Dyskusja o sytuacji na św. 165

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Z Kannibalem i Kayuu :D
Będziemy mieć 13 akademii i lecimy.

Coco dlatego wbilem, w końcu szansa coś ugrac
Na wstępie chciałem pozdrowić wszystkich fanów.

Jakby ktoś był zainteresowany masówka na masową skalę to pisać śmiało. Bywuś, wcale nie patrzę na ciebie.

Trzy akademię jeszcze może gdzieś upchamy ale miejsca się powoli kończą iż osiągamy dwucyfrowe wyniki.

Zapisy do końca ochrony <rotfl>

PS: kayuu podobno sponsoruje konkurs 1000 pp dla wodza który zmontuje (naj)większą masówkę.

Ostatnia edycja:

Chaos.Black

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
721

Jakby ktoś był zainteresowany masówka na masową skalę to pisać śmiało. Bywuś, wcale nie patrzę na ciebie.

Trzy akademię jeszcze może gdzieś upchamy ale miejsca się powoli kończą iż osiągamy dwucyfrowe wyniki.

PS: kayuu podobno sponsoruje konkurs 1000 pp dla wodza który zmontuje (naj)większą masówkę.
bywuś mówi, że blache wbija

Santa x Haldir

Łucznik
Wynik reakcji
309

Tyle masówek a ty piszesz żebym się logował tu.
Panie będziesz miał z kim się bić :p

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Tyle masówek a ty piszesz żebym się logował tu.
Panie będziesz miał z kim się bić :p
Jak dołączysz do nas to będziesz mógł otrzymać 60/13=4,61 blach, po znajomości dam ci 5 więc akurat dla kilku radnych starczy ;)

Oferta limitowana czasowo.

No i przede wszystkim będziesz miał satysfakcję z gry w masówce na skalę masową.

Santa x Haldir

Łucznik
Wynik reakcji
309
Jak dołączysz do nas to będziesz mógł otrzymać 60/13=4,61 blach, po znajomości dam ci 5 więc akurat dla kilku radnych starczy ;)

Oferta limitowana czasowo.

No i przede wszystkim będziesz miał satysfakcję z gry w masówce na skalę masową.
Oj słabo słabo przekonujesz bo ja dla blach nie gram :) pomyślę jeszcze :)

Jurekn LXXIX

PEWNIACZEK
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
1.032
Byłem w Night na s152 jak jakiś Rutinoskorbin zgasił nam światło. Trafiłem do TieRDi i nie mogę narzekać. Gram do dziś.

obamus500

Pikinier
Wynik reakcji
20
Jak coś to plemię obamusa to podrobka i nie ma nic wspólnego z plemieniem Good Night! które grało na 72, 88, 100, 111, 134 i 152 :)

Powodzenia wszystkim i dobrej zabawy :)
Tak, ale myśmy prowadzili północny człon na 152 świecie. To że ty teraz z nami nie grasz bo ostatnio nas zdradziłeś nie znaczy, że nie mamy nic wspulnego :)

Wszystkiego dobrego wszystkim graczom plemion życzę.

Z powarzaniem
Komisarz naczelny Good Night
obamus

dziewczyna z biblioteki

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
662

hej krówko
pozdro