Dyskusja o sytuacji na świecie 141

• Rozpoczynający wątek DeletedUser175113
  • Data rozpoczęcia

Vardo

Lekki Kawalerzysta
Dobre brednie XD Ziomek wyciągnęliście ponad 1k wiosek z rekru i podbiliście w tydzień 70, ty udajesz? XD
Chyba Ty jednak udajesz. Podbiliśmy prawie 400 (z wyrzuconymi graczami, to ponad 400). To chyba nie jest dziwne, że odbijacie masowo diody/wioski graczy zrekrutowanych, znajdujące się w miejscach nie do obrony :) Popatrz na mapkę przed rekrutacją a teraz, jak znacznie przesunął się front. A potem zestawiaj to z "70 wioskami", wyciągniętymi z innej wypowiedzi i to przy całkowitym zignorowaniu kontekstu i realiów. Napisałem wyraźnie przecież, która strona ile podbiła. A Wy ciągle propagandę tworzycie, ciągłe wyciąganie tylko tego, co potrzebne pod tezę. I ciągle jest to tak niesamowicie banalnie sprostować.

a prawda jest taka że gracie piach i potrzebujecie rekrutacji (najgorszego gówna na 141) aby przesunąć front xD i to jeszcze ludzi po których jechaliście przez połowę tego tematu xD zamiast przychodzić i zachwycać się jacy to dobrzy jesteście powinniście się wstydzić że musicie robić coś takiego aby mieć jakąś szansę na wygraną
A najlepsze jest to że zaraz jakiś wojownik forumowy przybiegnie i zacznie gadać że to nie jest prawda xD

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trfała Ondulacja

Lekki Kawalerzysta
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Realia są takie, że to wy potrzebujecie rekrutować ponad połowę kontynentu, żeby cokolwiek ugrać, przypomnieć szyderę z waszej strony do TICK? Teraz to wasi współplemieńcy ;)

DeletedUser191920

Guest
Zakładasz, że AK mnie zrekrutowało? Ja poprostu miałem dość gry w takim plemieniu :) Sam do nich napisałem. To jaki poziom Kartony prezentowały - radni, to jeszcze nigdzie nie spotkałem. Bez Poxopa Kartony się sypią, to on trzyma projekt w kupie.

Realia są takie, że to wy potrzebujecie rekrutować ponad połowę kontynentu, żeby cokolwiek ugrać, przypomnieć szyderę z waszej strony do TICK? Teraz to wasi współplemieńcy ;)
nie zeby cos, ale z tickowe nikt w AK obecnie nie gra xD przemo skonczyl gre, a jedyne 2 ticki czyt. polnocy i victor, sa nadal u was xD
kto niby jeszcze jest tickiem ?
delux ?
mk ?
turkusowa?
moze ja ? XD

powtorze to jeszcze raz i bede powtarzal, wywalacie spoiwo z plemienia, czesc ludzi poszla za mna (czesc z sentymentu, czesc dla blaszki, czesc bo lubia kosowac, a czesc bo poprostu nie lubi ciuluska - powod sami sobie wybierzcie), a teraz placzecie o choragiewkach. powtorze to jeszcze raz - SAMI DO TEGO DOPROWADZILISCIE :D

Jezeli waszym argumentem jest, ze po wywaleniu mnie z kregu plemiennego powinienem sie honorowo skasowac. to coz....odsylam do historii i wygnanych krolow, ktorzy wracali robic powstanie :D

Ohtar1

Zwiadowca
I piszą to gracze, którzy przełamali Gołompy rekrutacją, przypomnę ...dwukrotnie mniejsze plemię bite z każdej strony XD
Wy za to od pół roku 1 front i rekrutacja lecicie bo ciezko bylo Kartony przelamac swojego czasu bite z kazdej strony. Kartony jednak nadal istnieją xD Trudno powiedziec kto jest wiekszym przegrywem :*

Poxop dobrze wiesz, że to nie tylko wina rady ale też twoja, ja twojego zachowania już po samej twojej kosie do ak komentować więcej nie będę

Zakładasz, że AK mnie zrekrutowało? Ja poprostu miałem dość gry w takim plemieniu :) Sam do nich napisałem. To jaki poziom Kartony prezentowały - radni, to jeszcze nigdzie nie spotkałem. Bez Poxopa Kartony się sypią, to on trzyma projekt w kupie.
A no to jak Ty napisałeś to Cie przecież nie zrekrutowali byczku XDD

Trfała Ondulacja

Lekki Kawalerzysta
Wy za to od pół roku 1 front i rekrutacja lecicie bo ciezko bylo Kartony przelamac swojego czasu bite z kazdej strony. Kartony jednak nadal istnieją xD Trudno powiedziec kto jest wiekszym przegrywem :*
Po co mieliśmy się męczy jak sami się przełamaliście? XDDDD Cofnij wstecz forum, pisałem że prędzej czy później sami siebie pogrążycie. Nie myliłem się

Poxop dobrze wiesz, że to nie tylko wina rady ale też twoja, ja twojego zachowania już po samej twojej kosie do ak komentować więcej nie będę
Kose to my dostalismy xDDD przypomne, ze z aslanem pogadac siadlem na discordzie jakos 00;30, a teraz zobacz grupowke z godzine wczesniej :

"chocoboms77dnia 04.11. o 23:15
Gracze o nickach:
Forgiven Des
turquoise
poxop
DeluXesss
Wrzucili zastępstwa do AK
Ich konta mają zniknąć w trybie natychmiastowym.

Kłódki na tych kontach nie obowiązują!!!
Najlepiej skupcie się na ich wioskach najbardziej w głębi nas, żeby nie zostały później niepotrzebne diody.

Wszystkie offy i karety do 48 godzin mają na nich lecieć.

Co do atakowania innych kont - piszcie do mnie na pw czy możecie danego gracza atakować"

Nawet nie zdazylem do AK dojsc i moja glowa poszla na sciecie xD