Dyskusja o sytuacji na św. 167

HabalaBabala

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
764
View attachment 32108

Akcja DD z dzisiaj. Raczej się już tutaj dużo nie pozmienia. Kolejna piękna akcja burząca, masa deffa ubita, jeszcze jakieś wioski powpadały. Lada moment będziemy mieli chyba przełamanie frontu!

28 wiosek, to faktycznie niezbyt imponujacy wynik. U nas jak w dniu akcji licznik sie rozkreci, to z samej inercji drugiego dnia tyle naliczy, mimo, ze juz nic nie podbijamy.

ZawodowyESLowiec

Miecznik
Wynik reakcji
161
darmy sie w dd skończyły, że eslowiec wiosek nie przejmuje?
Kumplu, jest cos takiego jak twstats.
Co jak co ale akurat Ty więcej darm zjadłeś xd
Ja jedynie w ostatnim czasie dziubalem jakies wioseczki frontowe bo nie ma komu grać :(
A przewagę, którą posiadalem wbilem na barbach, a nie darmach. Zrobiłem sobie prawie miesiąc przerwy od tej gierki która byla spowodowana odejściem dwóch założycieli DD dla których tutaj wystartowalem, a na reszte obecnej rady otwarcie pluje i od początku gry uważam, ze nie nadają się na prowadzenie plemienia.
Spokojnie, postaram sie na dniach cos przejac i obiecuję, ze nie będą to darmy :)

Wynik reakcji
8
Kumplu, jest cos takiego jak twstats.
Co jak co ale akurat Ty więcej darm zjadłeś xd
Ja jedynie w ostatnim czasie dziubalem jakies wioseczki frontowe bo nie ma komu grać :(
A przewagę, którą posiadalem wbilem na barbach, a nie darmach. Zrobiłem sobie prawie miesiąc przerwy od tej gierki która byla spowodowana odejściem dwóch założycieli DD dla których tutaj wystartowalem, a na reszte obecnej rady otwarcie pluje i od początku gry uważam, ze nie nadają się na prowadzenie plemienia.
Spokojnie, postaram sie na dniach cos przejac i obiecuję, ze nie będą to darmy :)

Weźcie pokażcie bIGOSOM (celowo z małej) jak zjadać darmy bo jak na razie to trzeba im pomagać i pokazywać placem xd

Dromq94

Łucznik
Wynik reakcji
629
Weźcie pokażcie bIGOSOM (celowo z małej) jak zjadać darmy bo jak na razie to trzeba im pomagać i pokazywać placem xd
No pełny szacunek dla DD zjadłem cztery wioski od Disila czy trzy zaraz rozbióreczka. Tylko jeden problem bo sporo tych wiosek wziął pono19g, a on chyba też zaraz do rozbiórki, bo front z nami go zweryfikował xddd

Do góry