Dyskusja o sytuacji na św. 165

Varendial

Chłop
Wynik reakcji
282
2 karety tylko sie na was rozbily xD

Za to wy, przez ostatnie 4 dni straciliscie chyba cały potencjał xDD najpierw na nas wysylajac karete na 12h i sie nie przebijajac xDDDDD
Potem na CHO chyba z 15 offow poszlo na jednej wiosce na tym etapie to ogromna wtopa.
No, ale jeszcze miesiac i sie zwiniecie na 167, więc o czym tu mówimy?

@Chaos.Black pro elo koxie, na 155 jak nas walili to 70% to zast był na twoim koncie więc xD
Na taką masuwke, 15 ofów to cały potencjał. Masz mnie. Co do wioski cho, traktuje to jako zwyczajną selekcję KO, to, że wioskę obstawi instruktor, zastawiwszy swoje mieszkanie za PP, było bardziej niż prawdopodobne.

GilGalad

Chłop
Wynik reakcji
6
Po twstats widze, ze jest 2:1 dla was, wiec o jakich stratach mowisz, ze o nich nie wiem?

Podjeliscie decyzje o fuzji to teraz nie placz, że zły szef - możesz go zmienić.
Furia padnie i oboje o tym wiemy, a wy uciekniecie na 167 swoją paczką. I wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że jakiś małynarz wszedł i zaczął na dsc wyzywać, że nie wyjdziemy ze wschodu.
Śmiesznie to brzmi, jak ktoś kto nie mówi R, Ci grozi
V3n3d już nie rządzi, ale zostawił po sobie taki syf że nie da się tego uratować. Tylko dzięki Marzycielom z Watykanu to plemię jeszcze stoi, no i proszę cię nie wypowiadaj się na temat Marynarza, bo to ty jesteś pierwszy który z płaczem wychodzi z czyjegoś discorda :D

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
Na taką masuwke, 15 ofów to cały potencjał. Masz mnie. Co do wioski cho, traktuje to jako zwyczajną selekcję KO, to, że wioskę obstawi instruktor, zastawiwszy swoje mieszkanie za PP, było bardziej niż prawdopodobne.
> graj na swiecie z pp
> placz, ze ktos ich uzywa xDDDDD

Pewnie wyszedłem z placzem z jakiegos discorda

Chaos.Black

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
330
2 karety tylko sie na was rozbily xD

Za to wy, przez ostatnie 4 dni straciliscie chyba cały potencjał xDD najpierw na nas wysylajac karete na 12h i sie nie przebijajac xDDDDD
Potem na CHO chyba z 15 offow poszlo na jednej wiosce na tym etapie to ogromna wtopa.
No, ale jeszcze miesiac i sie zwiniecie na 167, więc o czym tu mówimy?

@Chaos.Black pro elo koxie, na 155 jak nas walili to 70% to zast był na twoim koncie więc xD
@dziewczyna z biblioteki piszę ogólnie, a Ty wyjeżdżasz personalnie do mnie na dodatek z kłamstwem <luzik> Zaobserwowałem, że bardzo mocno udajesz, że zmieniłeś content natomiast znowu to psujesz XD

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
@dziewczyna z biblioteki piszę ogólnie, a Ty wyjeżdżasz personalnie do mnie na dodatek z kłamstwem <luzik> Zaobserwowałem, że bardzo mocno udajesz, że zmieniłeś content natomiast znowu to psujesz XD
Robisz z siebie prosa, a na nasza grupe wrzucilem screeny ile razy do mnie o zasta pisałeś, orlik ma tego wiecej - skończ udawać super frontowca i tyle wystarczy :)

Varendial

Chłop
Wynik reakcji
282
> graj na swiecie z pp
> placz, ze ktos ich uzywa xDDDDD

Pewnie wyszedłem z placzem z jakiegos discorda
Czy płaczę? Stwierdziłem fakt.
Lzy napływają do oczu Tobie, Tomku. Bo kiedy patrzysz w lustro widzisz nieudacznika. Smutek tym większy kiedy okazuje się, że odbicie przerasta Cie o krocie, ono nie pisze analiz na FO.

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
o czym Ty chłopaku mówisz? Ani razu Cię nie obraziłem - jedyne co powiedziałem to, że połowa Twojego plemienia prosi o zastepstwo i klina, bo nie potrafią :) nie mówię R? Mam lekką wadę wymowy ale się tego nie wstydzę i mam do tego dystans - osiągnij chociaż połowę w życiu tego co ja to pogadamy wtedy :) także Tomku życzę Ci słonecznego popołudnia :)
Wbiłeś, zaczałeś mnie wyzywać i cale plemie, odgrazales sie, ze nie wyjdziemy ze wschodu i jestesmy kwestia jednej akcji.
O czym ty mowisz?

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
@dziewczyna z biblioteki cisniesz furię czy mojego ziomala chaosabo się gubię
Ja nie cisne furii, to mój przeciwnik - a po to gramy aby walczyć i sie dobrze bawić. Cisne typów, którzy całą moc włożyli w obrazanie mnie i mojego plemienia na discordzie, groźby i inne takie, a teraz uciekają na 167.

A do chaosa nic nie mam, tylko udaje prosa - a jak trzeba bylo bronić to zasty rzucał

Chaos.Black

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
330
Robisz z siebie prosa, a na nasza grupe wrzucilem screeny ile razy do mnie o zasta pisałeś, orlik ma tego wiecej - skończ udawać super frontowca i tyle wystarczy :)
Ja nie robię z siebie prosa. Przypomnę Ci tylko, że gdy Ty z całym plemieniem rzucaliście kierą to ja dalej grałem i skończyłem świat (wygrany).
Po za tym pała jesteś bo doskonale wiesz w jakiej byłem sytuacji, a i tak grałem i broniłem konta większość czasu. Po raz kolejny kłamiesz pisząc, że jak trzeba było bronić to wrzucałem zasta bo mało z pracy nie wyleciałem przez obronę konta całymi dniami.

Zresztą nie mogę wiele od Ciebie oczekiwać, ledwo mleko spod nosa ci zniknęło ale nadal wolisz kłamać na mój temat. Dzięki, że uświadamiasz mi, że gra z Tobą nie ma sensu.

Ta gra to chyba gra zespołowa, prawda?

dziewczyna z biblioteki

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
321
Ja nie robię z siebie prosa. Przypomnę Ci tylko, że gdy Ty z całym plemieniem rzucaliście kierą to ja dalej grałem i skończyłem świat (wygrany).
Po za tym pała jesteś bo doskonale wiesz w jakiej byłem sytuacji, a i tak grałem i broniłem konta większość czasu. Po raz kolejny kłamiesz pisząc, że jak trzeba było bronić to wrzucałem zasta bo mało z pracy nie wyleciałem przez obronę konta całymi dniami.

Zresztą nie mogę wiele od Ciebie oczekiwać, ledwo mleko spod nosa ci zniknęło ale nadal wolisz kłamać na mój temat. Dzięki, że uświadamiasz mi, że gra z Tobą nie ma sensu.

Szkoda, że nie mogę tutaj screenów wrzucić z fb ;p
Ale tak, nie rzuciłeś kierownicą i broniłeś konta gdzie 60% by rzuciło kontem - opłaciło Ci sie bo wygrywasz świat. Jednak robisz z siebie prosa, a dużą część czasu ja i orlik konta pilnowalismy.

CheffMatt

Łucznik
Wynik reakcji
213

już wiem od kogo się kłamać uczyłeś xD

jaka to jest parodia robić coś przez kilkanaście stron, a teraz zarzucać komuś coś co samemu się notorycznie robi xD oj chaosik ^^

Chaos.Black

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
330
już wiem od kogo się kłamać uczyłeś xD

jaka to jest parodia robić coś przez kilkanaście stron, a teraz zarzucać komuś coś co samemu się notorycznie robi xD oj chaosik ^^
Tzn co? Nigdy nie rzuciłem wioską jak Ty, a co dopiero kontem XD Nigdy nie napisałem, że jestem pro elo kox jak Ty :)

jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie otwieraj paszczy i do roboty zmykaj

Btw ciąg dalszy z bywusiem na fb

CheffMatt

Łucznik
Wynik reakcji
213
Tzn co? Nigdy nie rzuciłem wioską jak Ty, a co dopiero kontem XD Nigdy nie napisałem, że jestem pro elo kox jak Ty :)

jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie otwieraj paszczy i do roboty zmykaj
również nigdy nie napisałem że jestem pro elo koxem, wręcz przeciwnie, wielokrotnie pisałem iż uważam się za gracza średniego,
więc kłamiesz po raz kolejny i zmyślasz rzeczy, które nie miały miejsca :)
podobnie jak z rzucaniem konta, przed chwilą walnąłeś ckliwe zdanie "wiesz jaką miałem sytuację"
a Ty znasz moją, że się wypowiadasz i piszesz takie bzdury na mój temat???

Dla przypomnienia, rzuciłem kontem na 6 dni, zbiliście mnie z bodaj 6kk i top2 na 1kk i top100, wróciłem i w 2 tygodnie znów byłem top2 mając 7kk pkt więc o czym Ty wgle chrzanisz chaos???

Od ponad miesiąca nie wchodzę na konto i nadal mam top1 w dwóch rankingach pokonanych przeciwników, nawet sztucznie ciężko wam idzie przebicie mnie xD

Jesteś tu jedyną osobą, która ma gówno do powiedzenia, a próbuje błyszczeć i być super xD

Tak jak pisałem wcześniej, zgaszę Cię zawsze i wszędzie, bo zwyczajnie brak Ci argumentów i podstawowej wiedzy :)

Chaos.Black

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
330
również nigdy nie napisałem że jestem pro elo koxem, wręcz przeciwnie, wielokrotnie pisałem iż uważam się za gracza średniego,
więc kłamiesz po raz kolejny i zmyślasz rzeczy, które nie miały miejsca :)
podobnie jak z rzucaniem konta, przed chwilą walnąłeś ckliwe zdanie "wiesz jaką miałem sytuację"
a Ty znasz moją, że się wypowiadasz i piszesz takie bzdury na mój temat???

Dla przypomnienia, rzuciłem kontem na 6 dni, zbiliście mnie z bodaj 6kk i top2 na 1kk i top100, wróciłem i w 2 tygodnie znów byłem top2 mając 7kk pkt więc o czym Ty wgle chrzanisz chaos???

Jesteś tu jedyną osobą, która ma gówno do powiedzenia, a próbuje błyszczeć i być super xD

Tak jak pisałem wcześniej, zgaszę Cię zawsze i wszędzie, bo zwyczajnie brak Ci argumentów i podstawowej wiedzy :)
Zapraszam na twstats ze 155 i sam się wyjaśniasz XD Dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Zwyzywaj mnie i na zmywak sio

W przypadku wątpliwości:
https://pl.twstats.com/pl155/index.php?page=player&id=63134 - wbił nasz kox na konto jakoś w styczniu albo w lutym.

KOX na FO:

i tutaj mamy największy paradoks świata...

Marzyciele realnie wiedzą że jest średnio i trzeba się spiąć i wziąć do roboty,
a tymczasem koalicja nielotów i vg MARZY, że już wygrała świat i rozdziela blachy.
Nie biorą przy tym pod uwagę mojej obecności, bo podobno nie umiem grać, ale to fajnie bo ich szybko zweryfikuje na froncie :3
Mniej kos więcej grania :)

I błagam nie piszcie mi, że szczekałem a nic nie zrobiłem jeśli pójdzie kolejne 50 kos :) ja piszę o sytuacji obecnej :) i zesrceenuje w razie gdyby mod usunął :)
Na ten moment szanse są mocno wyrównane i wasze rozdawanie blach jest niczym pieprzenie pita że cokolwiek znaczy na tym świecie. dobranoc
Muszę więcej dodawać?

Teraz szykanujesz WRUM postami jak powyżej i twierdzisz, że nie zgrywasz kozaka <lol>

Ostatnia edycja:

CheffMatt

Łucznik
Wynik reakcji
213
@CheffMatt chaos nie rzucił kontem, przeniósl sie i prawie od zera zaczal i Cie przegonil z rozwojem nawet

lepiej rzucać zasty niż kontem
w Marzycielach zastów nie biorą xD był moment że broniłem konta swojego, dżobiego i jeszcze kogoś mając w sumie 15kk do obrony i miliard iksów, więc nie będzie mi jakiś zapleczowy lamus pisał, że grać nie umiem, bo jakby zobaczył tyle krzyżyków to by narobił pod siebie xD

a dwa ja nie rzuciłem kontem tylko miałem "sytuację" w realu do wyprostowania i zwyczajnie miałem gdzieś to co tam się dzieje :)
wyjaśniłem co miałem i po 6 dniach wróciłem, proste :)

Chaos serio jesteś aż taką miernotą żeby się zasłaniać twstats??? xD

Fakty są takie, że jak grałem to regularnie wam brałem wioski, potem zniknąłem na 6 dni to się nachapaliście i była wielka podnieta jacy super jesteście, po 6 dniach wróciłem i w ciągu paru dni byłem 15 wiosek na plusie,
Morał??? Umieliście przejmować mi wioski tylko i wyłącznie gdy kilka dni nie wszedłem na konto, wystarczyło wejść dwa razy dziennie i już was orałem bez problemu :) i nie to nie dlatego, że ja jestem kozak tylko, że Wy jesteście tak słabi :)

Już nie wspominając o tym, że pod koniec zwyczajnie oddawałem Pingwinom darmy i nawet im czyściłem wioski xD
Nie chwalili się?? ^^

I błagam nie piszcie mi, że szczekałem a nic nie zrobiłem jeśli pójdzie kolejne 50 kos :) ja piszę o sytuacji obecnej :)

zapomniałeś zaznaczyć ten fragment :)
poszły kolejne kosy, kolejni gracze rzucili kontami, nie pisz tak żeby mi dowalić tylko spójrz realnie na sytuacje, choćbym nawet był tym koxem za jakiego mnie uważasz to i tak bym tam już nic nie zdziałał po tym co się podziało :)

Ostatnia edycja: