Dyskusja o sytuacji na świecie 136

boh12prawdziwy

Łucznik
Jak spidi 32 i elli38 zaczeli kraść zarezerwowane wioski a do tego fejkował mnie astronom i jeszcze ktoś to jakoś zignorowałem, spidi i elli to dwójka amatorów co klikają z telefonu. Natomiast jak gordi zaczął mnie atakować przy moralach 59 to pomyślałem, że po prostu wojna się skończyła a chłop nie ma co zrobić z wojakami:) cóż mój błąd ;P

Achilles79

Chłop
Tu przyznam Ci racje, poziom w PzP jest zdecydowanie jednym z najniższych na tym świecie.
Nie bez powodu oddali 70 pól ode mnie na zachód kobrze, jedną czy dwie perełki może się znajdzie ale to tylko kwestia czasu zanim ich rozbiorą do zera i wcielą w kobre

boh12prawdziwy

Łucznik
PzP to akurat mnóstwo niedzielnych grajków/nowych graczy. Dobrych graczy tam można policzyć na palcach jednej ręki, rada leniwa a jak ktoś usunął mój post o froncie (osoby obok was strasznie leniwie wtedy już w maju grały) to został usunięty, więc oddałem wioski

Uprzedzając, nie twierdzę, że ja grałem dobrze, ale no kurde to był mój pierwszy świat na którym miałem więcej niż kilka wiosek xD

całkiem nieźle ta Kobra wygląda, nawet NWO nie ma w topce które tak jest atakowane i tak przegrywa. połowa miesiąca i 500 wiose straty to tak troche słabo jak na ten etap gry, ktoś tam jeszcze gra? ktoś ma motywacje? bo chyba ostatnio nawet słynny marcinszczodrowo stracił sens gry, nie karmiliscie go darmami na tyłach, to teraz sobie broncie konta bo on akurat nie ma czasu (ale gdyby miał to by nas zjechał po kolei... szkoda że przez pol roku gry tylko to powtarzał i zawsze przy jakichś X ma coś ważnego i musi ktoś za niego bronić konta.

powodzenia życzę w walce bardzo nie równej osobom które zostaną w Kobrze.

marcin to zawsze 10% jest, inaczej nie byłoby tak kolorowo na k65

Overakcik

Miecznik
Tak między nami, też macie ogromne warzywa na froncie, taka Kasia na przykład (WARIAT).

W każdy plemieniu są lepsi i gorsi, wy macie więcej lepszych ot cała historia, grając na lepszych jak się uprze i poświęci czasu to gorszy może podnieść niebotycznie swój poziom :D

Boh dzieciaku, zero skilla, zero wizji, a dużo szczekania. Chłopie rzucasz kontem, robisz jakieś chore akcje .A dobrze wiemy, że też nic nie robiłeś jak cała rada. Z neverem już dawno cie oceniliśmy, więc zlituj się proszę i idź sobie stąd już.

Miałem nie wchodzić na to forum, ale mnie zmusiłeś swoją głupotą.

Ps. Wiem, teraz dopiero zaczniesz wypisywać, no ale chciałem byś wiedział co o Tobie myślę. Bye!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

boh12prawdziwy

Łucznik
Ja zagrałem lepiej moj pierwszy swiat niz ty swoj setny. zachowujesz sie jak cymbal to bede cie tak traktowal. Przeciez oddalem wam zasta, oburzylem sie jedynie tym, ze wioski dostawala tylko rada w tym ty gdzie miales 500k pokonanych po pol roku gry, wolalem zeby wioski dostawali ludzie ktorzy chca grac. ty chciales wypowiadac sojusz kobrze i przy czym zniszczyc zabawe duzej ilosci osob bo twoje ego nie potrafilo wytrzymac tego ze sagan sobie farmil jakies warzywa ktore nie wchodzily juz do gry xD Ja sie zgodze z tym, ze nic nie robilismy, ale porownywanie naszej dwojki to juz przesada, kiedy ty plakales o sagana to ja i never przynajmniej sie staralismy troche i gadalismy w miare regularnie z radnymi kobry. also nie nazywaj tego smiesznego plemienia moim gniazdem kiedy radni kasuja moje posty bez niczego a potem udawanie na radzie, ze nie wiadomo kto to zrobil xD szanujmy sie

Nie wiem co never teraz tobie mowi, ale wiem co myslal o calej sytuacji kiedy jeszcze gralem

Nie martw sie, wiem, ze mnie lubisz i szanujesz, ale chyba nie potrafisz wytrzymac, ze amatorzy graja 10 razy lepiej od starego wyjadacza jak ty xDD

Ps. Nie powinienem wcześniej być zły o to, że przez tyle czasu nie ogarnąłeś discorda. Jak miałem 11 lat, nie miałem mutacji i grałem w metina to się wstydziłem wchodzić na ventrillo do mojej gildii, więc tutaj ciebie trochę rozumiem :D