Dyskusja o sytuacji na św. 165

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
z racji że coraz więcej graczy jest niesłusznie wyrzucanych z plemion, szukam cooplayera na konto. wolontariat u kronikarza mający na celu uratowanie biednych graczy, bardzo dobrze rozwijająca się branża . możliwe pogawedki na modulatorze.
ps. na karczmie w jc już muszą tematy zakładać torax jest wspaniały bo atmosfera siada.

eland

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.370
Ogółem powaga o jakie zdjęcia chodzi, bo najwyraźniej mnie jakaś drama ominęła

aduch54

Miecznik
Wynik reakcji
19
Ogółem co to znowu jest za drama, bo chyba mnie coś ominęło
Część graczy sobie nie radzi psychicznie bo wie że i tak dostanie w picze i próbują psychicznie wpłynąć na Painów, dobrze że psychika nie wpływa jak ktoś dostanie 4k krzyży i pisze że coopika wina że stracił ponad 100 wiosek w 1 dzień, niektórzy zawsze potrafili szczekać ale nic poza tym. Kliny pewnie wstawia jak negatyw

KATOZAUR

Chłop
Wynik reakcji
2
Ojej, szkoda, że te narzędzia są takie przestarzałe i turlają dropsa

Dobra chyba się doliczylem 4 copikow:
Arash
Zaq
Wódka
James

To którym z nich jesteś? Wątpię, że jednym z końcowych więc typowalbym wodke
"no xd" - tak mógłbym odpisać na Twój post, ale jestem wyrozumiałym człowiekiem i rozumiem, że mógł Ci wyskoczyć ERROR w głowie i mózg się wyłączył - rozumiem to( za tą uszczypliwość przepraszam).
Odpowiadając;
Ojej, szkoda że gracz z nupków którego chwalisz nie dotrzymał obietnicy z początku gry kiedy coś odemnie otrzymał, gdzie w narzędziu była zawarta prywatna informacja, którą podał dalej, na tyle dalej że raz wystąpiła niechciana(oczywiście nieudana) ingerencja ...(pozwól że ominę dalszą część tej kwestii). Czy na prawdę uważasz że po czymś takim dalibyśmy Wam ulepszone i więcej narzędzi ?;d to że narzędzia były ulepszone i było więcej na różne sprawy to nawet potwierdza końcowy etap ostatniej wojny, ale najwidoczniej masz słabe info xd ale tych narzędzi już tylko ja z copikiem używałem, a wszystko jest robione z myślą pod mobilność graczy, czy ich zapracowanie/zawirowanie w rl także ... no wiesz.

Przejdźmy do następnej części Twojego postu. Tutaj również coś Ci rozjaśnie. Wymieniłeś 4 copików(tak twierdzisz). Najwidoczniej nie za bardzo rozumiesz co to copik. Copik nie może mieć aktywnego konta na żadnym świecie, jeżeli gdzieś copikuje. Ty napisałeś, że Arash to copik xd Arash. - to była nazwa konta - właściciel konta. Chyba wcześniej Ci pisałem że grałem na Arash, nie że grałem copika na Arash. Idzie wywnioskować, że byłem tam właścicielem konta, prawda ? Arash, ZAQ, KATOZAUR - to jedna osoba - to ja xd , wódka lognął 3-5 razy bo miał logać jak byłaby cięższa sytuacja, ale sie uspokoiło, został James - copik. Czyli na dobrą sprawę byłem ja i copik, a Ty na jakim to koncie grałeś ?;d właścicieel +2 copiki?;d

Chociaż FO ogólne i do pisania głupot, tak do edukowania zapraszam na pw w grze, żeby tu nie śmiecić.

KATOZAUR

Chłop
Wynik reakcji
2
Mi wstyd było za ciebie jak zebrałeś stany wojsk moich ludzi, a za 2 dni dostaliśmy akcje w której ci nawet jeden poziom muru nie spadl. Miałeś kończyć a kilka dni później byłeś już w chojrakach xd sprzedales swoje plemie za miejsce w cho jeszcze coś tu szczekać chcesz xd
to jest ta podwójna moralność xd;d jak my komuś źle to git, ale jak ktoś nam źle to nieładnie xd;d
ale i pain doczeka sie swojego ;d

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
"no xd" - tak mógłbym odpisać na Twój post, ale jestem wyrozumiałym człowiekiem i rozumiem, że mógł Ci wyskoczyć ERROR w głowie i mózg się wyłączył - rozumiem to( za tą uszczypliwość przepraszam).
Odpowiadając;
Ojej, szkoda że gracz z nupków którego chwalisz nie dotrzymał obietnicy z początku gry kiedy coś odemnie otrzymał, gdzie w narzędziu była zawarta prywatna informacja, którą podał dalej, na tyle dalej że raz wystąpiła niechciana(oczywiście nieudana) ingerencja ...(pozwól że ominę dalszą część tej kwestii). Czy na prawdę uważasz że po czymś takim dalibyśmy Wam ulepszone i więcej narzędzi ?;d to że narzędzia były ulepszone i było więcej na różne sprawy to nawet potwierdza końcowy etap ostatniej wojny, ale najwidoczniej masz słabe info xd ale tych narzędzi już tylko ja z copikiem używałem, a wszystko jest robione z myślą pod mobilność graczy, czy ich zapracowanie/zawirowanie w rl także ... no wiesz.

Przejdźmy do następnej części Twojego postu. Tutaj również coś Ci rozjaśnie. Wymieniłeś 4 copików(tak twierdzisz). Najwidoczniej nie za bardzo rozumiesz co to copik. Copik nie może mieć aktywnego konta na żadnym świecie, jeżeli gdzieś copikuje. Ty napisałeś, że Arash to copik xd Arash. - to była nazwa konta - właściciel konta. Chyba wcześniej Ci pisałem że grałem na Arash, nie że grałem copika na Arash. Idzie wywnioskować, że byłem tam właścicielem konta, prawda ? Arash, ZAQ, KATOZAUR - to jedna osoba - to ja xd , wódka lognął 3-5 razy bo miał logać jak byłaby cięższa sytuacja, ale sie uspokoiło, został James - copik. Czyli na dobrą sprawę byłem ja i copik, a Ty na jakim to koncie grałeś ?;d właścicieel +2 copiki?;d

Chociaż FO ogólne i do pisania głupot, tak do edukowania zapraszam na pw w grze, żeby tu nie śmiecić.
to włącz te magiczne narzędzia i przestać grać to może ra nabijesz.

KATOZAUR

Chłop
Wynik reakcji
2
to włącz te magiczne narzędzia i przestać grać to może ra nabijesz.
xd włączyłem i dlatego mam taki rozwój xd nie zgłaszałeś do supka ?xd
Rysiu nie bój sie bo tego s nie wygrasz co byś nie robił xd

ps. myślisz że da sie obstawić wioski poza plemieniem ? myślę że da sie xd pain w okolicach centrum bd miało tyle wioch z ilu zostało cofniete z 13/zakładów - to moge obiecać, a raczej supek(?) ;d