1. Zostań częścią Teamu Plemion! Obecnie otwarta jest rekrutacja na stanowisko Moderatora Forum, a więcej informacji znaleźć można pod tym linkiem.
    Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!
    Dismiss Notice

Dyskusja o sytuacji na świecie 113

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Irevall, 8. Lut 2017.

Poleć tę stronę

1. z0rd

z0rd Łucznik na koniu

Docenione treści:
    464
    DUE od początku sprawia nienajlepsze wrażenie. jakieś zmiany nazw co chwilę. fuzjowanie z kim popadnie, dyplomacja ustalana na kolanie, itd. szczerze to liczyłem że wy jako Hmm zagracie ambitniej i pójdziecie za ciosem, a nasz przyszły front ustawi się w sposób naturalny właśnie gdzieś tam gdzie jest DUE. no ale wyszło inaczej i gramy dalej.

co do defa to def został przerzucony. wielki pros CoTy odpalił nawet bonusy na fejki które w niego wleciały. z resztą pamiętacie ten kit co nam tu chcieli wcisnąć że CoTy rzucił kontem jak zobaczył ataki? :D
    albo niejaki AMortorer. betony poustawiane że komar nie przejdzie, a wszystko dlatego że poszło sporo fake karet w typa. on nawet wioski sobie ponazywał że idzie kareta od P! :D
    także nie można powiedzieć że def DUE nie został ustawiony na froncie, bo został. problem DUE polega na tym, że P! nie jest bandą debili i nie atakuje tam, gdzie DUE sobie tego zyczy tylko tam, gdzie jest najłatwiej o profity w postaci wiosek.

zobaczymy co przyniosą kolejne dni. mi połowa ofa wraca ;p wiem że ogólnie sporo wraca.
    ilość wiosek jest sprawą otwartą, zaś najlepszym podsumowaniem dzisiejszego dnia niech będzie stosunek ra/ro.

2. jerzyzmazur

jerzyzmazur Łucznik na koniu

Docenione treści:
    76
    A więc tak chłopaki i dziewczyny.
    Pozwólcie, że jako w miarę inteligenty gracz podsumuję i odpowiem na parę "pytań" (spin).

Rycerz, pozwól, że zacznę od Ciebie i twojego ss'a mapy.
    Wydaję mi się, że taki stan rzeczy zawdzięczacie nie w pełni ale jakiś tam procent miał) Tyen'owi (czy jak tam to się odmienia albo i nie).
    Akcja sama w sobie nie była porażająca aczkolwiek skuteczna, za sprawą paru graczy których nie powinno być na froncie (nasza wina, że tam są).

Teraz tutaj odpowiem.

Po czym wnioskujesz, że skończyliśmy grę na tym świecie. Ja się nie poddaję, akcja pokazała mi tylko, że jeszcze umiem klinować i odbijać i sprawia mi to wielką przyjemność (nawet nie wiecie jaką ;))
    Po tym, że akcja P! wyszła w miarę dobrze (bo nie była to bardzo dobra akcja, po prostu dobra i zadowalająca).

Na obecną chwilę jest 60 straconych, może jednych to dziwni innych smuci, a mnie cieszy.

To jest mój post, odnośnie zdrady Tyen.
    Tak więc, akcja wyszła lepiej niż myślałem (dla mojego plemienia).

Jestem w miarę zadowolony z akcji.
    Wiem kogo muszę wyeliminować z frontu a komu dać darmy w środku dla deffa, przypłaciliśmy to 60 (albo i więcej) wioskami ale myślę, że to się opłaci w przyszłości.

Pisać, spinać, obrażać.
    Zapraszam, odpowiem na wszystko :)

Co d tego posta, bo to już się pojawiło jak napisałem.

AMortorer - siedziałem tam, konto bardzo dobrze ustawione do obrony, może trafiliście na bunkry, było ich bardzo mało.
    Mobila była masa i to kocham (siedziałem tam i broniłem), karety wszystkie poklinowałem i sąsiadom również to co mogłem.

A to, że nie atakujecie tam gdzie chcemy to uważaj, bo jednak Wasz kret podawał dużo info (niestety było go dużo na forum i można było wynieść go masę), to nie jest do końca prawdą.
    Bo gdyby nie kret to na pewno inaczej by się potoczyła Wasza ofensywa i nasza defensywa.

Last edited by a moderator: 21. Maj 2017
    tabalugatoja lubi to.
  3. z0rd

z0rd Łucznik na koniu

Docenione treści:
    464
    Nie zwalaj tego na jakichś kretów, iluminatów czy inne UFO, bo nawet slepiec by zauważył jak bardzo chcieliście uderzenia w CoTego, zwłaszcza ta ściema że skończył doskonale o tym świadczy :D

4. jerzyzmazur

Docenione treści:
    76
    Nie wiem jak Ty, ale według mnie każdy myślący człowiek wiedział, że to jest prowo.
    Ale nie wmówisz mi, że Tyen nie pomógł Wam w akcji na nas.

5. z0rd

z0rd Łucznik na koniu

Docenione treści:
    464
    Nigdzie nie próbowałem nic takiego wmawiać :)

6. jerzyzmazur

Docenione treści:
    76
    Tak to odczytałem :)

7. lord hienas

lord hienas Lekki Kawalerzysta

Docenione treści:
    42
    Schemat grany już drugi świat, P startuje bardzo dobrym składem, mogliby na spokojnie powalczyć bez wyciągania ludzi/kretów i wygrać, ale potem będą pisać, że nie mieli żadnego poważnego przeciwnika :D

8. Banda Rumunow

Banda Rumunow Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    131
    Odnosnie wstawki hmm. Mi samemu sie nie podobs ten sojusz ale coz jestem szarakiem i dzialam dla dobra ogolu ;)
    Odnosnie fejk karet o ktorych pisal jerzyk.
    DUE wychodzi z zalozenia chyba ze jesli leca karety z daleka to znaczy ze tam poleca offy. Sam sie z Afrykanskim przekonalem na tym gdy w swieta odpalili na nas akcje. Nawet deffa za duzo nie sciagalem tylko kliny i efekt byl taki ze w dniu akcji na nas(ja i mvan) byli ba minusie ;)

Eh mam nadzieje ze jakos sobie DUE przeorganizuje ten front bo na prawde slabo to bedzie dalej wygladac.

Wojne hiena wygrywasz na kazdej plaszczyznie. Grunt to wiedzieć kiedy zadac mocny cios ;)
    Ale To tyle na dzis z mojego obiektywizmu zeby nie bylo ze ja tylko spinac sie potrafie

Last edited by a moderator: 21. Maj 2017
  9. jerzyzmazur

Docenione treści:
    76
    Nie jest tak, że tam gdzie kareta tam deff.
    Po prostu tam gdzie ktoś prosi o pomoc to ją dostanie.
    Jak w Hogwarcie, tylko tam było hasło (pod koniec), "jeśli ktoś zasługuje na pomoc to ją dostanie' (czy coś w tym stylu).
    To i tutaj postaram się to wprowadzić (po tych postach ktoś pomyśli, że ja jakiś ważny jestem czy założyciel jakiś ^^)

BrikusBrakus lubi to.
  10. lord hienas

Docenione treści:
    42
    Wyciąganie kont? Spoko, było zawsze. Niech tylko na koniec nie piszą, że przeciwnik jest słaby, był to dla nich spacerek, a w ogóle to świat i wojny wygrywali w świetnym stylu. Jak przeciwnik jest słaby, to wyciąganie kont chyba nie jest potrzebne, by zdobywać wioski?

11. Banda Rumunow

Banda Rumunow Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    131
    Wypowiadasz wojne liczysz na to ze bedzie ona trwala krotko oraz przyniesie jak najwiecej korzysci ;)

12. lord hienas

Docenione treści:
    42
    Okej, nie ma w tym nic dziwnego, każdy chce się jak najmniej namęczyć, jednak P ciągle chce pokazać, że jest jednym z lepszych plemion, a nie pokazują tego przez takie akcje. Do tego gościu pewnie będzie tam traktowany jak Sollor na 105 :D Czy te 80 wiosek tak by ich zbawiło? Jakby tego nie zrobili, nawet bym im pogratulował, jeśli cały świat by zagrali bez rekrutacji i wygrali to bym chyba Bulwie i Rycerzowi premke kupił i otwarcie przyznał, że to najlepsze plemię na plemionach polskich, a wszystkie moje wcześniejsze wypowiedzi to brednie :D

13. z0rd

z0rd Łucznik na koniu

Docenione treści:
    464
    dlatego właśnie jestem spokojny o przebieg tej wojny ;)

takie założenie wcale nie musi być błędne. wszystko zależy od koncepcji akcji. wachlarz zagrań jest bardzo szeroki. dobra akcja na etapie wysyłki wywołuje zamierzone zachowania u obrońcy, w momencie wejścia jest jakis element zaskoczenia, a w ciągu kolejnych godzin i dni pozwala zebrac plon.

@Hiena - Tyen grał w P! ;) poza tym jak mówi Rumun - dobra wojna to krótka wojna.

14. lord hienas

Docenione treści:
    42
    No chyba że tak, czyli nie będzie traktowany jak śmieć :p

15. jerzyzmazur

Docenione treści:
    76
    Ty jesteś spokojny o przebieg wojny i ja :)
    Tylko każdy w innym kierunku :p

Dla mnie akcja wyszła dobrze i dla Ciebie, same plusy :D

Dobra wojna nie musi być krótka, musi być skuteczna :)

16. BulwaZaglady

BulwaZaglady Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    363

Może wezmę to pod uwagę :p Darmowa premka piechotą nie chodzi.
    Kombinowanie to część strategii.

17. z0rd

z0rd Łucznik na koniu

Docenione treści:
    464
    w zupełności.

NTFruu lubi to.
  18. jerzyzmazur

Docenione treści:
    76
    Każdy ocenia według siebie.
    Wiadomo, że nie jest najlepiej, ale też nie najgorzej.
    Według tego co się działo, to każde plemię padało po 1 akcji od P! ;)

Ale dziwie się, że tak padali.
    Wystarczy aktywność aby odbić większość ataków :(

19. Thuriax

Thuriax Miecznik

Docenione treści:
    15
    Offy wysłane na pałe, bez jakiegokolwieg pomysłu na babkę która siedzi non stop na plemsach a tu proszę.. nabijam sobie blachę RA
    To aż tak dużo deffa macie na rozwałkę? Jeśli tak to ja się przerabiam na 90% off i jadę pod RA.

Last edited: 20. Maj 2017
  20. KTO UDERZA BEZ RYCERZA

KTO UDERZA BEZ RYCERZA Szlachcic

Docenione treści:
    437
    Jak padało NTL na oślep chcieliście wyciągnąć byle kogo, byle zyskać teren. My jak padali nasi przeciwnicy nie braliśmy praktycznie nikogo :). Jedyne co to wyciągamy czasem swojego gracza :).A wyciągamy, bo możemy. To gra strategiczna i to też świadczy o naszej sile :)