Dyskusja o sytuacji na św. 165

Obywatel Leszcz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.221
A gdzie płacze, śmieje sie z tej żenady która pokazujesz
Nie mam nawyku walić konia do tej gry jak wy po akcji na + parę wiosek
Pozdrów totha

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
2.100
Czy JC i Zakład udostępniło już wioski plemieniu FaQQju i NzD przy k54? Chyba coś było w umowie że jak tego nie zrobią to się koalicja rozwiązuje. Zaraz nowa będzie trzeba zawiązywać <czytaj><help><oczy>

Kayuu

Miecznik
Wynik reakcji
27
Czy JC i Zakład udostępniło już wioski plemieniu FaQQju i NzD przy k54? Chyba coś było w umowie że jak tego nie zrobią to się koalicja rozwiązuje. Zaraz nowa będzie trzeba zawiązywać <czytaj><help><oczy>
Wydaje mi się że po tym jak skosowali i pobiegli to swoich właścicieli czytaj painów to faqiu już nie istnieje?

@Kayuu no niesamowite burzenie, jak na wasz potencjał to tak 2/10
Po 4 stronach raportów gdzie wszystko wraca od Was to całkiem spoko jak na te 2/10 - po 4 stronie dalej już nie sprawdzalem nawet.
Wyjdzicie chociaż następnym razem tymi offami chłopaki...

dużo a ile to razy o burzeniu można?
Pierwszy raz o tym wspomniałem.

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.915
Może dlatego, że to burzenie więc sporo się puszcza? Przychodzisz tutaj, wygadujesz, że płaczemy broniąc twoja potężna akcje z telefonów bo nawet szkoda było kompa odpalać. Spuszczasz się ile offow wraca (przypomnij ile? 80-120h?). Poudawaj sobie tego pro elo grajka ale umiejętności nie nadrobisz. Ani z ciebie frontowiec ani fontowiec elo

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
2.100
Wydaje mi się że po tym jak skosowali i pobiegli to swoich właścicieli czytaj painów to faqiu już nie istnieje?
A no tak. Zapomniałem że FaQju tworzyły 3 osoby. Do 13 nikt z tego plemienia nie przeszedl a umowa odnosiła się do znaczków w tagu a nie graczy, którzy to moga sobie zostać na zapleczu.
NzD też uciekło do swoich właścicieli, bo widzę ich temat został przemilczany.

Kayuu

Miecznik
Wynik reakcji
27
Myślę że zasada wychodzenia polega na wychodzeniu wojem z wioski kiedy przepuszczasz krzyżyk więc co robiły te offy w wioskach <lol>

Jedyne straty były kiedy offy idące po 120h wlatywały w wasze offy stojące w wioskach.

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.915
Nie no nie mogę, zrobiłeś 2x akcje burzącą na 10-15x mniejsze plemię i walisz pod to konia jaki jesteś pros. Jakbyś był taki kozak to byś nas zdmuchnal na strzała chyba co

Wynik reakcji
425
@Kayuu dobra, a jak mam rozumieć, że pewna osoba od was rozmawiając że mną discordzie zapytała czy tez nagrywamy rozmowy? Tu absolutnie nie trzeba mówić, że tak jest, ale ten wątek co chwilę się przewija, a z nikąd się nie wziął.

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.915
@Kayuu dobra, a jak mam rozumieć, że pewna osoba od was rozmawiając że mną discordzie zapytała czy tez nagrywamy rozmowy? Tu absolutnie nie trzeba mówić, że tak jest, ale ten wątek co chwilę się przewija, a z nikąd się nie wziął.
Wziął się już od 150 gdzie @kanniball nagrywał @pajton.88. @SicK- i innych od nas z rady na rozmowach. Potem sobie ładnie powycinał, posklejał i miał paplanine xD

Kayuu

Miecznik
Wynik reakcji
27
Przecież to Ty rzucasz że akcja burząca przepuszczaliście ale widzę nawet nie masz zielonego pojęcia ile offów Wam padło.

Nie no jak na strzała, potężne leszcze na strzała no gdzie tam.

Kayuu

Miecznik
Wynik reakcji
27
A no wielkie leszcze z wami to żaden wstyd przecież.

Nie wiem decku, powiem to samo co powiedziałem na któreś stronie na samym poczatku świata jak ktoś ma jakieś nagrania to chętnie posłucham.

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
A no tak. Zapomniałem że FaQju tworzyły 3 osoby. Do 13 nikt z tego plemienia nie przeszedl a umowa odnosiła się do znaczków w tagu a nie graczy, którzy to moga sobie zostać na zapleczu.
NzD też uciekło do swoich właścicieli, bo widzę ich temat został przemilczany.
spokojnie już podobno zakłady się sypią. atakujcie!