Dyskusja o sytuacji na świecie 143

kredus321

Zwiadowca
Dajemy wam szansę się wykazać.
Przestań szczekać zza furtki, bo siedzisz na zapleczu, a wychylasz się jak byś był na froncie wbity i nas cisnął jak Krystian. Aż mi szkoda, że taki typ świat wygra, ale w każdym plemieniu znajdą się osoby, które takie łajno jak ty muszą ciągnąć do wygrania świata. Krystian i damjan gratulacje za ciągnięcie frontu i tego łajna.
 
Ostatnia edycja:

aqualizer1111

Miecznik
Gdyby nie to że połknąłeś więcej darm niż posiadasz wzrostu to byś nic nie znaczył na tym świecie, tak w ciebie inwestowali darmami po czym nic konkretnego nie zrobiłeś na froncie tylko topiłeś offa. tyle w temacie pozdro poćwicz i PAKUJ WALIZĘ
 

Aventurion

Topornik
Wszystkie fronty poobsadzane, darm nie ma dużo, a graczy na nie zasługujących wprost przeciwnie. Ciężko się przebić na jakiś front ;)
 

walecznySut

Topornik
Hurr durr, fear som złe, robiom słabe akcje huahuahua, hurr durr xmas jest the best.
Hurr durr, hurr durr, masuweczka 4x wieksza huehuehaua

Cieszysz morde że dostajecie od plemienia 2x mniejszego od was... Brawo! :)
Mądra głowa nie potrafi zrozumieć że atakujących graczy FEAR na was jest może max 70...
 

FailTry

Miecznik
xmas akurat ładnie się stara. Fajnie, że grają na 1 człon. Reszta plemion na tym świecie to amatorka i wstyd.

ale to moje zdanie, nie musicie się z nim zgadzać
 

tita5

Rycerz
Nie byłbym taki pewny, komu kto się powinien śnić, wg. statystyk od początku świata wraz z Failem jesteśmy względem x-mas +5 wiosek. Oczywiście przejście do nich już nam proponowali. #nowoczesneplemiona
Ale może to się jutro zmieni, bo coś w nas wchodzi. Zobaczymy.

Ja akurat z dużą pokorą to traktuję.
Nie twierdzę, że x-mas prezentuje poziom topowych plemion, bo na pewno tak nie jest (jeden z ich lepszych punktowo graczy został w moim plemieniu na 141 rozebrany za to, że odstawał od reszty umiejętnościami) ale na pewno grają lepiej od Fearów. I fajnie że na 1 człon, mniej fajnie że chcą rekrutować wszystko, co się rusza.