Dyskusja o sytuacji na świecie 144

demon z hael

Pikinier
Tak. Z tego co wiem, moi gracze do was pisali w sprawie podkreślę POJEDYNCZYCH OSÓB których zasta dostały i sobie spokojnie rozbierały - z tego co widziałem po rozmowach nie było tam pozytywnych odpowiedzi....

O, nawet po wiadomościach widzę że jedna z nich była skierowana do Ciebie Leszcz. Więc powtórzę, nie dziw się że tak się dzieje.

Ale cóż... Niestety macie też rację, stać się tak musiało. Trudno, szkoda tylko że w taki sposób.

Krynes

Chłop
W tym zhk i ac-nt to macie zawodowców od PR czy hobbyści? Bo jak tak się wybielacie ciągle od początku świata to aż się dziwię, że komuś się chce za darmo tyle wymyślać xd

demon z hael

Pikinier
W tym zhk i ac-nt to macie zawodowców od PR czy hobbyści? Bo jak tak się wybielacie ciągle od początku świata to aż się dziwię, że komuś się chce za darmo tyle wymyślać xd
Stażyści, ale jak będą grzeczni to im napiszę polecenie do partii rządzącej, im też się przydadzą :).

demon z hael

Pikinier
Dalej mi to nic nie mówi. Chyba Ty mnie też nie znasz;p jeszcze nie miałem akcji, żeby wioski nie siadły więc..;p
Nie wiem czy to była akcja, samowolka czy trębacze na przywitanie - widzę tylko cyferki które pokazały mi nabite wsparcie, a komu innemu RO. Masz rację, nie mieliśmy przyjemności - zobaczymy czy się to zmieni :)

pluto07

Pikinier
Nic do ,,sczemipienia” tu nie ma. Sleep się na was wypiął i tyle w temacie. Taka zapewnił wam rozgrzewkę na 150