Dyskusja o sytuacji na świecie 142

Beka to z przeciwnikow WINN bo tak na prawde winersi nie musze duzo robic a wygraja swiat bo strona przeciwna nie potrafi sie dogadac i cisna sie nawzajem :)
 

Savak

Miecznik
Przecie to chyba 3 razy powstawała koalicja antywinowska, tylko po to by zaraz się rozpaść xD
a żeby było śmieszniej to za każdym razem koalicje tworzyli ci sami ludzie hueheuh
 

Kreonomaxx

Miecznik
Ano, poziom serwerów niestety upadł xD

Syf jest, ale trzykrotnie powstanie jednej i tej samej koalicji, po czym upadek, to jest już szczyt syfu. Ludzie po prostu by chcieli mieć wszystko podane na tacy i aby ktoś robił wszystko za nich. Zamiast się dogadać, aby każdy członek koalicji miał korzyści, to oni robią to tak, aby to jedni mieli lepiej, drudzy gorzej, po czym robi się syf.

Żadna z tych osób, nie ma pojęcia o prowadzeniu plemienia, a co dopiero tak wielkiej koalicji (na 4/5 plemion). Adrianek ich dyma, a wcześniej to on największy hejt dostawał, tak na prawdę przy nim, reszta to szczochy. No i oczywiście moje jomsy, cieszę się, że mnie to l7 od siebie wyrzuciło ;)

Szkoda, bo fajna walka się zapowiadała, a jak na razie, to śmiech na sali
 

Gram Drugi Raz

Topornik
Imo z drugiej strony barykady wygląda to tak że teoretycznie w równej koalicji są "równi i równiejsi". I tak jak z początku to jeszcze jakoś funkcjonowało to niektórzy zaczynali szukać winy tam gdzie jej nie było tylko po to żeby się wybielić zamiast skupić się na grze i teraz wygląda to jak wygląda.
 
No patrzac na mapke LH/BS/BBS + R z tym, ze R i BBS walcza to coz :D zawsze sa rowni i rowniejsi, bo ktos gra na froncie a ktos na zapleczu ale to moje subiektywne zdanie. W kazdym razie wszystko idzie w kierunku taki, ze win specjlanie sie nie bedzie staralo a wygra swiat.
 
He he ja już dawno o tym pisałem że na tym świecie robi się syf i że Adrian doprowadzi ten świat do wygranej.... Nie jestem już na bieżąco z innfo co do koalicji jakie powstają przeciwko winners ale z tego co czytam to za ciekawie nie jest... BS plemię które kiedyś trzymało z winn jeszcze się trzyma i ma się dobrze od samego początku tego świata nie zmienia nic tak jak winn... Mam nadzieję że Adrian pokaże jeszcze nie jedno krotnie jak silne ma swoje plemię. Brawa dla niego.
 

Gram Drugi Raz

Topornik
Po to był podział na terytorium żeby właśnie uniknąć takich sytuacji. Ale jak widać nie wszyscy potrafią czytać mapę jeśli nadal ktoś ma jakieś trudności zapraszam na bezpłatne lekcje. O innych waszych wybrykach już nie wspomnę bo sami wiecie najlepiej co macie za uszami ;).