Dyskusja o sytuacji na św. 165

Hannibal Barca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.019
Gdzie Cię zaczepiam, wspomniałeś o mnie to odpowiedziałem. Dla mnie działalność takich osób jak Ty czy PIT jest zwyczajnie nieciekawa i szkoda mi klawiatury na Was, bo wiem, że nic z tego nie wyjdzie.

Chaos.Black

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
676
Gdzie Cię zaczepiam, wspomniałeś o mnie to odpowiedziałem. Dla mnie działalność takich osób jak Ty czy PIT jest zwyczajnie nieciekawa i szkoda mi klawiatury na Was, bo wiem, że nic z tego nie wyjdzie.
Twoje posty świadczą jedynie o tym, że zatrzymałeś się w czasie lub jesteś zwykłym ignorantem, jednakże chętnie coś napiszesz byleby trochę blasku zyskać na FOncie ;)

Velka

Pikinier
Wynik reakcji
28
>Zaufaj nowemu wodzowi PAIN daj zasta w zamian za dopilnowanie żeby wioski trafiły do 3 graczy których wskazałam
>wejdz na konto po weekendzie a tam jakiś chesster pisze ze mu pozwolilam zabrac wioski które były przypisane do kogos innego, i Schatter do ktorego nawet wojtek nie umie napisać XD fajniutko

Załączniki

Ilia

Chłop
Wynik reakcji
19
>Zaufaj nowemu wodzowi PAIN daj zasta w zamian za dopilnowanie żeby wioski trafiły do 3 graczy których wskazałam
>wejdz na konto po weekendzie a tam jakiś chesster pisze ze mu pozwolilam zabrac wioski które były przypisane do kogos innego, i Schatter do ktorego nawet wojtek nie umie napisać XD fajniutko
Trzeba było samemu dopilnować rozbiórki, to naprawdę nie takie trudne jak się wydaje.

@Ryssiek oddaj rower melduj jak sytuacja?

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
a kto miał zasta wielkipecol i oddał go do 13? wiesz coś może? nadal zbieram informacje na ten trudny temat.
skończmy już to zamieszanie.

Trzeba było samemu dopilnować rozbiórki, to naprawdę nie takie trudne jak się wydaje.

@Ryssiek oddaj rower melduj jak sytuacja?
słońce świeci nawet ciepło, możesz wyjść na spacer :D
poza tym nudy już na tym świecie