Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Ach Ten Ciastek

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
651
no kurde ciastek historia przemawia jednak za rzuceniem kontem xD chociaz tutaj jest inaczej ofc
Wracasz po 3 dniach picia bronisz w dniu akcji przez jakieś 7-8h a raczej `probujesz` to trochę jednak porobilem. Miałem najgorsza sytuację na mapie wioski nie rozwinięte nawet w 1/4, a druga linia wysyła deffa do radnego na prawie drugi koniec mapy, fakt zawiniłem bo piłem ale jak już się kiedyś wypowiedziałem, że życie realniejsze jest dla mnie ważniejsze i nie odstawie znajomych czy rodziny na drugi plan.
Jak pytałem kto o pomoc w ustawieniu obrony to zgłosiła się tylko jedna osoba dzień przed akcja, a kolejna sprawa to obrońcie akcje na 6k ataków od Playersow to pogadamy bez coopa czy innych osób jest to po prostu nie realne tak samo jak moja dalsza gra tutaj. Dopóki miałem czas to sami widzicie jak wyglądały moje twststsy, a tych co mnie nie lubią też pozdrawiam i miłego klikania w plemniki :)

makaoq6

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.771
Ciastek jak zwykle kontem rzucił i się czymś zasłania, co świat ta sama sytuacja, lolz

"JA SIĘ NA OBRONĘ NIE PISAŁEM"

Salomot1

Miecznik
Wynik reakcji
221
Fajnie byłoby zestawić te posty chwalące ciastka przed paru tygodni i te aktualne. Gdy ktoś kończy powinno się podziękować za grę i pożegnać bo jednak spędził z wami sporo czasu. Oddał konto normalne i normalnie zastem. Niektórzy to by chyba chcieli żeby przy starcie na danym świecie podpisywać cyrograf "i nic nie będzie ważniejsze od plemion" xD

Ach Ten Ciastek

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
651
W czym rzucenie kontem jest lepsze od kasacji?
Ale gdzie ja rzuciłem kontem ? :> Bo nie przypominam sobie żebym rzucił, oddałem zasta i tyle, coopa szukałem miesiac czy dwa, jeden sie znalazl ale mu sie lapek zepsul bodajże to trudno, ja tam z siebie jakiegoś prosa nie robię i nigdy nie robilem, ale najwięcej szczekają i tak Ci co nawet nic nie pokazali na tym świecie ;)

Ach Ten Ciastek

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
651
@makaoq - ze czym sie zaslaniam ? xD spytaj radnych od ilu wiedzieli o tym, ze wybieram się do pracy i że nie będę miał czasu na gre, zresztą ty to farmazon więc i tak bd przy swoim ;x

@salomot - ktoś mnie chwalił :O>? takiego nuuba co rzuca kontem ? szok ;d

Wynik reakcji
78
Nie pamiętam kiedy o tym pisaliśmy ale jakoś przed majem bo w historii już nie mam, no nie da się, tu tylko poświęcasz głównie czas i coś tam na premke.
Trzeba pamiętać że to tylko gra.

kari843

Miecznik
Wynik reakcji
126
A to nie jest ten co pisał że dojedzie jutro oraz był z tych co najbardziej się podniecali na tym Fo po wjeździe w nocy jako początek upadku jutra? xd
Jesteście żałośni naprawdę. To tylko gra. Wiadomo, że był napalony na to by Was zjechać, ale gdy pojawiły mu się problemy w życiu prywatnym to logiczne, że ostatnie o czym myślał to o tym by wysłać atak czy obronić w wioskę w jakiejś grze. Pomyślcie czasem, gdyby komuś z Was coś złego wydarzyło się w prywatnym życiu, myślelibyście na pierwszym planie o tym by nie dać sobie przejąć wiosek w grze, czy żeby ogarnąć sytuacje życiową?

Niektórzy to chyba nie powinieni w ogóle wypowiadać się w tych sprawach bo albo są dziećmi, którzy nie mają problemów albo nie mają życia prywatnego, tylko siedzą w domu przed komputerem

Wynik reakcji
78
przeczytaj 2 posty wyżej zanim się odnosisz, zgadzam się ze życie osobiste ważniejsze ale jak się zachowywał arogancko i jako to nie zjedzie jutra itp to co się dziwicie ze tak piszą. Sam sobie zasłużył poza tym, większość kończy bo cie zjada, nie chce ci się grac albo z braku czasu czy powodów osobistych. Nie on pierwszy i nie on ostatni tak kończy.