Dyskusja o sytuacji na świecie 144

ChefMatt

Łucznik
I ja jak najbardziej się podbijam pod tym postem :) Stąd od początku zdecydowanie z szacunkiem odnoszę się do Twardego chociażby, bo zwyczajnie uważam naszą rywalizacje za ciekawą a samo MzM za gdonego przeciwnika do wygranej.

Z fansami jest ten problem że prowadzi ich dwóch typów którzy nie szanując nikogo ze swoimi graczami włącznie, do tego namawiają ludzi do zdrad, kupują konta innych graczy żeby wpakować kolejne kosy. Sorry ale jak ktoś nie umie grać czyt Alex to nie skończy z tą grą, bo to jest zwyczajnie żenada...

MzM od początku gra fair, z ich strony nie było żadnej nieprzyjemnej sytuacji, po prostu są akcje i GRAMY!!! a nie kombinujemy za pieniądze jak ten pan wspomniany wyżej.

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
Po pierwsze nie jestem radnym po drugie to nie są darmy. Ozjasz był rozbierany miesiąc temu ;)

DeletedUser107627

Guest
Kilka postów wyżej chwaliłeś się, że jesteś kor off więc chyba szeregowym członkiem plemienia nie jesteś.
A skoro toczysz o te wsie ciężkie boje to bardzo Cie przepraszam
Pozdrawiam

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
Jestem kordem, ale nie radnym :) Człowiek od czarnej roboty bez funkcji i decyzyjnosci.

Ozjasz skończył grę po akcji Mysz. Odpalił tam Legross wieszaka gdy tracił wioski, wszedłem tam na zasta mimo iż miał 80% armii wybitej i wioski na minusie oraz kilka karet na liczniku to ogarnąłem w kilka dni sytuacje i wyszedłem nim na plus. Później poleciała rozbiórka z której nie dostałem darm, zostala na koncie 1 wioska z której zagescilem sobie barby przy froncie z Wami i rozwinalem. Teraz po prostu to odbijam.
To się ma nieco inaczej do zwykłej rozbiórki w plemieniu ;)

Swoją drogą fajnie Cię znowu widzieć po s102 ;) Mam nadzieję że dasz tutaj z siebie tyle co tam, albo i więcej ;)

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
Twardy, ale dopiero od Piątku otrzymałem tę nobilitację i to tylko w członie ZHK. Póki co jeszcze nic nie zdążyłem pokazać :)

ChefMatt

Łucznik
Aha czyli źle że chcemy grać uczciwie? :)
Dla mnie takie coś to nie donoszenie tylko brak tolerancji dla chamstwa oszustów i kłamców.

Ty za to nie masz za grosz wstydu i honoru skoro piszesz, że to śmieszne w sytuacji kiedy wódz waszych sojuszników kupuje konto żeby nam robić pod górkę :)
Szczerze mu życzę żeby skończył ten świat z banem :) jak nie umie grać to niech skończy z plemionami :)
O kłamstwach jakie wypisuje już nawet nie będę wspominał bo aż żal czytać te jego wypociny, w każdym bądź razie niezłe pranie mózgu wam tam robi :)

ps. tak się składa, że samemu Painowi zrobiło się głupio, że tak się zachował wobec nas i doniósł sam na siebie że sprzedał konto :)
Więc nawet Twoje zarzuty o donoszeniu można o kant dupy rozbić ;)

ps2. ja nie rozumiem tego waszego ciągłego nawoływania o pokazanie co potrafimy, bo jak na razie nadal widzę plus w wojnie :) mimo, że powbijali nam kosy, kupują konta i kombinują jak tylko się da, i nawet to nie przynosi oczekiwanego skutku jak widać, więc to raczej my powinniśmy pisać żebyście pokazali w końcu co potraficie w grze, bo miano największych krętaczy serwera jest już niezagrożone do końca świata :)

ps3. to dziwne że Ty jako gracz MzM bronisz takiego zachowania, biorąc pod uwagę że wczoraj paru graczy MzM do nas napisało z pytaniem o co chodzi :)
I tu doszła kolejna zabawna sytuacja, Alex zobaczył kilka krzyży i podobno wrzucił zasta PanPaina do kogoś z MzM żebyście bronili konta xD nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli sytuacja faktycznie miała miejsce to pokazał tym jaki z niego kozak :D gdyby nie pieniądze to by nie istniał w tej grze :)

Ostatnia edycja:

ChefMatt

Łucznik
Mimo wszystko sprzedal, wiec to on sie zachowal zle.
Tak naprawde za to, ze sprzedal, a doniosl sam za siebie powinien kupcowi oddac pieniadze.. :) Niezaleznie od tego, kim ten kupiec byl.
Jesli chce byc chlopak az tak uczciwy to mysle, ze jedyne rozwiazanie.
Nie wiem kto jest klamca, oszustem.. moze osoba, ktora wam noz w plecy wbila za kilka stowek? :)
Nie mam honoru? Sprzedal konto, wbil Wam noz w plecy, a teraz taki dobry i zyczliwy dla swojego plemienia.. moze trzeba bylo wczesniej myslec :)
I prosze Cie, ja Cie nie obrazam, wiec Ty tez sie nie zachowuj jak buraczek.
Dla mnie prowokacje sa smieszne i beda smieszne, ktos skorzystal z sytuacji, ale sam jej nie stworzyl, tylko sprzedajacy :)
Kretaczy? Czy ja odpowiadam za kogos? Prosze Cie.. Proponuje, zebyscie podpisali jeszcze kilka sojuszy, wtedy bedziecie mogli byc jeszcze bardziej szczesliwi. Jakos sobie radzimy na kilku frontach, wy macie jeden :)
Milego :*
CO mamy? :D jeden front?? :D to widzę że nawet informacje masz słabe o sytuacji na świecie :) No chyba że kolejne kłamstwo z klawiatury alexa, wcale bym się nie zdziwił ;)

Oczywiście, że za nikogo nie odpowiadasz :) ale dziwne że to pochwalasz :)
WYkorzystał sytuacje, a nie sam ją stworzył i dlatego jest ok???
Parę tygodni temu jak Bytomiak kończył grę dostaliśmy propozycję zasta na konto z pełnymi prawami w FANS :) mogliśmy wbić w nocy i rozwalić plemię od środka, cały deff z frontu by wyruszył w kilkudniową drogę powrotną do nadawców,
Czy zrobiliśmy to?? Czy wykorzystaliśmy tę sytuację jak Ty to nazywasz??? Nie bo to by było zwyczajne chamstwo i tchórzostwo :) I tak jak bardzo alexa nie lubię za to jak kombinuje to i tak nawet mi przez myśl nie przeszło by zrobić coś takiego, no ale z Twojego toku myślenia wynika że to by było ok bo tylko byśmy wykorzystali sytuacje ;)

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
A więc mówię sprawdzam.

1. GizaMaster95
2. n0name01

3. tom78tom
+ 5 naszych nowych nabytków dosłownie sprzed chwili
4. Zeziu
5. Mireaux
6. Beczer
7. amator piwa
8. xtakara

Więc przyjęliśmy od wroga do nas 8 graczy, a jak to się ma u Was?

1. Galaretka
2. zuk969
3. matusia300
4. Tabak
5.saskie123
5. adekpac
6. Masochistyczny
7. PanBanan
8. ukinho
9. David173
10. KurenaL
11. Totenhaim

Plus maczaliście palce przy kupionym koncie PanPaina - nie wiem jaką dokładnie pełniliście funkcji, czy weszliście sobie na zasta bronić konto, czy dorzucaliście się do składki kupna czy dogrywaliście sobie tam deffa podczas gdy kupione konto przez Waszą koalicją było w waszym plemieniem. Jak mówię nie wnikam, ale swój wkład w tym mieliście

8 vs 12 Kto tutaj chcę zrekrutować świat?

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
To są dane obejmujące ostatnie półtorej miesiąca. W aktach nie ma wzmianki o kimś takim.

Oczywiście nie mówię, że nie mogłem popełnić jakiegoś małego błędu niechcący. Jestem tylko człowiekiem, a nie istotą doskonała.
Jeżeli jest tu jakiś błąd to PRZEPRASZAM i PROSZĘ o wrzucenie akt ze zmian strony w okresie 1 październik - 15 listopad

Ostatnia edycja:

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
Kurde. Tu mnie masz. Tym argumentem mnie przekonałeś. Dziękuje bardzo za tę rzeczowa i profesjonalna dysputę. Mądrego to aż miło posłuchać. Jestem Ci wdzięczny, że wyprowadziłeś mnie z błędu i uświadomiłeś, że twstats kłamię bo na pewno nie jest prawdą, że Myszy w ostatnim czasie rekrutują od wroga więcej niż ZHK

Ostatnia edycja:

Dżobi

Ciężki Kawalerzysta
edit: Dla ciebie sie poswiece i troche kalkulatora uzyje:
-ZHK- - 60 czlonkow
ZHK - 57 czlonkow
ZHK? - 55 czlonkow
razem: 172

MzM - 52 czlonkow
MzM? - 45 czlonkow
razem: 97

stosunek: zhk/mzm - 1.7
i jeszcze jestes sklonny napisac, ze nie jestescie plemieniem rekrutujacym, a wojujacym? xD
Ciekawe jaki madry na tescie 8-mo klasisty bedziesz z tymi wyliczeniami :)

Bardzo się cieszę, iż zmotywowałem Cię do użycia kalkulatora. Wszak wypełnić działanie 60+57+55 czy 52+45+28 (tak macie trzeci człon, a to ukryłeś) w pamięci to wręcz zadanie z rodu wprowadzić polskie kluby do europejskich pucharów. Tak realne jak Dominacja Polskiej Gospodarki w Europie.

Jest więc pomiędzy nami różnica 47 graczy. Jest to naprawdę na tyle duża różnica, iż można uznać nas za masówkę, a Was za posłańców ideologi gry w małym ogarniętym składzie gdzie liczy się jakość, a nie ilość.

Znów mnie znokautowałeś. Większe KO niż PSLu w wyborach samorządowych.

ChefMatt

Łucznik
Ja Tylko grzecznie zapytałem ,czy będziecie mieć miejsce dla Tych , którym to obiecujecie..
Ja nic nikomu nie obiecywalem ;) kto zasłuży ten będzie. Po za tym najpierw trzeba wygrać wojne :) a do tego jeszcze daleka droga ;)

Zobaczysz ile osob odpadnie jak 150 ruszy :) Potem będą wakacje i kolejna masa rozbiorek. Nie grasz pierwszy raz wiec wiesz jak jest.

Alstrem

Miecznik
Te wasze wszystkie wyliczenia na górze to do bani są xD jak liczysz nasze rozbiórki to licz też te co macie w zhk tak jak gua napisał (tak macie 4 człon z darmami inaczej nazwany niż zhk, co widać po przejęciach) :)
wtedy z 47 magicznie robi się 90...

Co by nie gadać z waszą rekrutacją łatwo nie będzie, bo nawet warzywka z nowych obrzeży ogarną się z logowaniem raz na 2 dni i wysłaniem defa na front. Ale z nie takich sytuacji się wychodziło. Czas + front zweryfikuje ;)

ChefMatt

Łucznik
Te wasze wszystkie wyliczenia na górze to do bani są xD jak liczysz nasze rozbiórki to licz też te co macie w zhk tak jak gua napisał (tak macie 4 człon z darmami inaczej nazwany niż zhk, co widać po przejęciach) :)
wtedy z 47 magicznie robi się 90...

Co by nie gadać z waszą rekrutacją łatwo nie będzie, bo nawet warzywka z nowych obrzeży ogarną się z logowaniem raz na 2 dni i wysłaniem defa na front. Ale z nie takich sytuacji się wychodziło. Czas + front zweryfikuje ;)
Tylko wiesz przy tych ustawieniach te warzywka niewiele zmieniają :) ilość mogla by mieć faktycznie znaczenie na świecie z otwartą wysyłka deffa. Przy tych ustawieniach nawet jakbyśmy mieli 10 członów to bez znaczenia wiec się Gua bez sensu przyczepil albo nie zna ustawień xd wieksza ilość graczy to wrecz utrudnienie bo będzie więcej rotacji A kazde wyjście z plemienia równa się cofanie deffa obstawy itd :)