Dyskusja o sytuacji na świecie 141

maciek864

Łucznik
Vardo dzisiaj o 10:08
Witam AK 4 (411|45<cfaniak> K44 Perfekt leci z małą obstawą jakbyś miał chęć go klinować, z deffówki. 100-200 ck

Niezłe traktowanie współplemieńców w tych kreskach, niech teraz jeszcze ktoś powie że nie zostali wzięci tylko na mięso armatnie XD Gratuluję poxop wysłania ludzi na rzeź ;)
 

V@rd

Lekki Kawalerzysta
Maciek, Maciek...

po pierwsze - nie ekstrapoluj mojego zachowania na zachowanie całych kresek
po drugie - czy kwestia dotyczyła Perfekta, czy dotyczyłaby Aslana, czy kogokolwiek innego - zachowałbym się tak samo
Dlaczego? Ponieważ gdy wioska jest pewna, że zostanie podbita, to w moim odczuciu lepiej jest ją podbić bez straty 4 offów, które idą z grubasami i się o siebie rozbiją, niż z tą stratą. Bazując na niedawnym zachowaniu Ciuluska mogę domniemywać, że w Wydrach takie podejście jest czymś niezrozumiałym, nie szanujecie mobila, więc pewnie i brak poszanowania dla wojska ogólnie jest na porządku dziennym. Ja jednak wybieram opcję, w której wioska trafia do AK (do kogo, to już bez znaczenia), a offy, które dzięki temu przeżyły, polecą jeszcze dziś na Was i być może pomogą zdobyć więcej wiosek :)
Błąd mój polegał tutaj na tym, iż zapomniałem, że jest to świat z odwiedzinami, więc i tak bym offów nie stracił (chyba, że Perfekt by nie zbił poparcia). Tak czy inaczej - opcja klina pozwalała mi zachować więcej offów. Im więcej grubasów by zostało ubitych, tym mniej bym musiał uciekać. Na 1-2 offy z telefonu bym pewnie dał radę.
 

Savaki

Topornik
2 miesiące mnie nie było i nic się nie zmieniło. Ak nadal tylko mocne na forum i podnieca się, że dzięki kosie marnych ludków z kartonu mamy mniejszą dominacje %, śmiesznie, śmiesznie <lol>
 

greenhause

Lekki Kawalerzysta
Daj im spokój, już im kiedyś zwracałem uwagę, że się nie bije dwóch plemion to Panowie niepełnosprytni polecieli na diody jednego plemienia+jednej osoby z innego i nawet murków nie ruszyli, ciekawe czemu, ba, jeszcze choco 4:0 ma xD
 

Trfała Ondulacja

Lekki Kawalerzysta
No nie wierzę XDDD
Proszę spojrzeć na swoje podwórko, gdzie warzywa wystrzelały się z offów i niewiele co zwojowało :D
Offy wybite, ok - diody też odbiliśmy. Cel minimum osiągnięty. Deff, który stał w wioskach obok diodek poleci na obstawy na front.

No ale nie ...AK hahahahahaha bekaaaaa choco 4:0 to jest to.