Dyskusja o sytuacji na świecie 141

• Rozpoczynający wątek DeletedUser175113
  • Data rozpoczęcia

Rafsaf

Łucznik
Kiedy w końcu te kartony znikną, kogo wy oszukujecie, chyba najbardziej samych siebie xD

Połowa(z tych co jeszcze zostali) i tak trafi do AK a druga do Bellum i bedą zwarzywiałe brokuły i nie dużo lepsze bellumy kontra reszta

Właściwie gracze tam siedzą chyba tylko dlatego że mają trudną decyzję przed sobą czy skończyć w Bellum czy w AK, w drugim wypadku wystarczy zrobić szopkę "hurr durr idę do prawdziwych kartonów ave poxop, nawracam się" zaś w pierwszym - poczekać

Ohtar1

Zwiadowca
Właściwie gracze tam siedzą chyba tylko dlatego że mają trudną decyzję przed sobą czy skończyć w Bellum czy w AK, w drugim wypadku wystarczy zrobić szopkę "hurr durr idę do prawdziwych kartonów ave poxop, nawracam się" zaś w pierwszym - poczekać
W koncu ktoś prawdę napisał :D

Vardo

Lekki Kawalerzysta
Haha sporo w tym prawdy xD Wiekszosc to na pozarcie rekrutowana zeby deffa czesc naszego stracic. Coz poxop zadbal o "prawdziwe kartony" i wyslal je na rzez xD
Proszę Cię. Popatrz sobie na te konta, poza killingiem - co zostało stracone? Diody w Waszym centrum i inne nierealne do utrzymania wioski? A teraz porównaj sobie ile w tym czasie Borsuki wiosek na froncie na rzecz AK straciły. Idąc Twoim tokiem rozumowania, wychodzi na to, że to jednak Ciulusek zabrał ludzi i rzucił ich na pożarcie. Jak już chcecie tutaj uprawiać propagandę, to niech ona chociaż nie będzie tak dramatycznie niskich lotów, którą można sprostować zwykłym odwołaniem się do statystyk.

+

VS

374 dla AK vs 292 dla k@rtonów, bellumów i borsuków. Dane z ostatnich 7 dni. Nie podliczałem jeszcze przejęć od Bellumów na rzecz AK, a kilka było :) Również nie uwzględniłem graczy, którzy wylądowali poza plemionami.

Ostatnia edycja:

DeletedUser191920

Guest
Moje konto było wyspą na morzu czerwonym XD Liczyłem że po pierwszym dniu stracę minimum połowe wsi XD

Proszę Cię. Popatrz sobie na te konta, poza killingiem - co zostało stracone? Diody w Waszym centrum i inne nierealne do utrzymania wioski? A teraz porównaj sobie ile w tym czasie Borsuki wiosek na froncie na rzecz AK straciły. Idąc Twoim tokiem rozumowania, wychodzi na to, że to jednak Ciulusek zabrał ludzi i rzucił ich na pożarcie. Jak już chcecie tutaj uprawiać propagandę, to niech ona chociaż nie będzie tak dramatycznie niskich lotów, którą można sprostować zwykłym odwołaniem się do statystyk.

+

VS

374 dla AK vs 292 dla k@rtonów, bellumów i borsuków. Dane z ostatnich 7 dni. Nie podliczałem jeszcze przejęć od Bellumów na rzecz AK, a kilka było :) Również nie uwzględniłem graczy, którzy wylądowali poza plemionami.
No jesteście 70 na plus przy kosie połowy plemienia, czym się tu chwalić? Bo na moje to żałosny wynik

DeletedUser199911

Guest
No jesteście 70 na plus przy kosie połowy plemienia, czym się tu chwalić? Bo na moje to żałosny wynik
Więc mówisz, że skosujesz lepiej? :D

70 wiosek z samych przejęć frontowych w ciągu 7 dni z jakąś marną namiastką ofensywy, która dziś była to faktycznie żałosny wynik xd
Nie licząc oczywiście tej masy wiosek o które nam się front przesunął.

Nie no, generalnie to cieszę się z waszego szczęścia, że nie straciliście większej ilości wiosek ;] Ważne to szukać pozytywów, tak trzymaj!

Ohtar1

Zwiadowca

+

VS

Ciezko sie broni majac deffa na froncie a tu sasiad wychodzi z plemienia i po kilku minutach leci ci na wsie. My nie bylismy przygotowani na taka akcje . Za to ci co przeszli juz tak . Taka jest roznica. To nie ciulusek wyciagnal ludzi do borsukow tylko poxop do AK wiec ci co traca wsie sa skrzywdzeni wlasnie przez to dzialanie. Wiec nie wiem gdzie ciulusek wystawilby swoich graczy na rzez gdy nie mial na to zadnego wplywu. Chyba ze mial kazac im isc do AK :D. To bylo oczywiste ze beda spore straty gdy kilkanascie kont przechodzi w ciagu tygodnia do wroga , musimy cofac deffa z frontu zeby sie jakos bronic przed zdrajcami + wrog ostro wali nam front.

Więc mówisz, że skosujesz lepiej? :D

70 wiosek z samych przejęć frontowych w ciągu 7 dni z jakąś marną namiastką ofensywy, która dziś była to faktycznie żałosny wynik xd
Nie licząc oczywiście tej masy wiosek o które nam się front przesunął.

Nie no, generalnie to cieszę się z waszego szczęścia, że nie straciliście większej ilości wiosek ;] Ważne to szukać pozytywów, tak trzymaj!
Ale Ty dzban jesteś XD
Weź się jeszcze pochwal, że gołebię dalej jecie i olewacie front z AK. Typowy karton, śmiech na sali
Dobre brednie XD Ziomek wyciągnęliście ponad 1k wiosek z rekru i podbiliście w tydzień 70, ty udajesz? XD