Dyskusja o sytuacji na świecie 145

KoDeX@2

Zwiadowca
no dobra była beka, było że zlewa grę, że robi to specjalnie, wszystko ma jakieś wytłumaczenie, ale jak już ktoś cisnal że Rajmund korzysta z psychologa to teraz niech poprosibo namiary dla pisuare xd Wszystko nożna wytłumaczyć, ale upośledzenie i na poziomie ameby to nadal to samo Xd Pisuare zrezygnuj z kontaktu z innymi ludźmi, bo nawet stefanom przynosisz wstyd Xd weź tam w tej dziurze obok kuźni się zamknij na jakiś czas xd

no dobra była beka, było że zlewa grę, że robi to specjalnie, wszystko ma jakieś wytłumaczenie, ale jak już ktoś cisnal że Rajmund korzysta z psychologa to teraz niech poprosibo namiary dla pisuare xd Wszystko nożna wytłumaczyć, ale upośledzenie i na poziomie ameby to nadal to samo Xd Pisuare zrezygnuj z kontaktu z innymi ludźmi, bo nawet stefanom przynosisz wstyd Xd weź tam w tej dziurze obok kuźni się zamknij na jakiś czas xd
Raczej chwałe przynosi Stefanom, To nasz godny reprezentant.

Świetlisty Władca

Łucznik na koniu
Od jakichś 2 tygodni, to jedyny płacz jaki tu widzimy, pochodzi z klawiatury dostojnego władcy:)
No nwm, ja piszę na FO jak mam czas, jak nie mam czasu to je olewam, wydaje mi się, że to zdrowe podejście xd na pewno bardziej niż etatowe porównywanie na nim fujarek.

NWE czepia się rekru Ponow mając tyle członow ile ma, Pony czepiaja się fuzji z bla chciaz sami brali ich graczy jak bezrobotny zasiłek, głody i ez ble bo się dogadali, ale jak bla się dogadalo z wrogiem to cacy xd głody wystawily vea (buuuu) bla wystawilo vea i smile (zagrywka taktyczna, ratowanie ludzi) xd co by się nie działo zawsze znajdzie się grupa osób której to nie pasuje xd
Szczerze? Vea może nie jest wzorem świetnego plemienia, ale co niektórzy mogli by się sporo nauczyć od nich...
Nie wiedziałem że kiedyś będę kibicować temu leszczowi, ale makao we tam wyjaśnij okolice, bo was przynajmniej tak na FO nie widać, poziom wypowiedzi się zmieni Xd Chyba że dostaniecie oklep, to pamiętaj ( z TOG wyjdziesz ale TOG z ciebie nigdy) taktyczny wyjazd na truskawki xd
Sprostowanie: ja się ich nie czepiam, mieli absolutnie prawo tak postąpić, czepiam się wypominania komuś fuzji tylko dlatego, że utrudniła mi robotę xd

Dopóki zarządzam lodzikami to nie padną B) Ale już mi się nie chce
To kiedy fuzjujecie do nas?

O tak, potężny Władca NWE też jest dla Ciebie zapewne wzorem wszystkich cnót :)
Aż strach pomyśleć co będzie jak znajdą się w jednym plemieniu. Powstanie jakaś mityczna postac.
Proponuję połączyć loginy - Lord Rajmund Oświecony Władca z Tuluzy
Ładnie brzmi:)
Szkoda, że Ci wielcy wodzowie rozbijają potem swoje ego o bruk.
Między innymi przez tak głupie privy.

Dobra, wystarczy.
Dobrej nocy
Za leniwy jestem na wszystkie i za gruby :/ ale schudną

Rajmund sam się przyznał że chodzi do psychologa zatem śmiało można założyć że ma problemy natury emocjonalnej.

Gdy czyta się to co Rajmund pisze na pw stwierdzam że obecny psycholog niezbyt mu pomaga- może trzeba go zmienić? Zaczynamy się trochę martwić o niego... W sensie o psychologa bo przypadek z którym się mierzy jest ciężkiego kalibru...

Jeśli chodzi o Ciebie musaraj- zaczynasz się pogrążac z każdym kolejnym postem . Czytam te Twoje wypociny z których wynika jedno - albo jestes.glupi albo zakochałes się w Rajmundzie .
Akurat ci chodzący do psychologa są normalni.

Bać się najbardziej należy tych co nie chodzą a powinni ;) A śmianie się z tego, że ktoś ma jaja przyznać się sam przed sobą, że ma problem i podjąć próbę jego rozwiązania jest mega niskie, ale brawo, udało Ci się zbaitować mnie, żeby odpisać na Wasze denne pod względem merytorycznym posty (niektóre).

Co do Rajmunda. Rozumiem ze mozna go nie lubic, przez jego styl gry, czy decyzje ktore podjal w plemionach. Aczkolwiek, sama gra i FUN jaki z niej plynie, konczy sie tam gdzie zaczynacie wjezdzac mu na zycie prywatne. Nawet jesli faktycznie chodzi do psychologa, to napewno ma/mial ku temu powody. Nie kazdy mial takie szczescie by zyc bez problemowo, sam znam wiele osob z depresja, takze na przyszlosc pomyslcie zanim kogos zrownacie z gownem, bo moze plemiona to faktycznie jedyna rzecz, ktora jest dla nich taka odskocznia od ich smutnego zycia. Mysle, ze Rajmund tez sie stara na miare swoich mozliwosci i dla swoich najblizszych ludzi chce tez jak najlepiej, co napewno daje mu jakas satysfakcje. Do Ciebie Alek czy Swietlik tez prywatnie nic nie mam, jestem pewny ze mozna z wami pogadac normalnie. Niestety, mam juz swoich sojusznikow, i to ich strone jako PONY bedziemy trzymac. Wracam, sie bawic bo weekend, yo.
Nwm, ja tam nie żałuję, że kiedyś poszedłem do psychologa, bo przynajmniej ze spaniem nie mam problemów xd mam wrażenie, że po prostu niektórzy się do tego przyczepiają, bo sami nie mieliby odwagi pójść (bo wbrew pozorom potrzeba trochę odwagi, żeby pójść do obcej osoby i powiedzieć jej o swoich problemach). Smutne, ale każdy w sumie decyduje o swoim życiu za siebie, przeraża mnie tylko, że te posty nie są smażone przez dwunastolatków, tylko dorosłe, stare konie, które już z racji wieku powinny myślę bardziej ważyć słowa w tak wrażliwych kwestiach.

Zwijam dalej spamić skrzynkę swoim graczom, cya gdzieś na tygodniu, zajrzę po kolejną porcję obrzucania błotem, bo mam kupę zabawy z czytania jak żyłka komuś pęka xd

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Jaka wrażliwość emocjonalna na tym fo ostatnio panuje... jak obrona ucisnionych potrafi jednoczyć:)

Może i sam poszedłbym do psychologa zapytać o kilka spraw, ale niestety nie mam czasu na to i każdego dnia staram się sam radzić sobie z presją dnia codziennego. Klienci , inwestorzy , terminy, pracownicy , płynność finansowa- nie jeden myślę dostałby pierdolca i się poddał- a tutaj mam na fo " darmowych " psychologów w postaci wielu z Was którzy bawią mnie czasami bezgranicznie - DZIEKI :)

Jaka wrażliwość emocjonalna na tym fo ostatnio panuje... jak obrona ucisnionych potrafi jednoczyć:)

Może i sam poszedłbym do psychologa zapytać o kilka spraw, ale niestety nie mam czasu na to i każdego dnia staram się sam radzić sobie z presją dnia codziennego. Klienci , inwestorzy , terminy, pracownicy , płynność finansowa- nie jeden myślę dostałby pierdolca i się poddał- a tutaj mam na fo " darmowych " psychologów w postaci wielu z Was którzy bawią mnie czasami bezgranicznie - DZIEKI :)
No to zastanów się może 2 razy zanim cos napiszesz ,a nie masz teraz problemy o zwykły odruch ludzki ;)

musaraj

Miecznik

Jesteś takim bohaterem

KayaNaPaczaju

Szlachcic
No to zastanów się może 2 razy zanim cos napiszesz ,a nie masz teraz problemy o zwykły odruch ludzki ;)
Bawi mnie to po prostu jak Rajmunda wspieracie kiedy on bez żadnych skrupułów chamsko postąpił wobec pacika i nie będzie litości dla takiego grajka z mojej strony na pewno. Nie znam Rajmunda bo być może da się go lubić ale jego zachowanie wobec pacika było niefajne. Robicie ofiarę z kogoś kto nia nie jest byleby tylko Głodom dociąć.
Jest akcja to jest i reakcja. Fajnie to było zobrazowane teraz jak zmieniło się dyplo na korzyść Głodow i w jednej chwili Jutro podnosi Himalaje propagandy by coś ugrać, Rajmund jest w roli bezbronnej owieczki i Głody są beee bo zrobili to co było słuszne. Swoją drogą ciekaw jestem ile jeszcze Jutro , Fast i NWE poniekąd " uzywaloby " Ezetow do walki z Glodami i w którym momencie Ez zostałoby odpalone przy pomocy Legendow. Rajmund miał dobry plan, ale teraz sytuacja raptownie się odmieniła, więc zamiast użalac się nad Rajmundem wróćmy do rozgrywki i skupmy się na tym co dzieje się na mapie ( w zolwim tempie no ale jednak ).

Makaoq6

Łucznik
Jak można Stefanom przynosić wstyd skoro to niemożliwe, bo Stefany to stworzenia nieprzynoszące wstydu, a pisuare jest jednym z nich

Pozdrów Kanara

Szlachcic
@pisuare.

Ja tutaj nie widze, zeby ktos takie rzeczy pisal z P! Ani nie widzialem bo czasy samouwielbienia po prostu juz minely a blaszki sa nic nie warte bo taka jest prawda.
Kto pozniej bedzie pamietal w jakim stylu wygrales dany swiat i przez co musiales tam przechodzic?otoz nikt bo kazdy ma to zwyczajnie w dupie.

O zlotach to juz w ogole nikt nie pisal, bo prawie nikt o nich nie wie gdyz ograniczaja sie teraz tylko do grona rady xD

Nie wiem skad Ty to sobie wziales, ale masz ewidentny bol 4 liter teraz po tym co wypisujesz bo nikt z P! Sie tutaj nie wypowiadal sami nas wywolujecie od czasu do czasu do tablicy :p

pisuare

Pikinier
@pisuare.
blaszki sa nic nie warte bo taka jest prawda.
dla was są warte dużo, skoro pierwsze co napisales gdy wywolalem cie do tablicy to; "pisuare który świat znowu przegrałeś :D"
jeżeli przegranie świata oznacza dla was upokorzenie, to jego wygranie najwyraźniej musicie uznawać za najwyższy honor.

ja gram żeby przegrać, wy gracie by wygrać ale cierpicie na takom dolegliwosc ze musicie wygrac za wszelka cene (czyt. plemienne mięso armatnie, darmy, hupi siupi tralala).

pisuare

Pikinier
JESTEM DZIWKĄ ALFONSA ONTY SIKOURESERAPHA, WBIJAJCIE NA 149 TO ZRUCHAM WASZE CIPKI NA OSTRO BO JESTESCIE JEDNOSTRZALOWCAMI
A BULWA TO STARA KURWA, KAŻDE ZWYCIĘSTWO OKUPUJE CENĄ WIELU GRACZY PLAYERBOY KTÓRZY ZNIKAJĄ WRAZ Z POSTEPEM ŚWIATA, MIĘSO ARMATNIE BULWY STAREGO SZMACISKA.

Pozdrów Kanara

Szlachcic
dla was są warte dużo, skoro pierwsze co napisales gdy wywolalem cie do tablicy to; "pisuare który świat znowu przegrałeś :D"
jeżeli przegranie świata oznacza dla was upokorzenie, to jego wygranie najwyraźniej musicie uznawać za najwyższy honor.

ja gram żeby przegrać, wy gracie by wygrać ale cierpicie na takom dolegliwosc ze musicie wygrac za wszelka cene (czyt. plemienne mięso armatnie, darmy, hupi siupi tralala).
Napisalem tak bo wiekszosc graczy co tak pisze to przegrala grajac przeciwko nam :p
Dla mnie blachy nic nie znacza, na 113 tez moglem wziac blache a dostal ja kto inny za mnie.

Ja co swiat gram bez darm, nawet nie chce mi sie ich sciagac :D
Kazde plemie gra z kretami itd, zreszta Ty jako gracz stefanow powinienes o tym wiedziec :p