Dyskusja o sytuacji na św.Arkadia5

PeKamon

Chłop
Czytając wypowiedzi (dawno mnie tu nie było) ,chciałam zauważyc,że nam tez włamano się do plemienia. kocio twierdzi,ze ktos włamał mu się na konto-podobno sprawe bada support,jaka jest prawda ,nie wiem. W każdym razie będąc radnym zaprosił goscia z Wariatów, dał mu prawa,gracz pousuwał kilku naszych,otworzył rekrutacje i przyjął kilku wariatów-na szczęscie nic więcej nie zdązył namieszac,bo jeden z naszych radnych był czujny. Przechodząc do meritum-czy na takich szmaciarzy nie ma bata???

Dzejuu

Chłop
Czytając wypowiedzi (dawno mnie tu nie było) ,chciałam zauważyc,że nam tez włamano się do plemienia. kocio twierdzi,ze ktos włamał mu się na konto-podobno sprawe bada support,jaka jest prawda ,nie wiem. W każdym razie będąc radnym zaprosił goscia z Wariatów, dał mu prawa,gracz pousuwał kilku naszych,otworzył rekrutacje i przyjął kilku wariatów-na szczęscie nic więcej nie zdązył namieszac,bo jeden z naszych radnych był czujny. Przechodząc do meritum-czy na takich szmaciarzy nie ma bata???
bo praw nie daje się pierwszej lepszej osobie tym bardziej jak koleś dołączył do plemienia a radny czy tam założyciel go nie znał :D
po za tym co to ma wspólnego z vento ?

PeKamon

Chłop
Z Vento nic,ale z sytuacja kolegi Mobilla (patrz poprzednia strona)-juz tak :) A poza tym, moze ktos uczciwy jeszcze w tym towarzystwie jest,by potwierdzic,ze szmaciarstwo trzeba tępić,a nie po trupach do celu. :D A moze ktos ma taką moc by zapoczatkowac zmiany, nie na gorsze (brak mozliwosci wieszaków)-a na lepsze.-Karanie takich mendziarskich zachowań chociazby przez support.

Aaaaa-i chyba cały temat nie poswięcimy tylko i wyłącznie koledze Vento? :D
Trzeba będzie dac snikersa... :D

PeKamon

Chłop
Kilku czołowych graczy zakończyło już grę na A5. Szkoda. Bez względu na osobiste animozje, nadawali oni niepowtarzalny koloryt tej grze.

NiefisiujMisiu

Lekki Kawalerzysta
Nie rozumiem was Stejki... Walka była na równo. 15 członów Stay na 15 członów koalicji. Dostaliście grube wciry i mazanie się że świat jest toksyczny...

Nie świat toksyczny tylko wy nie umiecie grać :D

Mobille

Chłop
Stejka to ja sobie z Burnejką opierdole, a chyba ktoś tu musi do podstawówki się cofnąć bo już liczyć nie umie :D
I w ogóle konteks dojebałeś zasłaniając się wojnami jak o czym innym mowa xd

Freshu

Chłop
Nie zaglądałem tu od dawna, ale z ciekawości chciałem zobaczyć jak się trzyma KoMa...
Chyba zostawiłem to plemię w dobrych rękach :)

Tak czy inaczej może spóźniony (no 2 miesiące niecałe chyba), ale również chciałbym się ze wszystkimi pożegnać :)
Opuściłem ten, jak i inne światy bez wielkiego szumu, ale coś mnie natknęło i postanowiłem powiedzieć kilka słów :)
Dziękuję wszystkim, zarówno z KoMy, jak i JLB czy STAY, były to niezapomniane chwile, gdyż mimo mojej niechęci do tej gry, przez niski jej poziom udało mi się nauczyć wiele, nie o samej grze, lecz o sobie i moim charakterze :)
Będę dobrze wspominał granie na tym świecie i wszystkim jego graczom chciałbym serdecznie podziękować. Trzymajcie się! :D
I osobiste pozdrowienia dla Darii, za wszelkie nasze dyskusje i wspólne starania, gdyż doprowadziły one do niemałego sukcesu, którym jest plemię KoMA :)
Vento Tobie również dziękuję, bo gdyby nie Twój wkład to ten świat nie tylko dla mnie, ale i dla wielu innych byłby innym, znacznie nudniejszym doświadczeniem, bo czym są plemiona bez zdrowej rywalizacji? :D
Tą grę kształtują gracze i to oni są w niej najważniejsi :) Mam nadzieję, że wszyscy będą dobrze wspominać ten świat, nie liczy się zwycięstwo, a dobra zabawa :)
Pozdrawiam Stay Fresh :)

arek3bb

Chłop
Nie zaglądałem tu od dawna, ale z ciekawości chciałem zobaczyć jak się trzyma KoMa...
Chyba zostawiłem to plemię w dobrych rękach :)

Tak czy inaczej może spóźniony (no 2 miesiące niecałe chyba), ale również chciałbym się ze wszystkimi pożegnać :)
Opuściłem ten, jak i inne światy bez wielkiego szumu, ale coś mnie natknęło i postanowiłem powiedzieć kilka słów :)
Dziękuję wszystkim, zarówno z KoMy, jak i JLB czy STAY, były to niezapomniane chwile, gdyż mimo mojej niechęci do tej gry, przez niski jej poziom udało mi się nauczyć wiele, nie o samej grze, lecz o sobie i moim charakterze :)
Będę dobrze wspominał granie na tym świecie i wszystkim jego graczom chciałbym serdecznie podziękować. Trzymajcie się! :D
I osobiste pozdrowienia dla Darii, za wszelkie nasze dyskusje i wspólne starania, gdyż doprowadziły one do niemałego sukcesu, którym jest plemię KoMA :)
Vento Tobie również dziękuję, bo gdyby nie Twój wkład to ten świat nie tylko dla mnie, ale i dla wielu innych byłby innym, znacznie nudniejszym doświadczeniem, bo czym są plemiona bez zdrowej rywalizacji? :D
Tą grę kształtują gracze i to oni są w niej najważniejsi :) Mam nadzieję, że wszyscy będą dobrze wspominać ten świat, nie liczy się zwycięstwo, a dobra zabawa :)
Pozdrawiam Stay Fresh :)
ale i tak nie zachowałeś się w porządku wobec komy na koniec gry ;] ! będzie Ci to zapamiętane ;p
Nie ma to jak napisać powodzenia wszystkim nie zostawiając "wisielca"

StaryVetowiec

Pikinier
Doszły mnie słuchy że niejaki VentoPL podaje się za założyciela plemion VETO! i PDX.

Chciałbym kategorycznie zaprzeczyć w/w informacjom.

Plemię VETO! założyli i prowadzili na kilku światach: StaryVetowiec i Maravilla
a plemię PDX ze 115św założył Dadzio5