Dyskusja o sytuacji na św. 165

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
PAIN* (3000 wiosek)
Zakład psychiatryczny ????? (500 wiosek)

Pain bije sobie jeden człon zakladów i od chyba 50 stron chwalą się jak zjadają jakieś warzywa i leszczy co nie cofają offów albo inne raporty.

Pain płacze kolejne 5 stron że ich kalifat leszczy jest gruzowany. XD

My jednocześnie walczymy na dwa człony *PAIN I *PAIN* plus jeszcze leszcze i płotki - wszyscy biją w nasz jeden biedny człon (ała), do tego w sumie biliśmy się z FAQ gdzie musieliśmy wycofać deffa i poszła większość off a na leszcze jakieś resztki aby coś latało zanim się offy odbudują i nasi ludzie tam przeniosą :)

To, że Obywatel nie zdarzy wciągnąć swoich darm/warzyw zanim ucieknie do PAIN i macie teraz ból 4 liter no to cóż..

Ja tylko pragnę zauważyć, że macie od nas więcej wiosek które biją nasz biedny człon, do tego jeszcze niedawno ubiliśmy waszych "znajomych" z FAQ i odbudowujemy offy :p

Nawet bym powiedział, że macie sporą przewagę nad nami bo my musimy tam latać po 60h, a Wy macie na miejscu czy tam może 20h. A to, że Wasi frontowcy atakują jak atakują jakby mieli dwie lewe ręce to nie wiem.. może za kilka akcji się nauczą czy coś. KO też proponuję przekazać aby następną akcje na nas zorganizował w jeden dzień.

Wasza strona nie jest w stanie zrozumieć ustawień świata i teraz ma ból 4 liter bo ma zburzony cały kontynent - to Wasz problem.

My się tam nawet nie skończyliśmy przenosić a Wy już płaczecie xD
To były tylko takie przeszpiegi aby zobaczyć co się tam dzieje - i się dowiedzieliśmy - większa amatorka jak w Centrum.

@Obywatel Leszcz kiedy będziesz się ewakuować do pain?
Swoich pachołków wykorzystasz z deffa i zostawisz xd?

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
PAIN* (3000 wiosek)
Zakład psychiatryczny ????? (500 wiosek)

Pain bije sobie jeden człon zakladów i od chyba 50 stron chwała się jak zjadą jakieś warzywa i leszczy co nie cofają offów albo inne raporty.

Pain płacze kolejne 5 stron że ich kalifat leszczy jest gruzowany. XD

My jednocześnie walczymy na dwa człony *PAIN I *PAIN* plus jeszcze leszcze i płotki - wszyscy biją w nasz jeden biedny człon (ała), do tego w sumie biliśmy się z FAQ gdzie poszła większość off a na leszcze jakieś resztki aby coś latało zanim się offu odbudują i nasi ludzie tam przeniosą :)

To, że Obywatel nie zdarzy wciągnąć swoich darm/warzyw zanim ucieknie do PAIN i macie teraz ból 4 liter no to cóż..

Ja tylko pragnę zauważyć, że macie od nas więcej wiosek które biją nasz biedny człon, do tego jeszcze niedawno ubiliśmy waszych "znajomych" z FAQ i odbudowujemy offy :p

Nawet bym powiedział, że macie sporą przewagę nad nami bo my musimy tam latać po 60h, a Wy macie na miejscu czy tam może 20h. A to, że Wasi frontowcy atakują jak atakują jakby mieli dwie lewe ręce to nie wiem.. może za kilka akcji się nauczą czy coś. KO też proponuję przekazać aby następną akcje na nas zorganizował w jeden dzień.

Wasza strona nie jest w stanie zrozumieć ustawień świata i teraz ma ból 4 liter bo ma zburzony cały kontynent - to Wasz problem.

My się tam nawet nie skończyliśmy przenosić a Wy już płaczecie xD
To były tylko takie przeszpiegi aby zobaczyć co się tam dzieje - i się dowiedzieliśmy - większa amatorka jak w Centrum.

@Obywatel Leszcz będziesz się ewakuować?
Swoich pachołków wykorzystasz z deffa i zostawisz xd?
jeżeli biją was w jeden człon a to jeden z trudniejszych frontów i macie z zakładami lacznie 7-8 czlonow to znaczy że macie front źle ustawiony. pierwsza rada do zwycięstwa. na tym skończyłem czytać. nie ma co płakać bo to wy źle zrobiliście.

SicK-

Wieprz Książe Trufli
Wynik reakcji
1.058
Wziął się już od 150 gdzie @kanniball nagrywał @pajton.88. @SicK- i innych od nas z rady na rozmowach. Potem sobie ładnie powycinał, posklejał i miał paplanine xD
Potwierdzam.
Ta wesz @kanniball siedział z nami na discordzie, zadawał niby "luźne pytania" dotyczące dyplomacji po czym kilka dni później nagrana rozmowa wylądowała na biureczku u dyplomatów plemion, z którymi chciał coś osiągnąć.. Całe szczęście niektórzy gracze potrafią jeszcze myśleć "zdrowo-rozsądkowo" i zachowanie Pawełka ( upsss ;> ) publicznie potępiono, bo tylko zwykła ............ (uzupełnij pole) nagrywa rozmowy bez pozwolenia po czym udostępnia na forum / w wiadomościach prywatnych.
Na 150 grał na mulciakach i gdybym był tak samo perfidny jak on to nagrałbym jego stream'a jak pokazywał mi swoje mulciaki i jak to on nie pisze scenariuszy dogadując dyplo swoimi kontami ..
Wtedy grał na nickach: wielki asasyn, słodka króweczka i jeszcze jakimś jednym .. nie pamiętam.

Nie gram na światach z niskim poziomem więc nie powiem czy tutaj działa tak samo.
Świat i tak wygrają Leszcze - solo albo z jakimś sojusznikiem. Mark my words.
A teraz nara, bo smoki w Dragon City same się nie nakarmią
@Leszcz Kartograf oznaczaj jak będzie jakiś pet do zgaszenia pzdr

Wynik reakcji
425
Nie wiem co tam Kanibal sapie o pain i zakładzie psychiatrycznym, bo przeczytałem jedno zdanie i utwierdziłem się że to odklejeniec. Ale krótko wyjaśnię czemu jest kretynem.

My mamy front z zakładem psychiatrycznym, zakładem karnym oraz LAZ. Teraz jeszcze raz idź policz wioski tumanie na poziomie szopena i dopiero się udzielaj.

@SicK- czyli to takie typowe zachowanie smiecia xD w ryj napluc i na nic więcej nie zasługuje. kleić rozmowy żeby coś osiągnąć to chyba największe dno, ale dobrze wiedzieć jakby kiedyś zaprosił na rozmowę to od razu środkowy palec. Teraz rozumiem czemu koalicję na 3/4 świata podpisał, żeby coś osiągnąć xD

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
@SicK- już nie pamiętam czy to Ty albo copik ale jak masz taką wspaniałą pamięć to swoje groźby czy tam szantaże, że kogoś namierzysz bo to dla Ciebie nie problem i będziesz publikował jego wizerunek publiczny, to pewnie też pamiętasz. Zresztą na forum tam dalej pewnie są posty..

Teraz co, w grze przeglądarkowej się wypiąłeś i będziesz ludzi ścigać w realu bo ktoś Ci barb na krańcu nie chciał dać XD?
Naprawdę, ponad podziały to jest mega słabe - z całym szacunkiem do Ciebie.

Może trochę przesadzam, bo sytuacja była bardziej złożona no ale Ty tutaj mocno przesadzałeś i nie wiem co oczekiwałeś jak się tak zachowywaliście.
Sam obrałeś drogę wojenną, bo pajtonowi się coś ubzdurało, że podczas jakiejś rozmowy telefonicznej jakąś informacje ktoś wygadał komuś i on "stracił zaufanie".

Ty nawet nie wiesz co było gadane.. bo Cię nie było na pierwszych rozmowach. Później dopiero się "pojawiłeś" bo wizja pajtonowa się nie sprawdzała xD
Tyle dobrego z złego, że ją wyprostowałeś. Gratuluję determinacji i nerwów :)

PS: Zaraz przyjdzie modek i będzie znowu wywali nam 10 stron stwierdzając że wszystko po kolei kasuje bo za dużo spamu.
Moje posty proszę zostawić, hutę zburzyliśmy do 1 i akcja -2 wioseki.