwe

Kucyki tylko nie zapomnijcie mi wysłać zapro bo sami mnie w to wsadziliście

Ostatnio edytowane przez moderatora:

YaqbC

Rycerz
Wolę być dzbanem niż szują Kubuś. Każdy ma swój kręgosłup moralny, Ty akurat w tej kwestii jesteś bezkręgowcem.
Dobra dobra przegrywie :D nie będę wspominał jakich chwytów się łapałeś byleby w końcu kogoś pokonać ;D

Czyli Alek też się nic nie zmienił :D i dobrze, dojechać dziada ;D

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Black Snow

Szlachcic
Bawi mnie to po prostu jak Rajmunda wspieracie kiedy on bez żadnych skrupułów chamsko postąpił wobec pacika i nie będzie litości dla takiego grajka z mojej strony na pewno. Nie znam Rajmunda bo być może da się go lubić ale jego zachowanie wobec pacika było niefajne. Robicie ofiarę z kogoś kto nia nie jest byleby tylko Głodom dociąć.

Bzdura.
Jeśli nie rozróżniasz problemów realnego życia od spraw związanych z grą, to może czas przestać tu bić szlachcica i iść na odwyk od plemion.
Wybacz, nie chcę być niemiły, ale oczy mi krwawią od czytania takich bredni.
'Potraktował kogoś nie fair w grze, to jedźmy mu na prywatne życie'
Zachował się Twoim zdaniem niewłaściwie, to odpłać mu w grze tym samym a nie próbujesz go dyskredytować i hejtować na publicznym forum, bo chodzi do psychologa.
Może jeszcze nie dojrzałeś do tego, by zrozumieć w jakich czasach żyjemy. Pójście do psychologa nie oznacza, że ktoś jak to się kiedyś mówiło 'ma coś z głową'.
To jest całkowicie normalne. Moja żona 3 lata musiała chodzić po problemach związanych z anoreksją.
I nie wiesz jak często ludzie korzystający z pomocy specjalistów są ludźmi wrażliwymi na fakt, że muszą to robić.
Moderatorzy powinni blokować na rok ludzi tak bezmyślnie szydzących z innych.
I tak, będziemy tu bronić Rajmunda rękami i nogami. Bo chociaż w grze się różnimy, to wiemy, że to tylko gra a po drugiej stronie siedzi człowiek, który często musi się zmagać z różnymi problemami i jest tu żeby od nich odpocząć.