Dyskusja o sytuacji na świecie 145

rstnerw

Miecznik
burzzzza mnie , pooomoccy ! trolo lolo nawet cwiartke off mi ubil :/ powieszę sie chyba xd

black ty konusie zmień nick na debil pasuje do ciebie xd

My w każdej akcji zabieramy 100+ wiosek jak dla dzieci, a nasi przeciwnicy sobie burzonka urządzają jakby mogli sobie na to pozwolić.
Urządzanie burzeń w momencie kiedy wasz przeciwnik ma bardzo wysokie morale i bierze wasze wsie jak swoje to największa głupota jaką popełniacie.
Jedziemy was jak dzieci, ja nigdy w życiu przez 12 lat gry nie miałem tak słabych przeciwników jak GZ i OFFICE na tym etapie gry. To co wyprawia rada wasza dziwi mnie, że doszliście do tego etapu. Może to zasługa umiejętności graczy, którzy teraz błądzą w ciemnościach bo uliczki stały się bardziej kręte, a prowadzi ich ślepa rada.

Każdy KO w GZ to jesteś jakiś debil, naprawdę, jak można być tak ślepy i brnąć ciągle w burzenia i tracić w miesiąc po 800 wsi XD
Dalej nas burzcie, ja nawet zapraszam wyjebcie we mnie 5000 atakow i straćcie kolejne 10 dni na wysyłke doatrcie powrót offów i kolejne rozpisywanie, a my za ten czas wezmiemy 50 wsi.

Fookman

Łucznik
Ale po co tyle agresji? To chyba powinieneś się cieszyć, a nie zachowywać jak dziewucha, która dawno chłopa nie miała.
Wczuł się w nick ;)

a tak serio, to na miejscu Południa nie wiem gdzie bym atakował.
Mają dużo potencjalnych miejsc i to jest problem. Każdy chce by walili u niego. Front z Jutrem się załamał, stracił impet.

Trzeba też organizować pomoc Office, bo do 3 razy sztuka, może tym razem się uda zabetonować coś.
no ale ogólnie to sytuacji nikt Wam nie zazdrości.

Ale Północ nie powinna Wam odpuszczać, powinna dobić każdym możliwym sposobem i zamknąć świat w dniu gdy to będzie od razu możliwe.
Masz przeciwnika na deskach, jest liczony, dobij go do końca.

Liczyłem na równą walkę z głodami bo tak sie przechwalali, obrażali mnie :)
Chcę, żeby zrobili prawdziwą akcję, jestem KD w Forzie i chcę zobaczyć ten majstersztyk, a nie ciągle jakieś gówno. My z defem nie mamy co robić.