Dyskusja o sytuacji na świecie 141

tumcio13

Topornik
Kto mógł przypuszczać, że Kreski przez pół roku żadnej akcji nie dostaną i będą mogły słać defa do Ulańców co akcję <shrug>
 

tumcio13

Topornik
Nigdzie nie napisałem, że taka migracja defa jest zakazana. Ja tam podziwiam Waszą mobilność akurat, szczególnie, gdy świat ma takie ustawienia. Akurat to trzeba przyznać i pochwalić.

A co do meritum - owszem, nie mogły przelać Ulańców, ale nie zapominaj, że z 1900 wiosek Ulańcy na czas akcji spuchli do 3100. Tak, jak i my możemy Brokułom dawać ofy, tak i Wy możecie Ulańcom dawać defa - na tym polega koalicja przecież... Ton Twojej wypowiedzi sugeruje jednak, jakoby PCTŚ tylko o WŁASNYM defie i bez pomocy sojuszników odbiło akcję, co nie miało miejsca.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trfała Ondulacja

Lekki Kawalerzysta
Nie, szukam dymów i tyle. Nic personalnego :)

Zarówno Wy jak i My pomagamy sojusznikom jak możemy, więc wypominanie "przetrwały dzięki deffowi AK" albo "Nie przełamane zostały z offami bellum" jest nie na miejscu, bo tak naprawdę śmiejemy się z głównej zasady tej gry - pomocy sojusznikom.

No ale czymś się licytować trzeba :)
 

Morfus

Łucznik
Nie dość, że TICKom udało się doprowadzić do destrukcji kartonów, to jeszcze jeden z naszych braci, Forgiven Des, załatwił poxopowi globala na konto.
Nauki nie poszły w las, jesteśmy z Ciebie dumni, Przemek. Ta chwila nie obejdzie się bez echa, awansujesz w hierarchii naszej rodziny na miano sztukmistrza sabotażu.
Ku chwale TICK, niech nasza rewolucja trwa dopóki ostatnie kartonowe miasto nie stanie w płomieniach!
 

NTFruu

Topornik
Gdyby tak było to byście mi wiosek nie zabierali xD ale chyba Warzyfka się nauczyły, że kilka diód nie jest warte kilkuset offów xD