Dyskusja o sytuacji na św. 165

KillTheLights

Pikinier
Wynik reakcji
39
gdybym wiedział że DW to jeden z członów czy tam cichych koalicjantów szczopena to strach by mi nie pozwolił ich przejmować.

ziobson

Pikinier
Wynik reakcji
20
Sprzedaj info bo brakuje Ci pp, zostań usprawiedliwiony i uniewinniony, odwal następna akcję, wywalają Cię->lec płakać na fo że wszystkich pobanuja

szopen1975

Zwiadowca
Wynik reakcji
161
Pewnie na discordzie widziałaś tą ich uprzejmość i zapraszanie.
Jak tam 1000 graczy wielkiej koalicji? Szopen cały czas prosi o wymienienie 20 członów, a więc zacznę - ???, ????, ?????, Hell, LaZ, JC, JC., JC!, DC, DW, DW2, DW4, TTN, TTN2, ST, AST, ~TM~, -TM-, *TM* i to tylko 19 członów bo DW3 się już rozpadło i SF również!
Wymieniłem wszystkie czy coś pominąłem szopen1975?
7 wymieniles wyssanych z palca,nic nas z nimi nie łaczyło i nie łączy,poza tym tumanie czytaj ze zrozumieniem bo kanibal z jokerem pisali w momencie startu

@szopen1975 mam pytanie
skoro pain tylko rozbiera plemiona i podbija barby bo nie umie walczyć, to czemu nasze 2 człony są wyżej w topce RA niż wasz jakikolwiek? XD

bo dostawaliscie info od tych graczy z podebrania i o tych co skosowali :) mam rapki jak wpadaliscie w ich ofy bez strat alez jestes wielki:)

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Chcemy robić akcję tutaj na pozostałości Wielkiej Familii na północy, a tam banicja <shrug>

1625160076806.png

Tak, to ci sami gracze którzy uczyli nas honorowej gry z zasadami xD

Gdzie się podziały te Wasze zasady??

szopen1975

Zwiadowca
Wynik reakcji
161
Chcemy robić akcję tutaj na pozostałości Wielkiej Familii na północy, a tam banicja <shrug>

View attachment 27393

kaju do mnie plakal w tej sprawie,skoro dostał banana to powinien wiedziec dlaczgo i przez kogo tak? czekamy wiec na dowod bo caly czas zwalac cos na kogos bez dowodow to zwykły płacz i bełkot,przestancie sie mazac,kaju nas straszy chojrakami,bywus 13tką a santa samym sobą,wiec niech i tak bedzie tylko juz nie płaczcie wszyscy

Ostatnia edycja:

Santa x Haldir

Łucznik
Wynik reakcji
309
Zapraszam dziś do analizy pierwszych statystyki plemion na sw165.

Pozdrawiam Santa.

ps. Wszystkie dane były brane z Rankingu Plemion na św165.

View attachment 27393

Ty a co ty taki wudz 13 i tak mało wojska ??

Szopen i ty jeszcze go nie rozebrales ja to powoli myślę że wy macie jakiś ukryty sojusz między sobą

Emcehamer

Miecznik
Wynik reakcji
212
kaju do mnie plakal w tej sprawie,skoro dostał banana to powinien wiedziec dlaczgo i przez kogo tak? czekamy wiec na dowod bo caly czas zwalac cos na kogos bez dowodow to zwykły płacz i bełkot,przestancie sie mazac,kaju nas straszy chojrakami,bywus 13tką a santa samym sobą,wiec niech i tak bedzie tylko juz nie płaczcie wszyscy

Plakales to Ty po spotkaniu z Darkiem na DC, że było miło ale przyszedł Mchamer i się popsuło wszystko<lol><lol><lol>

@Mchamer opowiesz nam ?

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
co ja Ci mam udowadniać?
widzę typka nie można atakować, więc pewnie ma bana :p

ja go ani nie zgłaszałem ani nie banowałem to nie wiem za co ma bana..
to Wy całemu forum lekcje moralności robicie, a tutaj Wasi gracze widać próbują ciągle oszukiwać :)

tak samo, połowa waszego plemienia by własnego brata sprzedała za zapke..
więc weźcie się za swoich ludzi i nauczcie ich tych swoich wartości i "uczciwej gry", a nie próbujecie innym wmówić jak mają grać :)

ps: naczelny propagandzista bywuś już poszedł na emeryturę i teraz santa będzie go zastępować xd?

szopen1975

Zwiadowca
Wynik reakcji
161
Plakales to Ty po spotkaniu z Darkiem na DC, że było miło ale przyszedł Mchamer i się popsuło wszystko<lol><lol><lol>

@Mchamer opowiesz nam ?

jak ja nawet nie wiedzialem ze tam byles hahahaha bo ci odwagi braklo i musiales sie podszywac pod jakis inny nick,ale milo wiedziec ze wspolpracujecie z 13 i sam to teraz potwierdziles:p bo ja na prosbe z biblioteki podalem diskord,wiec skoro ty byles w tym samym czasie to o czyms swiadczy:) i nie pyskuj mi tu bo na diskordzie siedziales cichutko jak mysz pod miotłą ,znam twoj glos to bys za dlugo nie pocwierkał:....piszac tez ze plakalem bo ty przyszedles klamiesz i kolejny raz potwierdzac ze jako 13tka tylko top wam wychodzi:) zreszta cichutko tam,ty juz musiales raz zaczynac od nowa wiec dzieci i warzywa niech sie tu nie odzywają:)

Santa x Haldir

Łucznik
Wynik reakcji
309
@NightSanta gdzie ta analiza bo aż jestem ciekaw co tam napaćkałeś
nie analize a analizy pierwszy statystyk :) kolego czytaj dokładnie

co ja Ci mam udowadniać?
widzę typka nie można atakować, więc pewnie ma bana :p

ja go ani nie zgłaszałem ani nie banowałem to nie wiem za co ma bana..
to Wy całemu forum lekcje moralności robicie, a tutaj Wasi gracze widać próbują ciągle oszukiwać :)

tak samo, połowa waszego plemienia by własnego brata sprzedała za zapke..
więc weźcie się za swoich ludzi i nauczcie ich tych swoich wartości i "uczciwej gry", a nie próbujecie innym wmówić jak mają grać :)

ps: naczelny propagandzista bywuś już poszedł na emeryturę i teraz santa będzie go zastępować xd?
haha Paweł ja do takich zabaw się nie mieszam :D
zostawiam wam pole do popisu

Torax

Miecznik
Wynik reakcji
96

View attachment 27393

Dalej pierdzielisz o wielkiej koalicji na was, a tym czasem Wy co robicie ? :)

13 + CHO + PAIN + FAQJU - Które oficjalnie weszło w wojne z nami z NZD i Krukami ( które maja z 5 członów ) więc daje nam to jakieś 15 plemion już.

haha Paweł ja do takich zabaw się nie mieszam :D
zostawiam wam pole do popisu
nie będę bywusiowi zabierać frajdy i tytułu ;)