Dyskusja o sytuacji na świecie 139

DeletedUser149279

Guest
Nie Atomy, Atomy to dobre plemię, prowadzone przez Onehita. ZGR miało z nimi fuzjować, dlatego powstały 2 kolejne człony "AT". Nie są one połączone z głównym członem atomów niczym poza nazwą. Robert zaczął pajacować i jedyne co mu się należy to <pewna część ciała> do tyłka i do buzi na pożegnanie z tym światem.

Jak cos to bylem nietrzezwy jak to pisalem. Onehit to tez sciek xD

DeletedUser149279

Guest
Tak na zakonczenie bo to moj ostatni post na forum o tym swiecie bo najzwyczajniej mi sie nie chce. Gratuluje onehit, przegrales swiat tylko po to zeby przez chwile byc krolem polnocy o ktorym tyle gadales na poczatku. Licze ze przypna Ci blaszke za to (moze specjalnie dla Ciebie wymysla) zanim miski was zjada. Miski wlasnie wygraly swiat bo jedyna opcja ktora miala szanse z nimi powalczyc na ten moment znika na rzecz walki o kontrols. Dorzucmy do tego RobertaWeterana ktory bedzie jechany na prawie kazdym swiecie na ktorym sie pojawi za swoje zagrywki. Zycze powodzenia NN zeby utrzymali sie jak najdluzej i pobawili sie na swiecie moze uda im sie z nimi troche pomeczyc.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Frezee

Ciężki Kawalerzysta
No bawi mnie to niezmiernie jak kijek trzymacie w tyłkach :)
chociaż Grzybiarz to chyba trzyma jeszcze Zaskocza <shrug>

300 dni świata jeszcze a wy juz sie poddajecie XD

DeletedUser198055

Guest
nie żebym coś miał narzucać, proponować, ale to ostatni gwizdek na stworzenie wielkiej koalicji przeciwko Miśkom. W innym przypadku losy świata szybko się rozstrzygną.

wgl jak to brzmi...wielka koalicja xD

----
39 strona a Wy dalej spinacie pupę do siebie :>

DeletedUser153359

Guest
Kto ustala 45 dniowe wypowiedzenia :D?
Ten sam typ jełopa co ustala 3-dniowe. :D
Jak cos to bylem nietrzezwy jak to pisalem. Onehit to tez sciek xD
Najlepsze jest to ile razy pisałem że tak będzie, i ile razy wyciągałem syfy że at planuje na was kose, ale zaskocz uparcie uważał że wszystko jest ok i do tego nie dojdzie, bo przecież on ma po swojej stronie Zaffikosa i całe PLEMIE gra pod was <oh wait>. Mogliście spokojnie wraz z kf kiedy to jeszcze miało przewagę wioskowa nad at z nimi walczyć, i tych już by nie było, ale woleliście kombinować. Prawda jest taka że wasze plemiona były siebie warte. Wy czekaliście aby wbić kose at, at czekało aby wbić kose wam. Po tym jak Zaffikos zniknął, i nie było na zachodzie plemienia które grałoby w 100% pod was, straciliście swoja wartość. Został wam jeden argument w postaci "miski", ale ten był tak samo zabawny jak nieudolne kombinatorstwo i krętactwo zaskocza. <hahaha>

DeletedUser146728

Guest
Swierzby z atomu dzis sprzedaly nam kose mimo 45 dniowego okresu wypowiedzenia leca ataki :)
Pomijajac ze sa zerem totalnym ze nie dotrzymuja warunkow to chce zobaczyc jak po walce z nami miski z dk spuszcza im manto. Alez to bedzie piekny widok.

Zenujace plemie. Gracze nie odstaja skoro godza sie na sprzedanie kosy sojusznikom :)
Czyli co? Skreslasz kurki ze sceny? ;d DK? To tylko przydupasy Miskow. Gracze bylego SZEF, ktore osralo sie na wiesc o wojnie z misiami, ba w DK rzadzi PanDa pojechana wlasnie przez szefostwo heuheu xD

DeletedUser199132

Guest
W DK MXRACER podobno ma kontrolę z prawami więc raczej miski tam rządzą.

Taka prawda że ATOM do końca kosy nie sprzedał... Czemu? Wypowiem się jutro..

Co do przegranego już świata to weźcie się... Świat ledwo wystartował i już Miski wygrały;) .. Trochę walki i ambicji...

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Takiej ambicji ktora kaze ci kosowac innych zeby wygrac? Bo chcesz udowodnic ze potrafisz prowadzic plemie? Za taka ambicje dziekuje xD

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
W DK MXRACER podobno ma kontrolę z prawami więc raczej miski tam rządzą.

Taka prawda że ATOM do końca kosy nie sprzedał... Czemu? Wypowiem się jutro..

Co do przegranego już świata to weźcie się... Świat ledwo wystartował i już Miski wygrały;) .. Trochę walki i ambicji...

Atom do konca kosy nie sprzedal xddd

Tlumacz sie tlumacz. Jedyne kto ci uwierzy to ten lamus frezee

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
Sojusznik Ekipa404!
Wróg ATOM
Zgrana paczka
!ATOM!
Zgrana Paczka...
Zgrana Paczka.
Tytuł To nie kosa
Start dzisiaj o 00:24:59
Koniec ---
Trwanie 7:17:29
Wątek na forum
Wyjaśnienie
To nie kosa... Tylko odpowiedź na nią

Powodzenia i z ogromnym żalem wypowiadamy wojnę.

Niech wygra lepszy

To nie kosa xddddd
To tak jak powiedziec komus zeby nie myslal o kolorze niebieskim a on i tak pomysli o niebieskim xd

Onehitoutdead nyku robertweteran kamill90
Warto zapamietac nicki kosiarzy.

Btw w wojnie 1 0 xd

Smerfiko

Chłop
Byczos póki co to utwierdzsz mnie w przekonaniu że sam żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, mało wiesz na temat dyplo i sytuacji która zaistniała, z onehit nie jesteśmy kolegami i żadnego kontaktu nigdy nie mieliśmy. Co do ugadywania się z wrogiem "AT" na sojusznika/pon "ez404'' to było dokładnie na odwrót, cały czas od początku świata chciałem walczyć na AT, jeszcze przed wypowiedzeniem PoNu przez właśnie ez404 a nie kf do którego nakłoniło ich właśnie AT, pisałem im że my ich nie zaatakujemy w wojnie tylko AT chce nas wciągnąc w wojne na ez404 takim podstępem który zresztą im wyszedł. Ez404 mimo sojuszu i koalicji od początku świata praktycznie na sam koniec posłuchało AT wypowedzieli nam PoN i nas zaatakowali, a skończyło się tak że teraz AT będzie atakować ez404, Sami się pogubili w swoich krętactwach, mogli mieć sojusznika przez 95% czasu tego świata przeciwko AT to woleli rozbierać OSP i ciągle kręcić razem z Tobą i Zyffikosem, widzimy jak wszyscy na tym skończyli hahaha <hahaha><hahaha><hahaha><hahaha>

Zyfikosa już nie ma, Ciebie też nie ma no i ez404 też nie będzie niedługo, a wszystko dlatego że zostaliście ograni jak dzieci przez Onehitudead, mimo jego reputacji i zagrywek coś tam jednak umie w dyplo hmm

Pozdrawiam, trochę mi jest was żal <lol><lol><lol>

@Down Byczos Nie jesteśmy rozbierani przez ezy tylko prowadzimy z Nimi wojnę która sami wypowiedzieli nam, po drugie wbiliśmy top 1 RO Plemion i Ezy właśnie parę dni przed końcem wypowiedzenia PoNu przez zgr potracili na nas sporo Offów, no bardzo mądrze muszę przyznać, gdzie dalej z deffem dobrze stoimy haha <hahaha><hahaha>.

Możesz dalej zaklinać rzeczywistość i żyć w swoim świecie, ale faktów nie oszukasz prawda obroni się sama. Póki co KF stoi mocno mimo dużych strat terytorialnych :).
Popatrz na sytuacje na kontynencie i historie naszą. Jak mniejszą siła ciągle walczymy i opieramy się dużo większym, lepiej zgranym, aktywniejszym przeciwnikom. To chyba o nas świadczy nie najgorzej co ??
O to już dzisiaj się stało hmm, ale zbieg okoliczności. Krętactwo ma krótkie nogi, niestety muszę poprzeć tutaj Onehitudead mając takiego sojusznika z taką reputacją jak ez404 to nie wiadomo czy lepiej was mieć za sojusznika czy za wroga. Jak miśki doszły by tutaj z wioskami kto wie czy Zaskocze by się z nimi nie ugadał i nie wbił kosy AT. Moim zdaniem patrząc na reputację taki ruch ma duży sens, nie jest to typowa kosa, ten kto mieczem wojuje ten od miecza ginie <nonono><nonono>
Lepiej stracić czas i spróbować was szybko rozbić, niż resztę świata użerać się z wami i brać was pod uwagę zawsze.
Nie żebym tego nie przewidział parę tyg temu jak nam wypowiadaliście Pona/Sojusz <lol><lol><lol>, sami postawiliście nas po stronie AT mimo że walczyliśmy z nimi od początku świata a wy cały świat nie chcieliście tego zrobić i na końcu takie coś <luzik><luzik><luzik>

Ciekawe jak będzie walczyć niesławne ez404, czy szybki rozpad i przejście do przeciwnika a może zaciekła długotrwała walka hmm. Macie pole do popisu no i zapiszecie kolejną, jedną z wielu kart Historii tego świata.
Koniec końców najciekawsze momenty spędzone na Plemionach to właśnie wojny/walka, a nie krętactwa, śmiesznie ułożone dyplo, napinanie się na każdym kroku i spokojny rozwój przez xxxx tygodni/miesięcy. Żeby później ewentualnie w parę dni/tygodni słabej walki na koniec przegrać lub dojść do wroga i co poniektórzy zostaną rozebrani jak ostatnie nooby. Doprawdy trochę jak w cyrku, zamiast profesjonalnych Klaunów to mamy na scenie ich imitacje <lol><lol><lol>

Jedno wiem ez404 w takiej postaci czytaj ZaskoczeCie jest tam Wodzem Naczelnym nie może przetrwać, tak z miśkami nie wygra nikt. Musicie się szybko rozpaść i ruszamy z tą 'Wielką Koalicją" przeciwko Miśki. Inaczej tego świata nie widzę hmm.

Co do miśków pewnie nie jeden to przeczyta, Deff na front ciągle w produkcji niedługo się zobaczymy <przytul><przytul><przytul>

Pozdrawiam i życzę udanych bojów <boks><boks><boks>
.

.

@Down ZbieramGrzyby Jesteśmy tak ciency że nie mieliśmy chwili wytknienia przez cały świat od początku a mimo to stoimy, W przeciwieństwie do was rozbieranie innego plemienia i bezpieczna gra przez cały świat.
Jesteś kolejnym Klaunem w tym przedstawieniu, poszczekasz poszczekasz a karawana będzie jechać dalej <cisza><cisza><cisza>
Osp to nie był przeciwnik, rozebraliście go razem z Zyffikos/Plemię zamiast razem pójść na AT kiedy była do tego dogodna sytuacja. Z Errorami bardzo szybka Fuzja, teraz dopiero będziecie mieli okazję coś powalczyć po tylu tygodniach istnienia świata hmm
Wychodzi na to że AT rozegrało wszystkich dyplomatycznie na naszej ćwiartce, taka jest prawda i nikt tego nie zmieni <cisza><cisza><cisza>

Ostatnia edycja:

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
Smerfiko ty i ta twoja wielka koalicja..

Gdyby nie bylo was tak duzo to wszystkie te 3 plemiona bysmy pojedynczo poskladali bo jestescie ciency jak kielbasa podwawelska.
Okresy wypowiedzenia byly dotrzymywane zawsze. Owszem wyraznie mowilem u nas na forum ze nie mozemy zmieniac stron ot tak ale to nie jest kosa bo dotrzymalismy okresu wypowiedzenia w przeciwienstwie do lamusów z atomu. A ZGR to juz wogole parodia plemienia.. Lamali wszystkie zasady paktu o nieagresji jakie tylko sie dalo a teraz w wojnie jest 5 1 dla nas z nimi..
Z kf z 11-1 jak sie nie myle..

Jest was masa ale jestescie slabi i miski was pojada bez wazeliny i chwala im za to ze pojada kosiarzy z at :)

Up. Tak my tylko siedzielismy na obrzezach i opalalismy sie. Pierwsze wojna z error ktora szybko sie skonczyla, potem wojna z osp i calkowite ich zniszczenie, potem wojna z wami, on i zgr i teraz jeszcze atom dolaczyl. Nisko upadliscie jak probujecie robic z kosiarzy "sprawidliwych".

Ostatnia edycja:

CzysteZło

Pikinier
przecież onehit to ściek i każdy to wie, na 137 zmienił szybko front na art i tak szybko skończył grę skamląc i plącząc , że jednak popełnił błąd i chciałby wrócić na stare śmieci , zobaczymy co z nami ugrają , widać że było to planowane od dłuższego czasu i trochę namieszali w głowie zaskocze ale każdy popełnia błędy, kalafiory które im teraz zaufały mogą za jakiś czas znowu spodziewać się kosy .

a kosa ze strony AT była mocno zauważalna bo w naszym wypadku gdy atakowaliśmy ZGR to poczekaliśmy do wcześniej umówionego końca paktu, at zaczęło ataki jak paliliśmy się na niebiesko .

DeletedUser199132

Guest
Czuje się już trochę jak miski. Wszyscy wiedzą więcej niż ja sam
Ile macie w sobie farmazonu to nie pojęte.
Pierwszy raz muszę przyznać Smerfowi rację...
Przestańcie płakać tylko walczcie ;)

DeletedUser196478

Guest
No to i ja się wypowiem po tak długiej przerwie od FO.
My nie płaczemy, wręcz przeciwnie możemy walczyć. Łatwo nie będziecie mieli. Grzyb 11-1 w wojnie z KF to jest po wypowiedzeniu oficjalnej wojny, ogólnie to jest 20-1 około czyli zrobiliśmy taki sam wynik w tydzień co AT w ponad 1,5 miesiąca. To pokazuje nasz potencjał, nasze umiejętności i organizację.

Co do kosy ze strony AT. TAK TO JEST KOSA. I jeszcze onehit mi mówi przez tel "chyba nie sądziłeś że zostanie dotrzymany 45 dniowy okres wypowiedzenia". Człowieku chyba po to się podpisuje umowę by się jej trzymać. Dużo bym mógł na Wasz temat powiedzieć ale nie będę. Nie chcę się bawić w potyczki słowne. Spaliliście się jako plemie, a Ty jako wódz. Nie sądzę by się znalazło jakieś sensowne plemię które by chciało coś z Wami w przyszłości podpisać na tym i innych światach po tej zagrywce. No chyba że mówimy o dennych kalafiorach lub noobskim ZGR.

W każdym bądź razie my żadnej kosy nie wbiliśmy więc nie wiem czemu ta wojna ma takie uzasadnienie.. Nie wiem co Ci ten nyku, Twój "doradca" nagadał ale ma nierówno pod sufitem wychodzi na to. Z resztą walczmy, zobaczymy co Wasza masa potrafi, bo jak na razie nie widzę w waszych działaniach zbrojnych żadnej logiki.

CzysteZło

Pikinier
nikt nie płacze bo po onehicie można było się tego spodziewać wiec trochę do tego się przygotowaliśmy <cfaniak> ale przeraza mnie trochę twoje ograniczenie umysłowe skoro ty nadal nie widzisz w tym kosy <glaszcze> co wam szkodzi przyznać się ze po prostu walicie kose i tyle, to ty dalej w zaparte że to nie kosa to co to jest ?

Frezee

Ciężki Kawalerzysta
Gratuluje ArcioKMaster ,że nawet ten ściek Zaskocze z jaskini wyszedł żeby popłakać jak został skrzywdzony XD

Jak chcesz załatwię ci sojka z nami ^^

Należała wam sie kosa :)
Więc świetnie mi sie czyta jak próbujecie na litośc zabrać Atom pisząc ze juz wygraliśmy XD

ZbieramGrzyby

Lekki Kawalerzysta
Ruszylismy tu 4fun i nie bedziemy plakac jak padniemy ale wielu graczy poslemy do piachu.