Dyskusja o sytuacji na św. 165

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.722
aż musiałem odpowiedzieć xD

jeszcze ten filmik był całkiem śmieszny, ale te wysrywy teraz, to już nawet nie jest trolling taka żenada xD

no ale klikaj tam twardo na FOncie, jak w grze Wam nie idzie :)

PS. dzięki za blaszkę miśki :cool: zapraszam ponownie!
komu nie idzie temu nie idzie hehe

Crooky

Chłop
Wynik reakcji
2
@Crooky
Dlaczego nie poinformaleś mnie że nasze konto jest kretem.
Przygotowalabym jakieś konkretne info dla painow
no ja właśnie nie wiem, w sumie te dowody takie potężne, że autor mógłby wziąć jakiś rozbieg i strzelić barana głową w ścianę xD

jeszcze, żeby tu jakiś poziom był, ale takie dno to już przesada, nawet dla takich zaprawionych Fontowców jak oni xD

Crooky

Chłop
Wynik reakcji
2
Nie no nie sądziłem, że jesteś aż taki głupi, żeby wziąć to na poważnie.
Jak już pisałem, wy dzisiaj wzięliście mniej wiosek w dzień niż zakłady straciły przez noc.
no to Ci napisałem, że nawet trolling ma gdzieś jakiś umiar, jak jesteś tak głupi, żeby pisać takie wysrywy, to licz się z odpowiednią reakcją :)

Deckuś

Łucznik
Wynik reakcji
425
Ty @Crooky bo widzę ciemny jesteś xD

Ten post ma charakter ironiczny i nie ukazujący, że jesteś kretem, tylko że moje przejęcia to zakład karny i barbarki,a twoje są takie same. Wyciągnij wnioski, bo jednocześnie twoje pisanie że na froncie nam nie idzie dodaje temu postowi Tomka jeszcze więcej śmiechu xD
Gdy już myśle że u wroga już mnie nic nie zaskoczy to pojawia się on i tłumaczy z żartobliwego postu że nie jest kretem xD

.byłeś na liście kannibala, nie zapominaj.

Przy okazji jak tam się trzyma Kuleczy, który nigdy nie sypia, prawa ręka szopena, frontowiec? Bo wioski za dnia traci jak dziecko.

KosmaT1

Pikinier
Wynik reakcji
61

Ten post ma charakter ironiczny i nie ukazujący, że jesteś kretem, tylko że moje przejęcia to zakład karny i barbarki,a twoje są takie same. Wyciągnij wnioski, bo jednocześnie twoje pisanie że na froncie nam nie idzie dodaje temu postowi Tomka jeszcze więcej śmiechu xD
Gdy już myśle że u wroga już mnie nic nie zaskoczy to pojawia się on i tłumaczy z żartobliwego postu że nie jest kretem xD

Przy okazji jak tam się trzyma Kuleczy, który nigdy nie sypia, prawa ręka szopena, frontowiec? Bo wioski za dnia traci jak dziecko.
Staram się żeby bywuś nie wyrzucił mnie z plemienia xD

Crooky

Chłop
Wynik reakcji
2

no ale po co to?xD

przecież to nawet śmieszne człowieku nie jest, poziom żenady to osiąga taki level, że to już tylko "xD" zostaje <rotfl>

spokojnie, zrozumiałem o co chodzi, niemniej jednak, to chyba tylko jakieś 10latki spocone przed kompami siedzą i się śmieją bo ja nikogo innego nie widzę, niż kółka adoracyjnego :) I co, siedzicie i się tam klepiecie jak małpy po plecach po wpisie na FO? xD

Weźcie sobie wrzućcie na luz, nie wywołujcie mnie już, bo takie koperkowe aferki co są tu kręcone to jedno wielkie "XD"

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.722
no ale po co to?xD

przecież to nawet śmieszne człowieku nie jest, poziom żenady to osiąga taki level, że to już tylko "xD" zostaje <rotfl>

spokojnie, zrozumiałem o co chodzi, niemniej jednak, to chyba tylko jakieś 10latki spocone przed kompami siedzą i się śmieją bo ja nikogo innego nie widzę, niż kółka adoracyjnego :) I co, siedzicie i się tam klepiecie jak małpy po plecach po wpisie na FO? xD

Weźcie sobie wrzućcie na luz, nie wywołujcie mnie już, bo takie koperkowe aferki co są tu kręcone to jedno wielkie "XD"
no w sumie tylko ty się spociłeś żeby nikt przypadkiem tego za poważnie nie odebrał. Oj chyba coś tam jest za uszami panie kolego, że taka nerwówka

Crooky

Chłop
Wynik reakcji
2
no w sumie tylko ty się spociłeś żeby nikt przypadkiem tego za poważnie nie odebrał. Oj chyba coś tam jest za uszami panie kolego, że taka nerwówka

bo ile można, pisanie po graczach, że ich zostawią jak oddadzą jakieś tam wioski to jest po prostu żenada xD

potem taki przyjdzie na FO i się spuszcza bo podbił jakąś rozbiórkę xD albo przekabacił XXX osób żeby oddału mu XXX wiosek xD

Wywalanie wojsk xD

szkoda gadać po prostu, zapraszam wiocha w wiochę do siebie na front, to zobaczymy czy tak w masełko będziecie wchodzić :)

A teraz spadam, wystarczy mi FO na pół roku xD

Leszcz Kartograf

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.722
bo ile można, pisanie po graczach, że ich zostawią jak oddadzą jakieś tam wioski to jest po prostu żenada xD

potem taki przyjdzie na FO i się spuszcza bo podbił jakąś rozbiórkę xD albo przekabacił XXX osób żeby oddału mu XXX wiosek xD

Wywalanie wojsk xD

szkoda gadać po prostu, zapraszam wiocha w wiochę do siebie na front, to zobaczymy czy tak w masełko będziecie wchodzić :)

ostatnio to jeszcze wasi gracze do nas wypisują tylko xD i to do Leszczy, więc saluto wariato

Deckuś

Łucznik
Wynik reakcji
425

Wywalanie wojsk xD

Miło że nawiązałeś do mnie, a rozchodzi się o concretboy. To w ogóle jest ewenement i podsumowanie całości zakładów:
-wioski bez wiary
-wioski off bez zbadanej lekkiej kawalerii
-wioski off bez zbadanych taranów
-wioski z samymi zwiadowcami bez deffa na froncie
-przelewające się spichlerze
-wioski 7k pkt eko 30 ratusz 25 a stajnia koszary na 5

Zaproponowałem mu grzecznie, żeby bez walki oddał dwie wioski (po tym jak już 3 stracił) to go zostawię i znajdę sobie inny cel, on na to nie poszedł, a te dwie wioski i tak sobie wziąłem XDD

BTW warto wspomnieć że concret to radny zakładów, ewenement na skalę światową

dziewczyna z biblioteki

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
662

Wywalanie wojsk xD

Zapiszcie ten post dla potomnych.