Dyskusja o sytuacji na św. 165

DeletedUser206074

Guest
Nieudacznik i gamoń @Makss ponownie pokasował moje najlepsze posty na ś162
Wyjątkowo psychiczny szkodnik plemion
Black Snow ogłasza tygodniowy milczący protest, przeciw agresji tego nieroba

Pozdrawiam serdecznie

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Nieudacznik i gamoń @Makss ponownie pokasował moje najlepsze posty na ś162
Wyjątkowo psychiczny szkodnik plemion
Black Snow ogłasza tygodniowy milczący protest, przeciw agresji tego nieroba

Pozdrawiam serdecznie
Eh no mi aż chłopi huty żelaza nie chcą zbudować na 30 bo się buntują przeciwko cenzurze :/

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Chyba źle zrozumiałeś mój post, pisałem, że nikt nikogo wojska nie wywala w kosmos poprzez zastępstwa - co sugerował Twój kolega czy tam współplemieniec, albo przynajmniej ja o takich przypadkach nic nie wiem :)

Co do Twoich screenów to nie wiem co udowodniają, jak ktoś nie loguje się 2 dni na konto i nie załatwił sobie zastępstwa na czas swojej nie obecności to raczej normalne że zostaje podbity szybko zanim zrobi to wróg.

Więc Twoje myślenie, że ktoś jest wywalany za nie danie zasta jest raczej błędne w tym wypadku, bo w tym wypadku ktoś został wydalony za żółtą kropkę (brak logowania przez 2 dni).

Ktoś może być nie obecny nawet bodajże 30 dni ale jak znajdzie sobie zastępcę to przecież nie będziemy go wywalać jak konto śmiga ;)

Zresztą widzę już wszystko zgłosiliście do supportu i support podjął decyzję.

Gratki gry, na froncie nie idzie, na FOncie nie idzie to piszecie po raz drugi do supportu :)

Taką walkę się ceni!

Baddy

Chłop
Wynik reakcji
1
Witam Kanniballu/Kayuu

Uważasz, że Ascherox prowadzi propagandę co do wymuszania zastępstw w plemieniu 13 i rozpowiada wyłącznie bajki. Dobrze to przedstawmy dowody w tej sprawie. Wysyłasz wiadomości do graczy o niesamowitej promocji na kolekcjonowanie wieszaków. Prosisz osoby u zaznaczenie full wypas opcji – z wszystkimi możliwymi dodatkami. Jeżeli osoby z plemienia tego nie zrobią to pozostaną sami sobie. Czyżby wydalenie z plemienia. Dodatkowo piszesz, że osoby które nie będą się do tego stosowały (nazywasz je darmami), będziesz je osobiście przejmował.
Z ulotki reklamującej tę promocję można wyczytać, że po więcej informacji należy się udać na dc. Niezadowolona osoba z rządów, które są sprawowane w plemieniu 13, przesłała mi to zdjęcie a tam obowiązkowe zastępstwo wiszące do Kayuu.
A tutaj lista graczy, którzy ignorują wytyczne zarządu i/lub brak zasta.
A tutaj gracze, którzy nie posłuchali Kanniballa/Kayaa i zostali wydaleni z plemienia. Jednym z powodów jest m.in. brak zasta.
Co do wisielców drogi Kayuu/Kanniballu tu masz wypowiedź admina gry. „Prosisz” graczy swojego plemienia o dawanie Ci zastępstwa, a tym którzy tego nie zrobią, grozisz wydaleniem z plemienia.
Jeżeli się zastanawiasz dlaczego mówię do gracza plemion Kayuu jako Kayuu/Kanniball to jedna z tych osób mówi nam to:
Pozdrawiam Darkan98

Mocne działa zostały wytoczone xD

To jest jedna z zasad obowiązującą w plemieniu. Dorzucasz wieszak do antycznej szafy a jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz tego zrobic, to pozostało jeszcze 1355312799 plemion do których możesz się zgłosić. Wystarczy na przykład napisać "nie lubię kaniballa/kayu" i trafiasz do niesamowitego plemienia gdzie możesz wegetować dalej xD

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Trzeba zgłosić oszustwo podatkowe, bo znając życie to Kayuu nie odprowadza podatku od tych podarunków w postaci antycznych wieszaków które dostaje!

Szpony słyszeliście? Możecie iść donosić na Policje, do suportu, do urzędu skarbowego czy gdzie tam chcecie..

to za donos może wam poziom huty żelaza +1 za darmo dadzą..

Ostatnia edycja:

Sir Czerkas

Miecznik
Wynik reakcji
41
Halo Halo gdzie jest mój Przyjaciel Cheffmat ?? Chciałem Mu podziękować za ryneczek lidla. Cheffmat gdzie jesteś Przyjacielu.