Dyskusja o sytuacji na świecie 136

pipi001

Pikinier
NWO jak na taki front, radzi Sb bardzo dobrze, REN które wie, że jest na przegranej pozycji pisze do graczy, czy nie chcą przejść do nich, takie coś to nie jest wojna, jak wygrywać to z homorem :), NWO się nie podda i będzie walczyło do końca, FAKE i inne plemiona z kolacji radzą SB świetnie :), Kobra poda nawet podczas akcji są na minus, ale nawet najleszym się zgadza.

AVE NWO

Mówiąc o NWO w REN cofnij się trochę w czasie i zobacz ile Masuwy w Fake siedzi.
Bądź obiektywny somsiedzie jak już kogoś oceniasz. Nie jedz tym nurtem. Równe dobrze mógłbym ocenić NWO ze to darmy dla Fake :)

A to kto wygra roztrzygnięte jeszcze nie jest

azaratth

Chłop
Te NWO to przypadkiem nie to samo plemię, które na początku maja zebrało 500 offów na jedną osobę a grubasy umieli dołożyć tylko na jedną wioskę i to taką która była jak barba 4k punktów a finał był taki że dali sobie tylko osobno wybić kilka zagród najbliższego mobila bez murku a wioska dalej moja? <hahaha>Wasz założyciel Flipeczek to chyba ze wstydu 48h po tej akcji zaczął wioski rozdawać<hahaha>

pipi001

Pikinier
Mówiąc o NWO w REN cofnij się trochę w czasie i zobacz ile Masuwy w Fake siedzi.
Bądź obiektywny somsiedzie jak już kogoś oceniasz. Nie jedz tym nurtem. Równe dobrze mógłbym ocenić NWO ze to darmy dla Fake :)

A to kto wygra roztrzygnięte jeszcze nie jest
A przypomnieć Ci kto napisał grupowe z AG do naszych aby zasta dawali? To jest dobre zagranie? Jak Kuba Bogu tak bóg Kubie :)

boh12prawdziwy

Łucznik
no ja byłem agentem wariatów i starałem się powstrzymać jak najdłużej PzP od wskiwania na front :)
niestety zostałem zdemaskowany i zniszczony

Fruxed

Chłop
Sami siebie powstrzymywali przed tym xd
Wciaz mnie zaskakuje ten wojowniczy potencjal NWO, pokazali jakas wieksza akcje chociaz czy randomowa zbiorka offow i wysylka z nadzieja ze ktos dosle karete ;d

Overakcik

Miecznik
Grajmy swoje :p Zbliża się lipiec licealiści będą jeździć do pracy za granicę.

Madki i "ojcowie" będą chcieli zobaczyć uśmiech bąbelka, więc pojadą na wakacje, a gracze tacy jak Kampej, Bydlak, Zendos, TuMiDaj, Ja, czy kilku innych parówczaków będzie zamulać w domu i bronić kont x-D

pipi001

Pikinier

Madki i "ojcowie" będą chcieli zobaczyć uśmiech bąbelka, więc pojadą na wakacje, a gracze tacy jak Kampej, Bydlak, Zendos, TuMiDaj, Ja, czy kilku innych parówczaków będzie zamulać w domu i bronić kont x-D
Tumidaj zastow brać nie będzie, skończyło się grać za kogoś innego, każdy gra jak może a jak nie ma czasu to niech zmyka na zaplecze

Overakcik

Miecznik
Większość ludzi taka jest, mało kto faktycznie broni swojego konta... na ś74 zdarzało mi się bronić 3 kont frontowych na raz... :D

BYDL4K

Pikinier

Wypraszam sobie, ja na zasta wbijam tylko, żeby wywalić wojska i zrobić rozbiórkę siłową<boks>