Dyskusja o sytuacji na św. 165

szopen1975

Zwiadowca
Wynik reakcji
161
@szopen1975 idź na dywanik do gata i błagaj go na kolanach o fuzję, nic innego Ci chyba nie zostało.

Może się nad Tobą zlituje, a jak nie to spotkamy się z gatem po środku, a Ciebie zjemy na śniadanie :)

Już powoli mam dość tych Twoich wypocin, zaczyna się to robić żałosne.
a co ty bys chcial grac z jc ze mna faqju chojrakami z ws LL painami z elitarnymi na mzm? przecie z wszystkimi tymi plemionami chcesz grac co wymienilem,p[ozniej powiecie ale zlalismy sami te motomyszy,ave 13 ahahahahahah co za zart,,uzywaj w kocu wlasnych wyrazow bo wypociny i inne slowa uzywasz moich ktore juz ci wielokrotnie pisalem...oj boli boli,juz widze tego waszego gula....dlatego kaju ledwo mowi:) kaju gardlo dalej boli?

Jurekn LXXIX

PEWNIACZEK
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
838
Temat to: "Dyskusja o sytuacji na św. 165". Co wnosi do tej dyskusji Twój post " Próbuje zabłysnąć w oczach innych a wystarczyło się brokatem posypać "? To jest spam nie związany z tematem. Na taki spam macie inne działy

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Temat to: "Dyskusja o sytuacji na św. 165". Co wnosi do tej dyskusji Twój post " Próbuje zabłysnąć w oczach innych a wystarczyło się brokatem posypać "? To jest spam nie związany z tematem. Na taki spam macie inne działy
Jurek, a o hucie żelaza można pisać czy to też nie związane z tematem?

Moim zdaniem poziom huty żelaza to podstawa do wygrania świata, ja już mam 27.

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Co akcje siadaliśmy jak do telenoweli, żeby własnie oglądać tę rywalizacje SkocznegoTygrysa. Fenomen socjologiczny, ile rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery, że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas wprowadzić jako ambasador wspaniałego pchania frontu na plemionach. Fenomen społeczny, przecież my dzięki SkocznemuTygrysowi żyliśmy życiem zastępczym, był powodem ogromnej-zbiorowej radości.

Ave @SkocznyTygrys

Ascherox

Chłop
Wynik reakcji
31
Czy korupcja supportu jest związana z tematem? Np. wymuszanie zastępstw przez Kayuu i zignorowanie dowodów lub rozbijanie wojsk współplemieńców na zastępstwie w bonusie nocnym? Gdzie można zgłosić skorumpowany support? XD

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Czy korupcja supportu jest związana z tematem? Np. wymuszanie zastępstw przez Kayuu i zignorowanie dowodów lub rozbijanie wojsk współplemieńców na zastępstwie w bonusie nocnym? Gdzie można zgłosić skorumpowany support? XD
Skończ już swoją propagandę heh
Naprawdę myślisz, że coś ugrasz?

Nie wiem czy głupszy ten ten który rozpowiada takie bajki, czy ten który je wymyślił i myśli, że coś nimi zdziała.

szopen1975

Zwiadowca
Wynik reakcji
161
Wspaniały jest ten świat 165, gra tam gracz o nicku szopen, prowadzi masówkę największą na świecie. A przy okazji zapytam, bo rzadko tu zaglądam. Dlaczego on się tak napina na FO pisząc felietony?

jeden czlon wiecej od 13 i to w srodku to masowka? ja mysl;e ze koalicja przeciw nam w stylu faqkju,LL,ST,wrum,ELT,chojraki,pain,mzm to jest masowka:) 8 plemion vs 1 szopen,cos jeszcze dodasz? policz ile w sumie to jest członow przeciwko moim czlonom:) ja sie nie napinam ,jak ktos pisze takie bzdury jak ty to sie odpalam,chyba moge skoro moderator ktorego prosilo o pomoc twoje plemie nie usuwa mi postow:p

szopen1975

Zwiadowca
Wynik reakcji
161
Skończ już swoją propagandę heh
Naprawdę myślisz, że coś ugrasz?

Nie wiem czy głupszy ten ten który rozpowiada takie bajki, czy ten który je wymyślił i myśli, że coś nimi zdziała.

wiemy wszyscy ze bajkopisarzem najwiekszym jestes ty,pogodz sie w koncu choc z jedna rzecza bo i ta łatka do ciebie pasuje....<tanczy>

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.915
jeden czlon wiecej od 13 i to w srodku to masowka? ja mysl;e ze koalicja przeciw nam w stylu faqkju,LL,ST,wrum,ELT,chojraki,pain,mzm to jest masowka:) 8 plemion vs 1 szopen,cos jeszcze dodasz? policz ile w sumie to jest członow przeciwko moim czlonom:) ja sie nie napinam ,jak ktos pisze takie bzdury jak ty to sie odpalam,chyba moge skoro moderator ktorego prosilo o pomoc twoje plemie nie usuwa mi postow:p
Nie wiem jak reszta, ale MzM to na pewno masówka nie jest

Wynik reakcji
425
Ja CHYBA jestem dość znaczącym graczem w plemieniu, który orientuje się co i jak. I pierwsze słyszę, że my w jakiejś wielkiej koalicji jesteśmy. Są dwie możliwości, albo mój kolega Tomek działa nam wszystkim za plecami rady (w co wątpię) albo ty jesteś kretyn (w co [N13] wątpię)