Dyskusja o sytuacji na św. 165

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
ostatnio jak się rozglądałem na mapie, to z jednego z mniejszych plemion się powiększyliśmy kilkukrotnie.
a plemiona które podstawiliście czy tam Waszych "znajomych" przestały istnieć.

ustawiliście się od zachodu aż po wschód, jeszcze na plecach jakiś ludzi powsadzaliście.
i dalej na forum się stresujecie ale jak taka gra Was jara to spoko.

PS: polska husaria w akcji, raz w obronie, raz w ataku xd

View attachment 29304

View attachment 29305
brawo wodzu. twoja propaganda jest majestatyczna. tak trzeba niszczyć wroga na froum tej gry.
nawet statystykami które można sprawdzić.
1630366239343.png
przez 5 pierwszych dni świata byliście top1, a więc z małego plemienia się nie wywodzicie.
powód 1 czemu tak mało urośliście - warzywniak.
powód 2 - na froncie zatrzymał was szopen1975. w tym momencie warto byłoby napisać słynne już "buahahahaha"

co do raportów lk szybkie dobicie pewnie, a może nawet antyklin? wstaw wszystkie raporty.
co do obrony ten raport był już wstawiony nadal większe straty w ataku niż w obronie i pisałem już że 300 IQ.

ps. nie poddawaj się. jesteś wielki krul kruwka słodka psycho asasynowa.

Wynik reakcji
425
ostatnio jak się rozglądałem na mapie, to z jednego z mniejszych plemion się powiększyliśmy kilkukrotnie.
a plemiona które podstawiliście czy tam Waszych "znajomych" przestały istnieć.

ustawiliście się od zachodu aż po wschód, jeszcze na plecach jakiś ludzi powsadzaliście.
i dalej na forum się stresujecie ale jak taka gra Was jara to spoko.
Trolololo, nie powiekszyliscie się wojna lecz rekrutacją. Mielibyście taki teren + więcej w centrum gdyby nie błędy i wyjebanie sojusznika podpisując pon/soj z pianistą.

Odniesiesz się w końcu do sytuacji z Misia? Wiele osób na to czeka, nie tylko te, które siedzą na FO, ale również osoby z wielkiej rodzinki.

eland

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.370
Toż mówiłem, że on się nie odniesie ;D
Bądź co bądź, żeby się publicznie przyznać do czegoś takiego to trzeba mieć choć odrobinę odwagi, a wiadomo przecież, że kanniball z tego nie słynie.

dziewczyna z biblioteki

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
662
To jak inaczej zcharakteryzujesz masówkę na 1000 graczy po x fuzjach/rekrutacji i 10 podpisanych sojuszy na etapie ochrony początkowej???
Chęci na walkę raczej nie widzę obserwując takie ruchy.

PS: podobno zostać farmą szpona i myć mu stopy to jest zaszczyt o_O
nawet cała kolejka chętnych jest, co nie @pokei powrót ?
nazwe ich koalicja przeciw pain i mzm i leszcze

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529