Dyskusja o sytuacji na św. 167

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
5.564
Wielu mnie nie lubi bo mam paskudny charakter. Ale nikt ze starych graczy nie nazwał by mnie multikonciarzem bo wiedzą że zawsze gram uczciwie. Ktoś wam krzywo w ucho naplul n00basy

SiwyMarines

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
419
Szermet myśle ze nie lubią cię właśnie przez te multikonta i za to ze ukradłes kolegom flagi a oni ci ufali :(

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
5.564
I jeszcze ta karczma…
A to już wiem :) Ploty i kalumnie rzucane na mnie przez Cone. On to chętnie by mi przypisał pandemie ,powodzie ,huragany i wszelkie nieszczęścia jakie nawiedzają świat :D
S 100. Ktoś usunął nam karczme i nie oddał flag mojemu przyjacielowi Adeq123. Kto to zrobił wiemy obaj z Adkiem jak i świetnie wiedzą gracze Nieobliczalnych. Ten frajerzyna Cone coś tam słyszał bo to było głośne ale co sie stało na prawde nie ma najmniejszego pojęcia. Dla niego było ważne że tam w =WD= ja byłem i mógł na mnie naszczekać że to ja.

HabalaBabala

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
764
A to już wiem :) Ploty i kalumnie rzucane na mnie przez Cone. On to chętnie by mi przypisał pandemie ,powodzie ,huragany i wszelkie nieszczęścia jakie nawiedzają świat :D
S 100. Ktoś usunął nam karczme i nie oddał flag mojemu przyjacielowi Adeq123. Kto to zrobił wiemy obaj z Adkiem jak i świetnie wiedzą gracze Nieobliczalnych. Ten frajerzyna Cone coś tam słyszał bo to było głośne ale co sie stało na prawde nie ma najmniejszego pojęcia. Dla niego było ważne że tam w =WD= ja byłem i mógł na mnie naszczekać że to ja.

Jeden z dwoch czlonow Nieobliczalnych, to Pingwiny na s150 dosc szybko obliczyly.
Ale pozniej padlismy przeciwko potedze Poteznych WO.

Do góry