Dyskusja o sytuacji na świecie 144

TwardyLudwik

Miecznik
Byłem u cyferkowego podczas ostatniej akcji , o tej nawet nie wiedziałem dopiero ,jak zaczął wioski tracić .
Powiedziałem co ma poprawić i jak ustawić wioski . Nikt za nikogo na cudzych kontach siedział nie będzie. Brak poprawy skutkuje stratą wiosek. Zawsze daję szanse na poprawę ;)
O poziomie gry i graczy .. No synek gdzie Ty sie porównujesz . Zwykłe burzenie zrobiłem na Ciebie i wioski potraciłeś. Zbyt wysoko mierzysz, wróć do książek .;)

Guachilla

Chłop
Ninja, taki swietny jestes.. w buzi :)
Ani statystyki, ani twoja ortografia nie stawiaja cie w dobrym swietle..
Staty wojenne masz jak gracz 50k punktow, nie 350, ktory przez dlugi czas prowadzil ranking.. za duzo wydane, za malo w glowie :)
Nic nie napisalem, ze ich obrazasz, tylko, zebys nie wspominal o plemionach poza Twoim zasiegiem :)
Ciekawe kiedy selekcja u was :D

Ninja xD

Chłop
Już nie wiedziałeś co napisać”dzieciaku” rozumiem żałoba .
Po „wyburzance” każdego tak będziecie wywalać ? Po „wyburzance” odwiedzić to mogę ja ciebie chłopczyku ty najpierw zacznij ogarnać kolegów bo brakuje ci ich .Że podbiłeś 2 człon bo nie grał i olał gre nie znaczy ze jest najlepszym KO chyba ze ci chodziło o największy darmiarz we 144 z Alexem.KO= knockout ciekawe kto cie znokautował .. twardy
Pozdrawiam - chłopczyk od cudów :)

Ninja xD

Chłop
Ninja, taki swietny jestes.. w buzi :)
Ani statystyki, ani twoja ortografia nie stawiaja cie w dobrym swietle..
Staty wojenne masz jak gracz 50k punktow, nie 350, ktory przez dlugi czas prowadzil ranking.. za duzo wydane, za malo w glowie :)
Nic nie napisalem, ze ich obrazasz, tylko, zebys nie wspominal o plemionach poza Twoim zasiegiem :)
Ciekawe kiedy selekcja u was :D
Ty się nie martw o nie swoje rzeczy - jak byś umiał 4 języki byś sam zrozumiał - chyba ze nie jestes tak inteligetny jak ja - rozumiem mózg nie przetwarza bo ilości straconych wiosek po „wyburzance”

Guachilla

Chłop
Ninjuś, w bialy dzien ci wioske z plemienia podebralem, w 5 godzin swoim widze wsparcia nie potraficie zbytnio podeslac :/

Alstrem

Chłop
Kto by się przejmował jakimś ninją. Póki może to niech się cieszy, a jak akcje od nas zaczną wchodzić to zobaczymy czy nadal codziennie będzie tasować się na tym forum <rotfl>

Cudaki liczą na cud, tak czytam Ciebie Ninja i takie pierdoły gadasz. My prowadzimy wojnę z Husarią, Abens, Delta i Wami, wy niedługo podpiszecie pona z barbami chyba nawet i podniecacie się kilkoma wioskami? hah

Zacznijcie walczyć na poważnie wtedy możecie nam wytykać błędy