Dyskusja o sytuacji na św. 165

dziewczyna z biblioteki

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
662
@Deckuś wysłał jako podziekowanie za wybicie monet na zastepstwie. chciałem motywacje.

to rozbieramy ich. moje multi chce wiosek nie po to wydałem 50 pp na event.
deckus chyba juz nie wroci wlasnie nagrywal mi glosowki jakies i w tle uslyszalem tylko CO co oznacza, ze to jego dzirwczyna a on pijany wiec wytlumaczyl ze rozmawia z kolega z plemion a ona nir lubi jak on gra tak wiec wrjdz na mulciaka i napisz ktore wioski chcesz

dziewczyna z biblioteki

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
662
Kosa się nie udała i na minus w dzień akcji :/

Lepiej szukajcie nowych chętnych na kosę albo się zacznijcie przyzwyczajać..
Nie ma to jak błagać swojego gracza, aby wydzwaniał do leszczy i błagał o przejście bo 13stki takie złe. Teraz się zastanawiamy czy te 7 osób co do mnie pisało z 13stek to też chciały tak zrobić. Pięknie panie kannibal, nie dość, że 30 członów na 5 to jeszcze musi śmiesznych zagrywek używać.
PS: dzisiaj nie było żadnej akcji na was, ale pierwszy raz coś wybroniliście to trzeba na FO przyjść się pochwalić. Pięknie PRZYSTOJNIAKU XDDDDD

kanniball

Łucznik
Wynik reakcji
334
Raczej mam bękę bo dalej próbujecie iść drogą łatwego oporu zamiast się zabrać do walki.
Pół świata prosiliście aby Wam udostępnili wioski na froncie z 13tką to teraz walczcie..

Póki co widzę tylko jedna osoba się przeniosła.
My już też niedługo się przeniesiemy :)

Teraz wychodzi na to, że jak nie skosuje ktoś to nie potraficie nawet podbić wioski od wroga.
Taka Wasza gra. Mocniej jesteście jeszcze na minus.. gwiazdy forum, na polu bitwy nic, 2 osoby na cały Wasz człon coś pokazały.

Pierwsza akcja podzielona na dwie części (xd) powiedzmy że w skali dzobiego 2 przejęcia to dobra akcja.
Oczywiście nie wliczając do tego wiosek które straciliście.

1629725847092.png

PS: Bodajże 2 dni temu też atakowaliście, następnym razem polecam to trochę skoordynować i walnąć w 1 dzień.
Mam nadzieję, że wtedy uda Wam się zrobić chociaż te 30 podbić i będziecie już okrzykiwać na forum wygranie świata xD

Załączniki

Wynik reakcji
37
Jeden człon MZM lub PAIN robi więcej w wojnach niż cała ta wasza koalicja razem wzięta.

Jedyne w czym wielka koalicja przewyższa na tym świecie MZM, PAIN i Leszczy to poziom głupoty na m2 co widać na forum.

Zaatakowaliście ELITE która jest okrążona z 3 stron, mająca ze 30 graczy - 2 waszych pewnie kretów i daliście ciała jak pijana ladacznica na dyskotece. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Chaos.Black

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
622
Jeden człon MZM lub PAIN robi więcej w wojnach niż cała ta wasza koalicja razem wzięta.

Jedyne w czym wielka koalicja przewyższa na tym świecie MZM, PAIN i Leszczy to poziom głupoty na m2 co widać na forum.

Zaatakowaliście ELITE która jest okrążona z 3 stron, mająca ze 30 graczy - 2 waszych pewnie kretów i daliście ciała jak pijana ladacznica na dyskotece. Nic więcej dodawać nie trzeba.
kanniball wali konia do +2 wiosek na akcji na jego familie. Czy trzeba coś więcej tu pisać? XD