Dyskusja o sytuacji na świecie 139

Kartoniarka

Pikinier
Rada Atomów a w szczególności onehit to zbieranina niedoświadczonych imbecyli, którzy za jedyny argument w dyskusji mają "Są skargi na Ciebie więc nie masz prawa tutaj się wypowiadać". Onehit zorganizował mi rozbiórkę, bo uważał, że jestem skłonny do kretowania podczas, gdy jako jedyny opisywałem im ich najdrobniejsze błędy. Ale co tam, on jest BOGIEM i ma w dupie to co inni piszą. Podpiera się kłamstwami i się ich trzyma okłamując samego siebie. Zamiast przystać na propozycję rozwiązania sporu między mną a nim on mi pisze, że nie mam i tak nic sensownego do powiedzenia, podczas, gdy jego intelekt równa się kijowi od mopa i jedynie co umie zrobić to zorganizować siłowa rozbiórkę, ponieważ ktoś poniżej rady ma większe poparcie niż rada (tak onehitku kochany, ja mam informacje co się u was dzieje od połowy plemienia i twoje stwierdzenia, że 3/4 plemienia ma na mnie skargi są totalnie wyssane z palca).

Onehit jest po prostu szkodnikiem, który zostanie zgwałcony przez własne kłamstwa czego mu życzę, ze względu na fakt, iż nie potrafi w ogóle rozmawiać z graczami plemienia, którzy grają z nim pierwszy raz ;] Co robi z graczami, którzy się starają a mają małe doświadczenie? ROZBIERAJĄ ZAMIAST DAĆ SZANSĘ XDDDDDD Co więcej podpisał PON z Kalafiorami, gdzie byli już praktycznie zmieceni i zapowiedział wojnę z innym plemieniem. Co z tego wyszło? Gówno. Skłamali i zaczęli między sobą rozmawiać w tej śmiesznej radzie, aby zrobić kose innemu plemieniu ;)

Onehit wyzywa ludzi, którzy kretują, robią kosy, a sam jest pieprzoną żmiją, która szuka tylko najkorzystniejszej opcji dla NIEGO, nie dla plemienia.

Nastawienie rady do graczy plemienia w Atomach działa na takiej zasadzie: Wszystko trzymają w tajemnicy, o niczym nie informują graczy, a potem się dziwią że mają wąty xD Wpierdalają darmy nie dając praktycznie niczego innym (lub resztki), a potem maja pretensje do słabszych graczy lub będących pod koniec tabeli, że nic nie robią i nie przejmują.

Naprawdę, życzę, aby w tym plemieniu prowadzonym przez stado imbecyli znalazły się osoby, które je po prostu zniszczą, aby rada się wreszcie doigrała :p

aszxqw92

Zwiadowca
Z tym podbijaniem kolejnych wiosek to jak ktoś ma chęci podbija barbke, rozwija ją i pkt przychodzą.
Darmy się podbija tylko po to żeby siedzieć w topce jak ja i udawać że się potrafi coś grać :)

DeletedUser199132

Guest
Spójrz ile mam osób w plemieniu mających 0 doświadczenie i mało pkt. Daje szansę,uczę i pokazuje. Darm oddałem od cholery ,a tym bardziej że miałem z 10 własnych wyhodowanych na zastach lub kolega rozwijał. Co zrobiłem? Wziąłem 1 z 10 a resztę oddałem. Faktycznie rada bierze wszystko dla siebie. Organizowane akcje tak aby każdy został nagrodzony. Ja z Tobą nie będę nawet dyskutował bo tam nic nie wiesz i nie wypowiadaj kłamstw bo są wyssane wraz z palca. Byłeś trudnym graczem jak wszystkich znanym HELIDONS AKA BYCZOS,który został tak samo potraktowany jak Ty - rozebrany siłowo. Rozmawiałem z tobą parokrotnie i dalej robiłeś samowolkę. U mnie jest dyktatura,a nie co chcę to robię.
Dzięki ogryzek i do zobaczenia na innym świecie mam nadzieję,że mnie przejmiesz.

edit

co do tych przejmowanych wiosek to był zakaz fakt. Ze względu na akcję na KF,które przejmowaliśmy każdego dnia.Każdy gruby był potrzebny. No to faktycznie...

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Smerfiko

Chłop
Widzę Lord Ogryzek że byłeś wcześniej w Royal i przeszedłeś do Atom. Trzeba było tego nie robić teraz masz za swoje, powiedzmy, ale to wina bardziej Pastucha niż Twoja pewnie. To był jego błąd dogadać się z Atom ale to stare dzieje.
Widzisz jaką reputację ma onehit, winisz go za to że postąpił zgodnie z tym jaki jest. Trzeba było walczyć do końca i zginąć jako Royalista, niż w taki sposób rozebrany jak ostatni noob. Nie wiem czy bardziej mi żal Ciebie czy Onehita za to jaki jest <nonono><nonono><nonono><nonono>

Koniec końców jesteś tylko graczem więc łap tutaj huga <przytul><przytul><przytul> haha

@Down Onehit

Smerfiko Ty kolejny z WIELKĄ KOALICJĄ XD...
Ogryzek to był koleszka Sir Kinga,Lorda Rzepki którzy nas zdradzili i kretowali. Faktycznie Royalista - jedyne co mogę przyznać.
Na szczęście Ty nie masz nic do powiedzenia bo załatwiłem Ci wielkie out z rady KF :p
Pastuch z łysolem dogadali fuzję bo wiedzieli,że mają pograne. Wyniszczylibyśmy się nawzajem,aby potem KF mogło sobię wykrwawione plemię przejmować...
Tak więc SMERF,OGRYZEK stwórzcie swoje plemię i rządźcie nim jak chcecie a nie wtykacie nosy w nieswoje dzieło i poświęcony czas.

Jakie out z rady, weź się otrząśnij, Ja to KF a KF to ja i na tym świecie się to nie zmieni <luzik><luzik><luzik>

Póki co to Twój szpieg Osmiornica już drugi raz wyleciał właśnie wczoraj, z rady, daliśmy mu szanse na początku i po zdradzie kolejną <szampan><szampan> cóż hmm <hahaha><hahaha><hahaha> <hahaha><hahaha><hahaha> <hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha>

Ostatnia edycja:

DeletedUser199132

Guest
Smerfiko Ty kolejny z WIELKĄ KOALICJĄ XD...
Ogryzek to był koleszka Sir Kinga,Lorda Rzepki którzy nas zdradzili i kretowali. Faktycznie Royalista - jedyne co mogę przyznać.
Na szczęście Ty nie masz nic do powiedzenia bo załatwiłem Ci wielkie out z rady KF :p
Pastuch z łysolem dogadali fuzję bo wiedzieli,że mają pograne. Wyniszczylibyśmy się nawzajem,aby potem KF mogło sobię wykrwawione plemię przejmować...
Tak więc SMERF,OGRYZEK stwórzcie swoje plemię i rządźcie nim jak chcecie a nie wtykacie nosy w nieswoje dzieło i poświęcony czas.

Kartoniarka

Pikinier
Widzę Lord Ogryzek że byłeś wcześniej w Royal i przeszedłeś do Atom. Trzeba było tego nie robić teraz masz za swoje, powiedzmy, ale to wina bardziej Pastucha niż Twoja pewnie. To był jego błąd dogadać się z Atom ale to stare dzieje.
Widzisz jaką reputację ma onehit, winisz go za to że postąpił zgodnie z tym jaki jest. Trzeba było walczyć do końca i zginąć jako Royalista, niż w taki sposób rozebrany jak ostatni noob. Nie wiem czy bardziej mi żal Ciebie czy Onehita za to jaki jest <nonono><nonono><nonono><nonono>

Koniec końców jesteś tylko graczem więc łap tutaj huga <przytul><przytul><przytul> haha

@Down Onehit

Jakie out z rady, weź się otrząśnij, Ja to KF a KF to ja i na tym świecie się to nie zmieni <luzik><luzik><luzik>

Póki co to Twój szpieg Osmiornica już drugi raz wyleciał właśnie wczoraj, z rady, daliśmy mu szanse na początku i po zdradzie kolejną <szampan><szampan> cóż hmm <hahaha><hahaha><hahaha> <hahaha><hahaha><hahaha> <hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha>

Niestety nie dało się z nimi walczyć, bo akurat zrobili tą akcję w momencie kiedy miałem obóz związany ze studiami (o czym wiedzieli :)). Z telefonu dużo bym nie zrobił, a i tak nie miałem czasu na takie rzeczy.

DeletedUser63471

Guest
ciuś ciuś.. XD
Mi tam pasuje, że kolejne możliwości rozwoju lub dostania wpierdzielu się otwierają. Brawo :p

DeletedUser153359

Guest
Rada Atomów a w szczególności onehit to zbieranina niedoświadczonych imbecyli, którzy za jedyny argument w dyskusji mają "Są skargi na Ciebie więc nie masz prawa tutaj się wypowiadać". Onehit zorganizował mi rozbiórkę, bo uważał, że jestem skłonny do kretowania podczas, gdy jako jedyny opisywałem im ich najdrobniejsze błędy. Ale co tam, on jest BOGIEM i ma w dupie to co inni piszą. Podpiera się kłamstwami i się ich trzyma okłamując samego siebie. Zamiast przystać na propozycję rozwiązania sporu między mną a nim on mi pisze, że nie mam i tak nic sensownego do powiedzenia, podczas, gdy jego intelekt równa się kijowi od mopa i jedynie co umie zrobić to zorganizować siłowa rozbiórkę, ponieważ ktoś poniżej rady ma większe poparcie niż rada (tak onehitku kochany, ja mam informacje co się u was dzieje od połowy plemienia i twoje stwierdzenia, że 3/4 plemienia ma na mnie skargi są totalnie wyssane z palca).

Onehit jest po prostu szkodnikiem, który zostanie zgwałcony przez własne kłamstwa czego mu życzę, ze względu na fakt, iż nie potrafi w ogóle rozmawiać z graczami plemienia, którzy grają z nim pierwszy raz ;] Co robi z graczami, którzy się starają a mają małe doświadczenie? ROZBIERAJĄ ZAMIAST DAĆ SZANSĘ XDDDDDD Co więcej podpisał PON z Kalafiorami, gdzie byli już praktycznie zmieceni i zapowiedział wojnę z innym plemieniem. Co z tego wyszło? Gówno. Skłamali i zaczęli między sobą rozmawiać w tej śmiesznej radzie, aby zrobić kose innemu plemieniu ;)

Onehit wyzywa ludzi, którzy kretują, robią kosy, a sam jest pieprzoną żmiją, która szuka tylko najkorzystniejszej opcji dla NIEGO, nie dla plemienia.

Nastawienie rady do graczy plemienia w Atomach działa na takiej zasadzie: Wszystko trzymają w tajemnicy, o niczym nie informują graczy, a potem się dziwią że mają wąty xD Wpierdalają darmy nie dając praktycznie niczego innym (lub resztki), a potem maja pretensje do słabszych graczy lub będących pod koniec tabeli, że nic nie robią i nie przejmują.

Naprawdę, życzę, aby w tym plemieniu prowadzonym przez stado imbecyli znalazły się osoby, które je po prostu zniszczą, aby rada się wreszcie doigrała :p
Jak do nich przechodziliście pisałem wam że tak to sie skonczy. Byles ostatnim graczem royal ktory zostal im do rozebrania, a sama rozbiorka byla juz planowana od dawna. xD onehit jest zdrajca bez krzty umiejetnosci poslugiwania sie mozgiem i nawet nie orientuje sie co przez jego kombinatorstwo wyprawia sie wewnatrz jego plemienia i jak to sie dla niego skonczy. :D

@ArcioKMaster zeby zarzadzic "rozbiorke silowa" dla mnie to najpierw na ktores z twoich 20stu blagan o dolaczenie musialbym sie zgodzic. Nie wspominajac o fakcie ze gdyby nie ataki od 404 i kf nie stracilbym na wasza rzecz nawet 1 wioski. Niezle sie popisaliscie szczegolnie pierwszego dnia dogrywajac grube z roznych czlonow na tym swiecie rozbijajac sie sami o siebie. :D

DeletedUser199132

Guest
Jak do nich przechodziliście pisałem wam że tak to sie skonczy. Byles ostatnim graczem royal ktory zostal im do rozebrania, a sama rozbiorka byla juz planowana od dawna. xD onehit jest zdrajca bez krzty umiejetnosci poslugiwania sie mozgiem i nawet nie orientuje sie co przez jego kombinatorstwo wyprawia sie wewnatrz jego plemienia i jak to sie dla niego skonczy. :D

@ArcioKMaster zeby zarzadzic "rozbiorke silowa" dla mnie to najpierw na ktores z twoich 20stu blagan o dolaczenie musialbym sie zgodzic. Nie wspominajac o fakcie ze gdyby nie ataki od 404 i kf nie stracilbym na wasza rzecz nawet 1 wioski. Niezle sie popisaliscie szczegolnie pierwszego dnia dogrywajac grube z roznych czlonow na tym swiecie rozbijajac sie sami o siebie. :D

Na moją prośbe zostałeś wyrzucony z KF. EZ ani Plemię Cię nie wzięło również na moją prośba. Byłeś kretem i łakiem i będziesz. Ponoć nie kretujesz a zaskoczowi wyciągałes info jak dziecko cukierka z torby:)

Akcja na Ciebie była ustalona a nie jakieś rozbitki więc nie gadaj bo człon południowy nie wysłał na Ciebie nawet fejka krętaczu ;)

Pisałem o rekru do Ciebie raz gdy miałeś 600 pkt. Drugi raz jak byłeś na liście fuzji. Naucz się matole liczyć. Ciekawe kto załatwił Ci brak plemienia nie ? Panie kreciku :) mówiłem że znikniesz i tego dopilnowałem

3 maj się krecik

Gdybym nie usuwał starych wiadomości to pokazalbym fajne rzeczy związane z Tobą.
Gdybym Cie chciał wziąć to mój warunek dotyczący fuzji z KF ( nie doszlo do niej) nie byłby rozbiorem Ciebie xd...

DeletedUser153359

Guest
Kogo ty probujesz oklamywac? Samego siebie? xD Jedyne co na prosbe zaskocza zrobilem bylo zastopowanie fuzji z wami, ale to tylko dlatego ze bylo mi to na reke a on mi w zamian dal sporo info. :D

Popros wspolemiencow by ci rapki poprzesylali bo tak ta akcje rospisaliscie ze wiecej sami sobie rozbiliscie niz ja wam, + te okragle 0 przejec. :D

Z plemienia z tego co kojarze odszedlem sam. Mialem nawet propozycje od zaskocza by isc wtedy do niego ale w zyciu bym nie gral ze sciekiem twojego pokroju i mu odmowilem a on z placzem polecial do zaffikosa, wiec znowu nic tu nawet nie miales do powiedzenia, tak samo jak jakies warunki o moich rozbiorkach ktore wyciagasz z pupy. xD

Zabawne ze ty wciaz udajesz ze cosmasz do powiedzenia na swojej cwiartce, a od dawna kazdy wykorzystuje ciebie. :D Jak to przystalo na zdrajcow. Myslisz ze cos znaczysz. xD

koriv

Lekki Kawalerzysta
Byczossssss, a dlaczego Ty masz az tyle w buzi a tak malo w punktach? :D Tak podsumuje, kiedys mi sie wydawales rozsadnym gosciem, a teraz, spinasz sie z noobami, ktorzy w przeszlosci (znalem Twoje umiejetnosci) zjadalbys jak pacman :D Spadles do tej kategorii to przykre. Pogadajmy o czyms przyjemniejszym. Duzo sie dzieje na zachodzie, ale sie wstydze :p
Na zachecenie :D
Jejku moje urle nie dzialaja....
ACDC - THUNDERSTRUCK sluchac!!!!
EDIT:
Mam kogo cisnac...
@Ojciec dzieci neo, czy jak cie tam nazywaja bez Gazdy jestes golusienka panienka, niby cos mowisz, ale łono dalej kazdemu dostepne :p

@lazander, mam nadzieje ze nie zepsujesz nazwe plemienia, ktore S.A.R.T.H mocno wypracowal 4 swiatami. Probowales chyba 2x tyle. Sprobuj chinczyka moze tam ci sie uda, bo mimo korzystnego polozenia ty dalej na bledach sie nie uczysz :p

Smerfiko

Chłop
Zgadzam się z przedmówcą.
Byczos proponuje Ci żebyś na następnym świecie doszedł do jednego Plemienia i grał w nim bez krętactw, oddany na 100%. Wyjdzie Ci to na dobre,
Zostałeś rozebrany podobnie jak Lord Ogryzek, jak ostatni noob hmm. Tak kończy weteran gry po tylu latach?? Mimo że umiesz grać w Plemiona <boks><boks><boks><boks>
Zamiast pobawić się i czerpać przyjemność , fajnie powalczyć z przeciwnikiem przy wsparciu plemienia. Mogło tak właśnie być
Ja do Ciebie nic nie mam<piwo><piwo>, nie miałem nawet żadnego wpływu na decyzję o Twojej rozbiórce, pewnie jest tak jak onehit napisał i on Ci to załatwił hmm

DeletedUser153359

Guest
Byczossssss, a dlaczego Ty masz az tyle w buzi a tak malo w punktach? :D Tak podsumuje, kiedys mi sie wydawales rozsadnym gosciem, a teraz, spinasz sie z noobami, ktorzy w przeszlosci (znalem Twoje umiejetnosci) zjadalbys jak pacman :D Spadles do tej kategorii to przykre. Pogadajmy o czyms przyjemniejszym. Duzo sie dzieje na zachodzie, ale sie wstydze :p
Na zachecenie :D
Jejku moje urle nie dzialaja....
ACDC - THUNDERSTRUCK sluchac!!!!
Aj tam bez przesady, lubię się spinać, kiedy jeszcze sam prowadziłem plemię to nie mogłem, a teraz ile dusza zapragnie, wiec nawet taki onehit z wyobraźnia zdolna do tworzenia własnego wyimaginowanego świata jest ok. :D

Zgadzam się z przedmówcą.
Byczos proponuje Ci żebyś na następnym świecie doszedł do jednego Plemienia i grał w nim bez krętactw, oddany na 100%. Wyjdzie Ci to na dobre,
Zostałeś rozebrany podobnie jak Lord Ogryzek, jak ostatni noob hmm. Tak kończy weteran gry po tylu latach?? Mimo że umiesz grać w Plemiona <boks><boks><boks><boks>
Zamiast pobawić się i czerpać przyjemność , fajnie powalczyć z przeciwnikiem przy wsparciu plemienia. Mogło tak właśnie być
Ja do Ciebie nic nie mam<piwo><piwo>, nie miałem nawet żadnego wpływu na decyzję o Twojej rozbiórce, pewnie jest tak jak onehit napisał i on Ci to załatwił hmm
Krętactwa to robiliście wy, bo tylko tak nazwiesz ugadywanie się ze swoim wrogiem na jego sojusznika. :D Ja chciałem grać z wami do końca póki to była gra, a nie wegetowanie i kiedy każdego dnia traciło się po kilka wiosek na rzecz wroga, a jedyne o czym radni myśleli to "wielka koalicja"<hahaha>; ciekawe co wam z niej przyszło. Najzabawniejsze ze pona z at macie, a ich ścisły sojusznik was przejmuje, pomyślmy czemu, aaa no tak bo tak został podzielony teren, a dla at na rękę jest ze ez404 wolniej się rozwija. <sciana>
Jakbym siedział u was to nawet bym w życiu tej "rozbiorki" w która tak wierzysz ze swoim kolega nie dostał, bo jej nie było i dobrze o tym wiemy. :* Tylko miałem szacunek do samego siebie by nie wtrącać się w to co narobiliście na północnym wschodzie i odchodząc wiedziałem co będzie dalej i jakoś nie zal mi tego, nawet się ciesze bo w jeden dzień sam zrobiłem więcej szkód dla at niż cale twoje kf w miesiąc. <piwo>